Ευχαριστω και αντιο

General board
PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 11:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Ευχαριστω και αντιο

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Επειδη ουτε καγκουρας ειμαι ουτε λ@κ@μ@ς ουτε τπτ απο οσα λετε και ουτε προκειτε να γινω (εστω και για χαβαλε αν τα λετε) γιατι οτι κανω ειναι μονο με σεβασμο προς το αμαξι μου και προς το εαυτο μου απο εδω και περα δεν θα μιλαω σε κανενα τοπικ εκτος απο αυτα που χρειαζεται καποιος κατι και αυτο μονο με pm.Χαρηκα που σας γνωρισα και ελπιζω να θεωρειτε το club λιγοτερο καγκουρικο χωρις εμενα παρολο που υπαρχουν και πολλοι χειρωτεροι για να πειτε για την παρτη μου κατι.Οσο για καποια αλλα θεματα οπως αυτο του να μην παμε για εναν καφε στην αθηνα οταν υπαρχει συναντηση την πεμτη και οχι μονο νομιζω οτι καποια στιγμη πρεπει να λυθει αυτο το θεμα κοινη συνενεση ολων.Ενα αλλο θεμα ειναι αυτο το αμειρο το trackday που τελικα ποτε δεν εγινε και τον λογο ακομα δεν τον μαθαμε.Οπως επισης και το θεμα των εκδρομων που πρεπει να οργανωνουμε 3-4 φορες το χρονο για να κανουμε χαβαλε και βολτουλες ολοι παρεα.Τεσπα ολα τα προηγουμενα ειναι θεματα που δεν εχουν σημασια πλεον για μενα απλα με ενοχλησανε γτ δεν μπορουσαμε ολοκληρα γαιδουρια να συννενωηθουμε μεταξυ μας για χαζα πραγματα και μου εμειναν αχτι.Ελπιζω να βοηθησα καποιους με τις 4-5 γνωσεις που ειχα και ευχαριστω για οσους με πηραν στα σοβαρα και συζητησαν μαζι μου χωρις να μου λενε διαφορα ασχετα.Επισης θελω να ζητησω συγνωμη σε οποιον προσεβαλα γτ το κανω καμοια φορα χωρις να το καταλαβαινω.Καλα να περνατε και να θυμαστε οτι με την συζητηση ολα λυνονται και οι αποστασεις ειναι για να τις καλυπτουμε και να βρισκομαστε πιο κοντα και να μοιραζομαστε τις εμπειριες μας παντα με τα mg & rover.


MG-ROVER GROUP
Φιλικα παντα Παναγιωτης
Εικόνα
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Re: Ευχαριστω και αντιο

Δημοσίευση από i-VTec »

...

Ούτε εγώ να'σουνα. :s
Εικόνα
kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 10:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: Ευχαριστω και αντιο

Δημοσίευση από kostas200vi »

Εγω δεν καταλαβα τι εγινε............ :s :s :s
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Ευχαριστω και αντιο

Δημοσίευση από nikolas »

Ούτε εγώ ξέρω τι έγινε, και με ποιους ενοχλήθηκες, αλλά μεγάλα παιδιά είσαστε να τα βρείτε ή όχι. Εγώ το μόνο που κρατάω από το post και δεν μ'άρεσε είναι ότι μέσα στη φόρτιση σου θίγεις και μιλάς για πράγματα που δεν γνωρίζεις..!!
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Re: Ευχαριστω και αντιο

Δημοσίευση από i-VTec »

Εγώ κατάλαβα γιατί λέει τα όσα λέει...Τελικά,κάτι ξέρει...Τεσπά,ο καθένας ενεργεί όπως νομίζει,αν ο Πάνος θεωρεί ότι το καλύτερο είναι να αποχωρήσει,δεν μπορώ παρά να το σεβαστό.Κάτι πού όμως δεν αλλάζει τις βαθύτερες αιτίες πού τον οδήγησαν σε αυτό,χωρίς να σημαίνει ότι δεν είναι κοινό φαινόμενο σε όλα τα clubs και γενικότερα σε όλα τις ομάδες ανθρώπων.Δεν θα επεκταθώ περισσότερο...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
fotis power
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 509
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2008 3:08 pm
Τοποθεσία: peristeri
Επικοινωνία:

Re: Ευχαριστω και αντιο

Δημοσίευση από fotis power »

ρε πανο την παλευεις... :spao:
σιγα το πραμα ρε παιδι μου...μια πλακα σου καναν ξεκολλα... :up: :dan:

:kouklos:
Εικόνα turbo only in photoshop
panagiotis x.
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 03, 2009 5:31 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Ευχαριστω και αντιο

Δημοσίευση από panagiotis x. »

Πάνο ξεκόλλα ρεεε!!! :spao: Τι χαζά είναι αυτά τώρα στα καλά καθούμενα??? :despair: Τι φλασιά έφαγες?? Ανακάλεσε αμέσως! Άντε ρε συνονόματε!!! :kouklos: :kouklos: :kouklos: Θα νιώθω τύψεις μετά, :smt010 :smt010 :klaps: γιατί αυτό με το ''κάγκουρας'' εγώ το ξεκίνησα...Για πλακίτσα εννοείται!Δεν ήθελα ούτε να σε θίξω ούτε να σε προσβάλλω και ζητάω κ ΣΥΓΓΝΩΜΗ δημοσίως αν πειράχτηκες τόσο.. Απλά δεν καταλαβαίνω γιατί τώρα έτσι ξαφνικά πήρες αυτήν την απόφαση...Πάνω που περάσαμε τόσο γ@ματα στη συνάντηση κ λέγαμε κ για εκδρομούλες!! Εεε? Μείνε,μείνε!!!!!!!!! :kouklos:
Rover 416GSi '92
saikoe39
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 24, 2005 4:11 pm
Τοποθεσία: βριλησσια....
Επικοινωνία:

Re: Ευχαριστω και αντιο

Δημοσίευση από saikoe39 »

Oτιναναι.......!!!!!!!
Εικόνα
Rover 214si.....saiko ο απεγνωσμενος..
ΜΑΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 8:25 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Ευχαριστω και αντιο

Δημοσίευση από ΜΑΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ »

Παιδιά και συνκλαμπίτες ας επικρατήσει λογική και ψυχραιμία και όλα θα τα βρούμε!!! :up:
Άβαταρ μέλους
zed
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 344
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 15, 2005 11:02 pm
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Επικοινωνία:

Re: Ευχαριστω και αντιο

Δημοσίευση από zed »

:battle: Cool.... :nevrakia:
216Si
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες