Προβλημα στην ευθιγραμμιση

Problems
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Προβλημα στην ευθιγραμμιση

Δημοσίευση από nikolas »

Tasos_7R έγραψε:Η μπάρα θόλων "δένει" ψηλά, εσύ χτύπησες χαμηλά τον τροχό υποθέτω, άρα δε νομίζω ότι επηρέαστηκε κάτι από την μπάρα. Ψαλίδι άλλαξες??? Εγώ θα έλεγα να το πας σε έναν καλό μηχανικό ή φανοποιό να μετρήσει από κάτω και να δει τι έχει στραβώσει (δίνοντάς του και το χαρτί της πρώτης ευθυγράμμισης μετά το χτύπημα που είχες κάνει αν το χεις). Αν είσαι εδώ Αθήνα έχω κάποιον υπ' όψιν μου να το πάμε. Αμα θες πες μου...
Επισκέψου ένα φανοποιό ή έναν καλό "ευθυγραμμισά"
Σου πρότεινα έναν που είναι εγγύηση, ενδεχομένως να έχει και ο Τάσος κάποιον που να είναι πολύ καλός..
Φίλος μου είχε κάνει 3 φορές ευθυγράμμιση σε συγκεκριμένο πασίγνωστο έμπορο ελαστικών-αναρτήσεων και ήταν και τις 3 φορές λάθος..
red_drifter
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2006 11:04 am
Τοποθεσία: γαλάζια ακτή - λαγονήσι
Επικοινωνία:

Re: Προβλημα στην ευθιγραμμιση

Δημοσίευση από red_drifter »

οταν ειχα αγωρασει κ εγω ενα πεζοδρομειο με το gti ειχα χτυπισει δεξια κ ειχε στραωοσει αριστερα ακριβος οπως τ παγανιοτη
το το εξιγισα προχτες π ηταν εδω .... και επαναλαμβανω ΡΕ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ παγανιοτη δν σ ειπα μολις γυρισω θα δω το αμαξι σου αν εχει γινει οτι με το gti ??????????????? τεσπα παρε τν θανο ενα τηλ να σ δοσει το τηλ του τιπακου που ειχε παει το pipiza frappe που ασχολειτε μονο με μπροστινα σιστιματα ..... αντε και καλη τυχη ..... Ψ Α Ρ Α Κ Α Α Α Α Α !!!! ΒΡΟΜΟΦΑΝΤΑΡΟ :P :P :P
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες