ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣ

Νέα της MG-Rover Group
Άβαταρ μέλους
Johnny
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 06, 2005 11:39 pm
Τοποθεσία: Ιωαννινα
Επικοινωνία:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣ

Δημοσίευση από Johnny »

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΝΕΑ,ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΚΟ ΒΡΑΧΝΑ ΕΙΧΑ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΧΕΛΙΞΕΙΣ,ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ ΚΙΝΕΖΙΚΗ Η MG-ROVER.ΠΟΤΕΕΕ!!!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΖR 160 ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΧΤΙ!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΝΑ ΞΑΝΑΡΧΙΣΕΙ Η ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΑΜΑΞΙΑ(ΣΧΕΔΟΝ)ΑΠΟ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΜΑ,ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΞΙΖΟΥΝ ΓΝΗΣΙΟ ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ ΣΤΙΛ(ΚΑΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΤΡΕΛΛΗ ΚΑΨΟΥΡΑ).ΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗ8ΕΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΓΕ ΚΑ8ΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ZR 120 1.8,(ΚΑΙ ΖS 120 EPISHS)ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΤΑ ΟΣΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΠΕΡΙ ΑΧΙ
ΟΠΙΣΤΙΑΣ ΣΤΑ 160ΡΙΑ8ΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΑΝΕΒΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ)ΜG FOR EVER GIANNIS GIANNENA TRELLOS MGakias

silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

kai emeis mazi sou :iagree: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:
Εικόνα

PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

Αντε να το παρεις να το χαρεις τοσο που το γουσταρεις και το 160 δεν εχει ακνενα προβλημα ειν αι αστερι!!!!!!
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

μόνο MGάκιας ή και Roverάκιας? είναι πολύ καλή συγκυρία να πάρεις ένα mg-rover γιατί λόγω της αναστάτωσης και της ανασφάλειας έχουν πέσει πολύ οι τιμές τους..γύρω στα 21.000 νομίζω το 160. Όσο για θερμοκρασία δεν έχω ακούσει για κάτι πιο ιδιαίτερο στο 160 παραμόνο τον ίδιο προβληματισμό που θα είχες και στο 105 και στο 120

Άβαταρ μέλους
Johnny
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 06, 2005 11:39 pm
Τοποθεσία: Ιωαννινα
Επικοινωνία:

!!

Δημοσίευση από Johnny »

alania elate apo #MGR sto irc na ta poume exoume para polla kai apo edw argoume

Άβαταρ μέλους
Johnny
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 06, 2005 11:39 pm
Τοποθεσία: Ιωαννινα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Johnny »

kai roverakias fusika to rover mou estrepse thn prosoxh sto MG den xexname thn aitia pou me ekane MGakia :):):)

azman
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 308
Εγγραφή: Παρ Ιαν 14, 2005 5:02 pm
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από azman »

ως κατοχος zr 160 δηλωνω: :!: παρε εσυ το 160 και αν σου ανεβασει εστω και μια φορα θερμοκρασια εμενα να με χ@#$%s! :wink: :D :D

PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

azman έγραψε:ως κατοχος zr 160 δηλωνω: :!: παρε εσυ το 160 και αν σου ανεβασει εστω και μια φορα θερμοκρασια εμενα να με χ@#$%s! :wink: :D :D
azman διαορθωσε με αν κανω λαθος αλλα νομιζω οτι τα 160 καρατανε την θερμοκρασια και πιο χαμηλα απο τα 1.4, 1.6, 1.8 non-vvc!
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα

Lefteris
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 301
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 10:54 am
Τοποθεσία: Peiraias
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Lefteris »

Ρε παιδια μην τρελαινομαστε.Τι πραγματα ειναι αυτα που λεγονται.Οταν εγω πηγα Αυγουστο μηνα πριν 3 χρονια στη Χαλκιδικη με το 416si του πατερα μου και ημασταν σε 1 αμαξι 4 ατομα και ειχαμε αποσκευες για 20 μερες απο Πειραια για Χαλκιδικη το αμαξι δεν καταλαβε τιποτα απο θερμοκρασια.Εγω περισι πηγα Αυφουστο μηνα χαλκιδα με το 200αρι μου 4 ατομα με κλιματιστικο και κατω απο 150 δεν πηγα.Καποια στιγμη επιασα και 185 χλμ. θερμοκρασια κανενα προβλημα.Τι πρεπει να κανουμε για να ανεβασουν?Να παμε μονορουφι στα συνορα?

Lefteris
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 301
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 10:54 am
Τοποθεσία: Peiraias
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Lefteris »

Επρεπε να ειχατε κανα punto gt που τα εχει η μιση Ελλαδα και πουλαει μουρη να βλεπατε τη σημαινει προβλημα με τη θερμοκρασια....

Απάντηση

Επιστροφή στο “MG-Rover Group”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης