Τραγικό δυστύχημα στη Συγγρού

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Τραγικό δυστύχημα στη Συγγρού

Δημοσίευση από nikolas »

Αθήνα


Τραγικό δυστύχημα σημειώθηκε στις 23:20 το Σάββατο στη λεωφ. Συγγρού, όταν ένα ΙΧ ξέφυγε της πορείας του και «καρφώθηκε» πάνω σε στάση λεωφορείου, με αποτέλεσμα να χάσουν της ζωής τους δύο άτομα και να τραυματιστεί σοβαρά ένα ακόμη.


Νεκροί είναι μια 23χρονη φοιτήτρια και ένας άνδρας αγνώστων μέχρι στιγμής στοιχείων, περίπου 55 ετών, ενώ τραυματίστηκε σοβαρά μία 20χρονη φοιτήτρια, η οποία νοσηλεύεται στο Ασκληπιείο Βούλας.

Το δυστύχημα σημειώθηκε στο ρεύμα προς Πειραιά, στο ύψος του Αγίου Σώστη. Το ΙΧ οδηγούσε ένας 22χρονος κομωτής, ο οποίος συνελήφθη και θα οδηγηθεί στον εισαγγελέα.

Για το τραγικό δυστύχημα διενεργεί προανάκριση η Τροχαία Καλλιθέας.

Σύμφωνα με αυτόπτες μάρτυρες, ο οδηγός του ΙΧ έκανε επικίνδυνους ελιγμούς κατά μήκος του οδοστρώματος της λεωφ. Συγγρού, με αποτέλεσμα κάποια στιγμή να χάσει τον έλεγχο του οχήματός του και αυτό να καρφωθεί στη στάση του λεωφορείου.

πηγή in.gr

συλληπητήρια στις οικογένειες των θυμάτων.. :cry:
με κάτι τέτοιους λακαμάδες βρίσκουν πάτημα και παίρνει όλους η μπάλα..
jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

To ακουσα πραγματι χαλια κατασταση
Και το θεμα ειναι οτι αυτοι στην σταση δεν φταιξαν σε τιποτα!
Αν ειναι να κανεις μ@λ@κιες τουλαχιστον κανε τις καπου που δεν κινδυνευουν οι αλλοι
Εικόνα
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

stin erimo saxara isos? :shock: :shock: :shock: Pantos sillipitiria stis oikogeneies ton thimaton
Εικόνα
crAss
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1351
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:41 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από crAss »

Υπάρχουν δρόμοι και ώρες που μπορείς να πας να καταναλώσεις τις ορμόνες σου βάζοντας σε ελάχιστο κίνδυνο ανθρώπους εκτός από τον εαυτό σου. Ο φονιάς στη Συγγρού ούτε είχε πιει, απλώς νόμιζε πως είναι Βατάνεν και άρχισε να κατεβαίνει με όσα μπορούσε πάνω κάτω στο οδόστρωμα.
Εγώ προσωπικά όποτε νίωθω ότι το θέλει ο οργανισμός μου ανεβαίνω βράδυ καθημερινής στο Ντράφι που και ψυχή δεν υπάρχει και οι δρόμοι είναι αρκετά φαρδιοί και κάνω του κεφαλιού μου...ΟΧΙ στη Συγγρού παρασκευή βραδάκι με όλο τον κόσμο έξω. Αν είναι να πάθω κάτι να το πάθω εγώ όχι κάποιος άλλος για το δικό μου στραβό κεφάλι...
Life is too short not to...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης