To A kai to Ω

Απάντηση
Mimovic
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 04, 2006 1:17 pm
Τοποθεσία: Αργυρουπολη
Επικοινωνία:

To A kai to Ω

Δημοσίευση από Mimovic »

Λοιπον μαγκες αποφασισα να αφησω για λιγο τις σκεψεις για μηχανικη βελτιωση και να ασχοληθω με το στησιμο του αμαξιου. 8) Πιστευω οτι το στησιμο ειναι το πιο σημαντικο. Το αμαξι μου φοραει ΚΟΝΙ με καποια ελλατηρια τελως παντων αγνωστου ταυτοτητος.. διοτι το πηρα μεταχειρισμενο οποτε σκετομαι να βαλω καμια ζαμφορ αρκετα σκληρη μπρος πισω μαζι με με πιο σκληρα ελλατηρια! :roll:
Mimovic
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 04, 2006 1:17 pm
Τοποθεσία: Αργυρουπολη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Mimovic »

Ξερετε που μπορω να απευθυνθω?
Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

mprosta exei zapfor... piso na koitakseis an exei. ean den exei vale ths manas tou kai apo ekei kai pera kane ena service sta koni ean den einai kenouria kai vale ena setaki apo eibach elatiriakia 3 ponton ean oxi 5 xamilomatos, analogo to poso thes na xamilosei to amaksi sou.
gia peretero Vosso h Fota.
Εικόνα
crAss
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1351
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:41 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από crAss »

Με την ευκαιρία του θέματος. Για ρυθμιζόμενη ανάρτηση τι έχετε να προτείνετε? Ξέρω ότι πάει κοντά στο 1000ρικο αλλά είναι για μια ζωή, δεν ξαναλλάζεις ανάρτηση (ειδικά πχ για μένα που δεν έχω κάνει καλά καλά 10.000 κμ και δεν βλέπω να το αλλάζω πριν κλείσω μινιμουμ 100-120.000).
Όσο για το Α και το Ω η άποψή μου είναι πρώτα φρένα, μετά στήσιμο και μετά κινητήρας. Ακόμα και τα 100 ταπεινά αλογάκια που έχω τώρα με καλύτερα φρένα και καλύτερο στήσιμο θα μπορούσα να τα απολαύσω περισσότερο
Life is too short not to...
Mimovic
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 04, 2006 1:17 pm
Τοποθεσία: Αργυρουπολη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Mimovic »

Tigraki...!!! έγραψε:mprosta exei zapfor... piso na koitakseis an exei. ean den exei vale ths manas tou kai apo ekei kai pera kane ena service sta koni ean den einai kenouria kai vale ena setaki apo eibach elatiriakia 3 ponton ean oxi 5 xamilomatos, analogo to poso thes na xamilosei to amaksi sou.
gia peretero Vosso h Fota.
Exei pisw zamfor alla thelw na valw sklhroteri kai mpros! Pou poulane ksereis kai gia ellathria? Vosso ??? :? Ti einai afto??
Απάντηση

Επιστροφή στο “Μηχανικές βελτιώσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες