ΓΙΑ EUR 15,000 ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ????

PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

ΓΙΑ EUR 15,000 ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ????

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

4,000 cc
210 ps.....

Kai meis edw xrhsoplhrwnoyme ta panta.......................

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Εικόνα
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
P@nt@man
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 650
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 15, 2005 3:34 am
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από P@nt@man »

K ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΣ ΡΕ ΑΓΟΡΙΝΑ ΜΕ 4.000 ΚΥΒΙΚΑ ΠΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΣΕ ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ,ΑΣΦΑΛΕΙΑ,ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΛΠ ΕΞΟΔΑ? ΚΑΛΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΓΕΝΙΚΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΟΝΤΡΟΚΟΜΜΕΝΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΑ.ΛΕΣ Κ ΤΟ ΕΒΓΑΛΕ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΑΠΟ CAD-CAM Κ ΟΧΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΜΠΝΕΥΣΜΕΝΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΤΗΣ.
Εικόνα
Εικόνα
IN DRIFT, WE TRUST....!
BATMOBILE
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 1:11 am
Τοποθεσία: ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ!!!!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BATMOBILE »

καινουργιο εχει τοσο?
παντως δεν ειναι και κατι το τρομερο να βγαλεις 210 αλογα απο 4000!!
μαλλον κατορθωμα ειναι!!
50 αλογα στο λιτρο δηλαδη...
απο αποψη αμαξια και εξωτερικο ειμαστε καφροι!!
εξω ολοι κυκλοφορουνε με τις αμαξαρες που τις βρισκουν τσαμπα και εμεις εδω....
:crazy: :crazy:


δεν θα φτασει η porshce 40.000 η carrera??
οχι?? :klaps: :klaps: :klaps:
Εικόνα Εικόνα kati vlepo......
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

Nai BAT fysika kainoyrgio milame!!!

Pantaman telh klp den einai tipota sto US/CANADA!!!

Eite 1,000 kybika eite 10,000 ta idia einai den kleboyne opws edw!!!!!

Kai kathoti den xreiazetai na bgazoyne gia forologikoys kai alloys logoys polla aloga apo liga kybika giayto kai toys ekselisoyne etsi toys kinthres...

einai kai ta kaysima tzampa opote as kaiei to mamhmeno!!!!!!!!!
Bebaia ropes asylhpes e?????
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
Fotis 416
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Τρί Ιαν 04, 2005 9:27 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Fotis 416 »

προσωπικα δεν μ αρεσει καθολου!και για 4000 cc δεν βγαζει τιποτα!!! 8)
Rover rulezzz...
414 GSI του 94' (μετατροπη 416)
120hp
predator!!!
Εικόνα
P@nt@man
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 650
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 15, 2005 3:34 am
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από P@nt@man »

RE ΣΥ PERRY ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ ΤΑ ΕΜΑΘΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΙΩΣ.Κ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΟΥΣ ΦΤΩΧΟΥΣ ΛΑΟΥΣ ΤΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΕΙΧΑΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΠΗΧΗΣΗ ΑΜΑΞΙΑ ΜΕ ΜΙΚΡΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΚΙΝΗΤΗΡΕΣ.

ΕΚΤΟΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΟΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΜΟΡΦΩΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΣΥΝΘΗΚΗ ΤΟΥ ΚΥΟΤΟ ( ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ,ΑΛΛΙΩΣ ΤΟΚΥΟ ) ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΧΩΡΑ; ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΟΛΥΝΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ.ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΕΝΑ ΠΟΛΕΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΑ...ΕΤΣΙ Κ ΓΩ ΒΓΑΖΩ ΟΧΙ 4,000 ΑΛΛΑ 8,000 Ή ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ 16,000 Κ ΑΣ ΒΓΑΖΕΙ Κ 30 ΑΛΟΓΑ ΣΤΟ ΛΙΤΡΟ.ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΡΜΟΔΥΝΑΜΙΚΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ?
ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ 15.000
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

P@nt@man έγραψε: ΕΚΤΟΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΟΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΜΟΡΦΩΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΣΥΝΘΗΚΗ ΤΟΥ ΚΥΟΤΟ ( ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ,ΑΛΛΙΩΣ ΤΟΚΥΟ ) ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΧΩΡΑ; ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΟΛΥΝΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ.ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΕΝΑ ΠΟΛΕΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΑ...ΕΤΣΙ Κ ΓΩ ΒΓΑΖΩ ΟΧΙ 4,000 ΑΛΛΑ 8,000 Ή ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ 16,000 Κ ΑΣ ΒΓΑΖΕΙ Κ 30 ΑΛΟΓΑ ΣΤΟ ΛΙΤΡΟ.ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΡΜΟΔΥΝΑΜΙΚΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ?
ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ 15.000
Καλα ρε Pantaman, ετερον εκατερον! αλλο πταγμα ο πολεμος που ειναι μαλακες οι αμερικανοι και αλλο πραγμα τα αυτοκινητα!!!

Και αν βγαζεις 30 αλογα οπως λες απο 16,000 κυβικα σε ακριβη τιμη δεν ειναι τιποτα αλλα να βγαζεις 210 απο 3,800 cc και να το πουλας 15,000 ευρω ειναι επιτευγμα γιατι εμανα σαν καταναλωτη δεν με ενδιαφερει η σχεση Αλογα/κυβικα αλλα η πολυ πιο σημαντικη Αλογα/τιμη!!!!

Τι με νοιαζει αν το TF μου βγαζει 210 απο 2,000 ή 3,800 cc?? εφοσον στη χωρα μου φορολογουνται το ιδιο και τα καυσιμα ειναι παμφθηνα και επιπλεον παιρνω 2-3 φορες υψηλοτερους μισθους απο την Ελλαδα??

Και σχεδιαστικα παρολο που ειναι υποκειμενικο ειναι το αυτοκινητο ρέτρο σχεδιασμενο που εχει αναφορες εντονες στο Mustang των '60s που εγραψε ιστορια και εγινε θρυλος! Λιγος σεβασμος σε εναν θρυλο της αυτοκινησης..! :lol:

Δηλαδη ρε συ Pantaman θα προτιμουσες με 15,000 το Rover 25 anti toy Mustang????????????
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
P@nt@man
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 650
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 15, 2005 3:34 am
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από P@nt@man »

ΡΕ ΣΥ PERRY ΕΓΩ ΥΠΕΡΕΒΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΠΑΙΡΝΩ ΜΕ 15.000 ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΥΤΟ.
ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΘΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΣΗΣ.
ΟΚ ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΜΕ 15.000 ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΝΑ ΟΧΗΜΑ 200 ΤΟΣΑ ΑΛΟΓΑ Κ ΟΤΙ Η ΦΟΡΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΜΕ ΕΝΟΣ ΚΛΑΣΗΣ ΤΟΥ 25
( ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΑΚΙΑ ΓΥΡΝΑΝΕ ΜΕ ΤΖΙΠ Κ ΚΤΗΝΗ ΙΧ).ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΤΑ 5-10 Χ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΦΟΡΑ ΚΑΥΣΙΜΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.ΔΕ ΒΑΖΩ ΑΛΛΕΣ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΥΣ ΟΠΩΣ ΤΙΜΕΣ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΚΛΠ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΩΣ ΚΥΜΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ.
ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ.Ο ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ( ΠΛΗΝ ΑΕΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗΣ ) ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΟ ΘΕΜΑ,ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.
ΡΕΤΡΟ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ FORD GT ΟΜΩΣ.

of topic
ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ TF ΠΟΣΟ ΚΑΕΙ ( ΛΙΤΡΑ/100 ΧΛΜ )?
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

P@nt@man έγραψε:ΡΕ ΣΥ PERRY ΕΓΩ ΥΠΕΡΕΒΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΠΑΙΡΝΩ ΜΕ 15.000 ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΥΤΟ.
ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΘΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΣΗΣ.
ΟΚ ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΜΕ 15.000 ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΝΑ ΟΧΗΜΑ 200 ΤΟΣΑ ΑΛΟΓΑ Κ ΟΤΙ Η ΦΟΡΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΜΕ ΕΝΟΣ ΚΛΑΣΗΣ ΤΟΥ 25
( ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΑΚΙΑ ΓΥΡΝΑΝΕ ΜΕ ΤΖΙΠ Κ ΚΤΗΝΗ ΙΧ).ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΤΑ 5-10 Χ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΦΟΡΑ ΚΑΥΣΙΜΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.ΔΕ ΒΑΖΩ ΑΛΛΕΣ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΥΣ ΟΠΩΣ ΤΙΜΕΣ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΚΛΠ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΩΣ ΚΥΜΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ.
ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ.Ο ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ( ΠΛΗΝ ΑΕΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗΣ ) ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΟ ΘΕΜΑ,ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.
ΡΕΤΡΟ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ FORD GT ΟΜΩΣ.

:off:
ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ TF ΠΟΣΟ ΚΑΕΙ ( ΛΙΤΡΑ/100 ΧΛΜ )?
Nai re sy alla leme oi benzines ekei einai pio fthines apo oti edw!!! peripoy 60-70 cents toy Kanadikoy dollarioy!!!!! me diploys misthoys!!!!!!!!! toylaxiston!!!
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
manolis
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: Παρ Μαρ 11, 2005 6:47 pm
Τοποθεσία: Αθηνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από manolis »

Eγω παντος θα το επερνα.Το αμαξι ειναι μια χαρα.Εδω δινουμε περιουσιες και εκει με αυτα τα λεφτα περνουν αυτοκινητα που ουτε στα ονειρα μας δεν θα δουμε Shocked
Admin Celica Club Gr
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης