World Of Warcraft

PC-TV Games-Κινητά-Internet και οχι μονο...
jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

World Of Warcraft

Δημοσίευση από jeanpoul »

Το εχει κανενας προχειρο γιατι για να το κατεβασω θα κανω καμια εβδομαδα...?Εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλο και με εχει πιασει να μανια να παιξω....
Εικόνα
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

Άμα σε έχει πιάσει μανία προτού καν το βάλεις,δεν θέλω να σκέφτομαι τι θα γίνει όταν το βάλεις...Σε προειδοποιώ,μπορεί να σε χάσει ο κόσμος για κάνα εξάμηνο χαλάρα!Πρόσεχε! ;)
Εικόνα
Mimovic
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 04, 2006 1:17 pm
Τοποθεσία: Αργυρουπολη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Mimovic »

i-VTec έγραψε:Άμα σε έχει πιάσει μανία προτού καν το βάλεις,δεν θέλω να σκέφτομαι τι θα γίνει όταν το βάλεις...Σε προειδοποιώ,μπορεί να σε χάσει ο κόσμος για κάνα εξάμηνο χαλάρα!Πρόσεχε! ;)
Jeanpoul προσεχε για τι παιχνιδι μιλας.. To World of Warcraft δε παλευεται ειναι πολυ εθιστικο.. Κανονισε να το παρεις και μετα να σε παρακαλαμε να κατεβενεις σε καμια συναντηση. :eek:
ΕικόναΕικόνα
Εικόνα

Rover 216Gti
Serpent Motorsport
jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

Ρε το εχει κανεις?Ειναι εθιστικο γιατι στο δινουν και με κοκα μαζι??Δεν κολλαω ευκολα... 8) 8)
Εικόνα
Mimovic
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 04, 2006 1:17 pm
Τοποθεσία: Αργυρουπολη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Mimovic »

Jeanpoul έγραψε:Ρε το εχει κανεις?Ειναι εθιστικο γιατι στο δινουν και με κοκα μαζι??Δεν κολλαω ευκολα... 8) 8)
Kαλαα.... Παντως εγω σε προιδοποιησα. Εγω δε το εχω παντως επιτηδες βεβαια. :twisted:
ΕικόναΕικόνα
Εικόνα

Rover 216Gti
Serpent Motorsport
azman
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 308
Εγγραφή: Παρ Ιαν 14, 2005 5:02 pm
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από azman »

μετα απο 10 μηνες "θανατου" πανω στο wow σε παρακαλω μη το βαλεις!εχω λιωσει στο wow ξερω!αν παρολα αυτα το θες να ξερεις οτι εχει συνδρομη.25 Ε το 2μηνο και πρεπει να το αγορασεις.εχει 20 ευρω το παλιο το οποιο ειναι και αυτο που χρειαζεσαι και μετα απο 3-4 μηνες που θα φτασεις 60 lvl αγοραζεις το καινουργιο που πας μεχρι 70 lvl.το παιχνιδι ειναι εξαιρετικα εθιστικο ακομα και για μενα που ποτε μου δεν ελιωνα και γι αυτο το λογο αυτη τη στιγμη ειναι το ν1 παιχνιδι παγκοσμιως ξεπερνωντας ακομα και το pacman!!!!αν παντως θες να το παρεις παρε με τηλ για info
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

Άσε που βγήκε και το expansion του τώρα,το burning crusade...Ουρές κάνανε μεσ'τα μαύρα μεσάνυχτα οι καμένοι μπροστά στο ΠΛΑΙΣΙΟ... :P
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ROVER_400
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Δευ Μάιος 29, 2006 10:14 pm
Τοποθεσία: Καβάλα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ROVER_400 »

Εγώ και το παλιό έχω παίξει και το καινούριο,αλλά αυτή η g@v!@ δεν με έχει πιάσει.Jeanpoul αντί να δείνεις του κόσμου τα λεφτά αν θες μπορώ να σου στείλω σε pm το username και το password του account μου για να δεις αν σου αρέσει...Έχω βάλει και το καινούριο το expansion και η κάρτα μου έχει ακόμα να λήξει μέχρι μέσα Μαρτίου.Οπότε αν θες...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

εγώ που δεν έχω ιδέα για ποιο παιχνίδι μιλάτε..? με τι έχει σχέση!?
crAss
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1351
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:41 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από crAss »

Έχει κλείσει σπίτια αυτό το παιχνίδι προσοχή. Δεν το λέω για να γελάσουμε, αλλά γνωρίζω διαζύγια λόγω αυτού του παιχνιδιού. Καλύτερα να μην το πιάσει κάποιος στα χέρια του. Είναι άκρως εθιστικό και το κακό είναι ότι όσο προχωράς τόσο γίνεται πιο εθιστικό, και εκεί που φτάνεις στο επίπεδο 60 οι κολλημένοι λένε ότι αρχίζει το πραγματικό παιχνίδι.
Είναι κάτι σαν τα dungeons and dragons με τα βιβλία που παιζόντουσαν παλία, αλλά σε Online περιβάλλον...
Life is too short not to...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Τεχνολογία”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης