Εργοστάσιο πολυεστέρα.

Questions
Απάντηση
Dimis 414
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 11:18 pm
Τοποθεσία: Αττική
Επικοινωνία:

Εργοστάσιο πολυεστέρα.

Δημοσίευση από Dimis 414 »

Πέρα από τους γνωστούς Λάβδα, Μαστρογιαννάκη κλπ, υπάρχει ένα εργοστάσιο πολυεστέρα στον Ασπρόπυργο με όνομα Motordrome
http://www.motordrome.gr/pub/splash.html
Κατα πολλούς είναι αυτό που τροφοδοτεί με προιόντα πολλά μαγαζιά στην Αττική με τιμές απίστευτα χαμηλές.
Ξέρει κανείς κάτι για αυτό. Σκέφτομαι να πεταχτώ κάποια στιγμή γιατί η φτηνότερη ξύστρα (καμία σχέση με μολύβια, γόμμες, σχολεία, κοπάνες..κ.α) που έχω βρεί για τον μπροστινό προφυλακτήρα είναι 150ε
Εικόνα


...English Power !
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ontws kapoia tetoia ergostasia polyestera einai poli fthina, alla tha sou proteina na ta apofygeis dioti i poiotita kai i ais8itiki tous einai xamilotatou epipedou..

Oso gia tin ksystra :?

Alla peri oreksews...pantws se ellinikous dromous tha sou kratisei to poly ena mina. :wink:
BATMOBILE
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 1:11 am
Τοποθεσία: ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ!!!!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BATMOBILE »

οντως ειναι φθηνα αλλα απο ποιοτητα υλικων..... :? :?
ειχα εγω μπροστα σποιλερ απο το βαρελα που παιρνει απο motordrome αλλα μου εσπασε δυο φορες και αντε γεια.......
δεν κραταει στους δρομους μας
ασε που ειχα συνεχεια στο μυαλο μου απο ποιους δρομους να περασω για να μην βρει γιατι σε πολλα στενα εβρισκε....
αστα....
πεταμενα λεφτα ειναι κατα τη γνωμη μου αλλα αμα στην εχει βαρεσει καντο....!!!!
Εικόνα Εικόνα kati vlepo......
Dimitris200
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:39 am
Τοποθεσία: Rhodes
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Dimitris200 »

συμβουλή...
ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΜΗΛΩΝΕΤΕ ΤΕΖΑ
(ακουστε και εμενα που .. :cry: ."εεεεχω κλααααψει , για πολοοοους προφυλακτηρες εχω κλαααψειιι ...)
konstantinos
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 11:30 am
Τοποθεσία: Περιστερι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από konstantinos »

λοιπον αν δεν κανω λαθος πρεπει να εχω το πιο χαμηλο!!!τεσερρα δαχτυλα ο μπροστα προφυλακτηρας χωρις κανεναν μεσα με 3 ατομα δυο με τρια δαχτυλα!!!!Το αμαξι γινεται μουνα με το χαμηλωμα αλλα θελει πολυ ΠΡΟΣΟΧΗ!!μπροστα να διαλεξετε πλαστικο κομματι αλλα και πολυεστερα που εχω βαλει πισω(μου βρισκει πιο συχνα γιατι με κοσμο ειναι 2 δαχτυλα)δεν εχει σπασει!!!Θελει προσοχη σιγα σιγα σε δρομους που δεν ξερουμε και να αποφευγουμε σκοτεινα στενα γιατι εχω βαλει πολλες φορες οπισθεν ολο το στενο!!!!αν εχεις διαθεση να πας σιγα σιγα και να το προσεχεις καντο αλλιως θα σπασει και δεν λεει
Rover Turbo Power
Dimis 414
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 11:18 pm
Τοποθεσία: Αττική
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Dimis 414 »

Thanks παιδιά. Θα το δοκιμάσω. Ψάχνω να βρώ ελέυθερη μέρα να κατέβω Ασπρόπυργο για ξύστρα μπροστά.
Εικόνα


...English Power !
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ερωτήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες