ΚΤΕΟ

Questions
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

ΚΤΕΟ

Δημοσίευση από nikolas »

Ξέρει κανένας αν για να περάσει κτεο το αυτοκίνητο πρέπει να πάρουν προσωρινά δρόμο φίλτρο, 52άρα πεταλούδα, m3 καθρέφτες?
(βασικά ούτε 52άρα έχω ούτε κανά βαρελάκι :P ) αλλά επειδή σκεφτόμουν να βάλω σιγά σιγά και επειδή Απρίλιο περνάω κτεο σκεφτόμουν αν πρέπει να τα αναβάλλω η δεν παίζει πρόβλημα?
BATMOBILE
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 1:11 am
Τοποθεσία: ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ!!!!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BATMOBILE »

και γιατι να τα βγαλεις??
:shock: :shock: :shock:
πρεπει να βγαλεις τους καθρεφτες μονο για να μην τους ματιασουνε!!! :shock: :shock:
πλακιτσα!! :P :P
οχι ρε συ τιποτε απο αυτα!!
Εικόνα Εικόνα kati vlepo......
BillyK
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 778
Εγγραφή: Τετ Ιαν 12, 2005 9:07 am
Τοποθεσία: Thessaloniki - Almyros Volou
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BillyK »

eksartatai se ti KTEO 8a pas.... ;)
Εικόνα Εικόνα
<<Ι SOLD MY SOUL FOR A NISSAN X-TRAIL>>
angel
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 254
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 9:05 pm
Τοποθεσία: Χολαργος-Γλυφαδα-Λαγονησι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από angel »

οχι ρε φιλε δεν εχεις προβλημα... εδω περνανε και αμαξια 2ου σταδιου
clio 1.4
:rally:

http://www.greekrenaultclub.gr" onclick="window.open(this.href);return false;

Κάλλιο μπαίνε με τις πόρτες παρά ίσια σαν τις κότες

ΚΙΜΙ #1
Fotis 416
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Τρί Ιαν 04, 2005 9:27 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Fotis 416 »

οχι ρε φιλε δεν νομιζω! 8)
Rover rulezzz...
414 GSI του 94' (μετατροπη 416)
120hp
predator!!!
Εικόνα
Dimis 414
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 11:18 pm
Τοποθεσία: Αττική
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Dimis 414 »

Λοιπόν πέρασα ΚΤΕΟ τον Αύγουστο του 2004. Ακούστε τι συνέβει.
Το αμάξι το πηγαίνω στο ΚΤΕΟ στην μάντρα Αττικής (Πρίν τα διόδια Ασπροπύργου)
Με φιμέ Alu Dark και στο μπροστά τζάμι, με μπλέ λεντάκια στα φώτα θέσης, με 2 μπουκή εξάτμιση, με, με, με. :oops:
Τυχαίνω σε έναν πραγματικό ΜΠΑΓΛΑΜΑ!!!!. Το κοιτά το αμάξι, το ξανακοιτά, ελέγχει φρένα, χειρόφρενα, αμορτισέρ, πυροσβεστήρα.....Δεν βρίσκει κάτι μεμπτό.
Μου λέει να το προχωρήσω λίγο έξω από το χώρο του ελέγχου και να ανοίξω καπό :shock:
Τέλος πάντων, ανοίγω καπό, βλέπει τη μηχανή και μου λεέι ότι η μηχανή είναι 1.600 κυβικά.
Του απάντω ότι αυτό δεν ισχύει. Αλλά επιμένει!! Του λέω ότι αν είχα τεκμήριο, όταν το πήρα, για 1,6 δεν θα έπερνα Ρόβερ αλλά 316. Μάταια....
Τότε μου λεέι ότι έχω αλλάξει μηχανή :shock: :shock:
Μετά από πολύ ώρα εξηγήσεων...τον έπεισα.
Και τότε ο άνθρωπος μου είπε το απίστευτο!!!! -Δώσε μου το χαρτί για την ηλιοροφή που έκοψες!!!!! :shock: :shock: :shock:
Τι λές ρε Νταλάρα? Μαμά είναι η ηλιοροφή!!!!απαντώ.
Και τι σημασία έχει αυτό μου λέει
Τι, τι σημασία έχει αυτό. Όλα τα Ρόβερ με ηλιοροφή βγαίνουν, του απαντώ.
Να πας στο υπουργείο συγκοινωνιών να την δηλώσεις μου λεει :shock: :shock: . Και ξαναέλα σε 2 εβδομάδες. :twisted: :twisted: :twisted:
Και με κόβει.!!!! Όχι ρε πού$#%τη λέω δεν θα σε πληρώσω. Είχα τσατιστεί.

Φεύγω, και πέρνω ένα χαρτί από τη Ρόβερ ότι το αμάξι είναι με μαμά ηλιοροφή. Χωρίς να περάσω από υπουργείο, πηγαίνω πάλι στο ΚΤΕΟ μόνο με το χαρτί.
Το κοιτά ο υπάλληλος, μου λέει ότι έκανες την μισή δουλεία και ότι έπρεπε να περάσω από το υπουργείο. Τσακωνόμαστε λιγάκι. Μα εγώ, μου αυτός, μα εγώ, ξανά μου αυτός τελικά με πέρασε :D :D :D :D

Ηθικό δείδαγμα. Τα λεντάκια δεν τον ενόχλησαν. Τα φιμέ ούτε, η εξάτμιση ουτε, το ελευθέρας ουτε. το χαμήλωμα και τα φαρδύτερα λάστιχα ούτε. ΜΟΝΟ Η ΜΑΜΑ ΗΛΙΟΡΟΦΗ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ε.Λ.Ε.Ο.Σ
Εικόνα


...English Power !
BATMOBILE
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 1:11 am
Τοποθεσία: ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ!!!!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BATMOBILE »

:lol: :lol: :lol:
Εικόνα Εικόνα kati vlepo......
Fotis 416
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Τρί Ιαν 04, 2005 9:27 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Fotis 416 »

Dimis 414 έγραψε:Λοιπόν πέρασα ΚΤΕΟ τον Αύγουστο του 2004. Ακούστε τι συνέβει.
Το αμάξι το πηγαίνω στο ΚΤΕΟ στην μάντρα Αττικής (Πρίν τα διόδια Ασπροπύργου)
Με φιμέ Alu Dark και στο μπροστά τζάμι, με μπλέ λεντάκια στα φώτα θέσης, με 2 μπουκή εξάτμιση, με, με, με. :oops:
Τυχαίνω σε έναν πραγματικό ΜΠΑΓΛΑΜΑ!!!!. Το κοιτά το αμάξι, το ξανακοιτά, ελέγχει φρένα, χειρόφρενα, αμορτισέρ, πυροσβεστήρα.....Δεν βρίσκει κάτι μεμπτό.
Μου λέει να το προχωρήσω λίγο έξω από το χώρο του ελέγχου και να ανοίξω καπό :shock:
Τέλος πάντων, ανοίγω καπό, βλέπει τη μηχανή και μου λεέι ότι η μηχανή είναι 1.600 κυβικά.
Του απάντω ότι αυτό δεν ισχύει. Αλλά επιμένει!! Του λέω ότι αν είχα τεκμήριο, όταν το πήρα, για 1,6 δεν θα έπερνα Ρόβερ αλλά 316. Μάταια....
Τότε μου λεέι ότι έχω αλλάξει μηχανή :shock: :shock:
Μετά από πολύ ώρα εξηγήσεων...τον έπεισα.
Και τότε ο άνθρωπος μου είπε το απίστευτο!!!! -Δώσε μου το χαρτί για την ηλιοροφή που έκοψες!!!!! :shock: :shock: :shock:
Τι λές ρε Νταλάρα? Μαμά είναι η ηλιοροφή!!!!απαντώ.
Και τι σημασία έχει αυτό μου λέει
Τι, τι σημασία έχει αυτό. Όλα τα Ρόβερ με ηλιοροφή βγαίνουν, του απαντώ.
Να πας στο υπουργείο συγκοινωνιών να την δηλώσεις μου λεει :shock: :shock: . Και ξαναέλα σε 2 εβδομάδες. :twisted: :twisted: :twisted:
Και με κόβει.!!!! Όχι ρε πού$#%τη λέω δεν θα σε πληρώσω. Είχα τσατιστεί.

Φεύγω, και πέρνω ένα χαρτί από τη Ρόβερ ότι το αμάξι είναι με μαμά ηλιοροφή. Χωρίς να περάσω από υπουργείο, πηγαίνω πάλι στο ΚΤΕΟ μόνο με το χαρτί.
Το κοιτά ο υπάλληλος, μου λέει ότι έκανες την μισή δουλεία και ότι έπρεπε να περάσω από το υπουργείο. Τσακωνόμαστε λιγάκι. Μα εγώ, μου αυτός, μα εγώ, ξανά μου αυτός τελικά με πέρασε :D :D :D :D

Ηθικό δείδαγμα. Τα λεντάκια δεν τον ενόχλησαν. Τα φιμέ ούτε, η εξάτμιση ουτε, το ελευθέρας ουτε. το χαμήλωμα και τα φαρδύτερα λάστιχα ούτε. ΜΟΝΟ Η ΜΑΜΑ ΗΛΙΟΡΟΦΗ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ε.Λ.Ε.Ο.Σ
μονο στην ελλαδα αυτα φιλε μου!!! :lol:
Rover rulezzz...
414 GSI του 94' (μετατροπη 416)
120hp
predator!!!
Εικόνα
P@nt@man
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 650
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 15, 2005 3:34 am
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από P@nt@man »

ΚΟΙΤΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΤΟΥ 2004 ΤΟ ΠΕΡΑΣΑΜΕ Κ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΜΙΣΙΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑΙΟ/ΤΕΛΙΚΟ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ,ΦΙΛΤΡΟ ΑΕΡΑ Κ ΖΑΝΤΟΛΑΣΤΙΧΑ.Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ Ο ΝΤΑΛΑΡΑΣ ΤΙ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ?ΟΤΙ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ( 195/50-15 ) ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΑΡΔΙΑ Κ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΨΕΙ,ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΨΕΙ ΤΟ INTERCITY ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Εικόνα
Εικόνα
IN DRIFT, WE TRUST....!
BillyK
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 778
Εγγραφή: Τετ Ιαν 12, 2005 9:07 am
Τοποθεσία: Thessaloniki - Almyros Volou
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BillyK »

TO LENE EPEIDI VGAINOUN EKSW APO TOUS 8OLOUS KAI KANONIKA EINAI PARANOMO. EGW PAIDIA PERASA STIN LAMIA - TO PERASA OTAN EIXA KAI TO CHIPAKI PANW KAI 3-4 MOIRES AVANS, BROUM BROUM EKANE ETOIMO NA FYGEI ITANE- ALLA TO PWS PERASA EGW EINAI ALLH ISTORIA. GIAFTO SAS LEW EKSARTATAI POU 8A TO PATE....
Εικόνα Εικόνα
<<Ι SOLD MY SOUL FOR A NISSAN X-TRAIL>>
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ερωτήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης