Grover Baby!

Πληροφορίες και φωτογραφίες όσο αφορά MG & Rover
Grover
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 3:19 am
Τοποθεσία: ΓΑΛΑΤΣΙ
Επικοινωνία:

Grover Baby!

Δημοσίευση από Grover »

Πήρα κινητό με κάμερα και άρχισα να τραβάω ότι βρω!
Να μερικές foto από το μωρό μου!

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εξωτερικά δεν του έχω κάνει τίποτα ακόμα γιατί μαζεύω λ7 για να του βάλω κάτι! :wink:
Εικόνα
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

ωρεες φωτογραφιες το κινητο πρεπει να βγαζει πολυ καλες ετσι? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: παντως μαζεψε κανενα φραγκο να βαλεις ζαντικο να δειξει το αμαξι που το ακους απο 2 τετραγωνα και οταν το δεις λλες μπα δεν ηταν αυτο καποιο αλλο φτιαγμενο θα περασε και εστριψε λιγο πριν
Εικόνα
Grover
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 3:19 am
Τοποθεσία: ΓΑΛΑΤΣΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Grover »

Θα του βάλω άλλες ζαντούλες! Απλός περιμένω πότε θα φαγωθούνε τα λάστιχα :burn: για να τα αλλάξω όλα μαζί!
Τι ζάντα λέτε να βάλω 16αρα ή 17αρα?

Είναι το καλύτερο κινητό ever!!!!! Τις καλύτερες foto βγάζει!!!!!!
Ετσι δεν είναι spyroshio? :wink:
Εικόνα
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

Grover έγραψε:Θα του βάλω άλλες ζαντούλες! Απλός περιμένω πότε θα φαγωθούνε τα λάστιχα :burn: για να τα αλλάξω όλα μαζί!
Τι ζάντα λέτε να βάλω 16αρα ή 17αρα?

Είναι το καλύτερο κινητό ever!!!!! Τις καλύτερες foto βγάζει!!!!!!
Ετσι δεν είναι spyroshio? :wink:
16ara re!!!!!!!!
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
aristos87
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 417
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 16, 2005 12:29 am
Τοποθεσία: Αθήνα, Ζωγράφου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από aristos87 »

Αυτό το φιλτράκι φαίνετε πολύ καλό. Το έχω δεί και σε ένα άλλο thread εδώ γύρο :P (δεν μπορώ να το βρώ :( (το thread)) απλά θέλω να ρωτίσω το κόστος και το κόστος τις τοποθέτισης (αν είναι ευκολο το βάζω και μόνος) και κατα πόσο θα κερδίσω εγώ σέ ενα rover 416gsi με honda μηχανή που έχω.. δλδ με την εισαγωγή αέρα απο τα δεξιά όπως οδηγούμε (δλδ μπροστά στην θέση του συνοδηγού) Αυτο επίσης για να αποδώσει καλά σαν ήχος πρέπει να συνοδευτεί με κάποια εξάτμηση η με ένα απλό μουράτο και θοριβόδες τελικό και αυτό θα έχω εναν πολύ καλο ήχο?
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

aristos87 έγραψε:Αυτό το φιλτράκι φαίνετε πολύ καλό. Το έχω δεί και σε ένα άλλο thread εδώ γύρο :P (δεν μπορώ να το βρώ :( (το thread)) απλά θέλω να ρωτίσω το κόστος και το κόστος τις τοποθέτισης (αν είναι ευκολο το βάζω και μόνος) και κατα πόσο θα κερδίσω εγώ σέ ενα rover 416gsi με honda μηχανή που έχω.. δλδ με την εισαγωγή αέρα απο τα δεξιά όπως οδηγούμε (δλδ μπροστά στην θέση του συνοδηγού) Αυτο επίσης για να αποδώσει καλά σαν ήχος πρέπει να συνοδευτεί με κάποια εξάτμηση η με ένα απλό μουράτο και θοριβόδες τελικό και αυτό θα έχω εναν πολύ καλο ήχο?
Aλλος ηχος απο το φιλτρο και αλλος απο την εξατμιση!!!
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

17άρα θα κωλοέλεγε αλλά με τους καρόδρομους που έχουμε μάλλον πήγαινε για 16άρα να σαι πιο σίγουρος..
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

Θα κοψει και το αμαξι με την 17αρα
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
Grover
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 3:19 am
Τοποθεσία: ΓΑΛΑΤΣΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Grover »

aristos87 έγραψε:Αυτό το φιλτράκι φαίνετε πολύ καλό. Το έχω δεί και σε ένα άλλο thread εδώ γύρο :P (δεν μπορώ να το βρώ :( (το thread)) απλά θέλω να ρωτίσω το κόστος και το κόστος τις τοποθέτισης (αν είναι ευκολο το βάζω και μόνος) και κατα πόσο θα κερδίσω εγώ σέ ενα rover 416gsi με honda μηχανή που έχω.. δλδ με την εισαγωγή αέρα απο τα δεξιά όπως οδηγούμε (δλδ μπροστά στην θέση του συνοδηγού) Αυτο επίσης για να αποδώσει καλά σαν ήχος πρέπει να συνοδευτεί με κάποια εξάτμηση η με ένα απλό μουράτο και θοριβόδες τελικό και αυτό θα έχω εναν πολύ καλο ήχο?
Είναι Simota με ανθρακονίματινο περίβλημα για να κρατάει θερμοκρασία. Την αγόρασα 50 ευρό + 5 για τοποθέτηση (μπορούσα και μόνος μου αλλά ήθελε ένα ‘ανταπτοράκι’ για να μπει στην σωλήνα και εγώ δεν το είχα).
Βασικά με την φιλτροχοάνη δεν κερδίζεις άλογα απλός ρουφάει περισσότερο αέρα και ανεβάζει ευκολότερα στροφές.
Όταν την έβαλα είχα την εργοστασιακή εξάτμιση και από θόρυβο έκανε σαν διάολος!!!! :twisted:
Τώρα που έβαλα και εκσατμισούλα…
Άστα κόλαση!!!!
Στην επόμενη συνάντηση έλα να την ακούσεις πως κάνει!
Εικόνα
Grover
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 3:19 am
Τοποθεσία: ΓΑΛΑΤΣΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Grover »

Και εγώ για 16αρα έλεγα αλλά είδα κάτι bubble με 17αρες και ήτανε κουκλάκια! :D
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Info - Photos - Videos”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης