MG-Rover Club Kart night?

Meetings in Athens
akaliptosZR
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 24, 2005 1:03 am

MG-Rover Club Kart night?

Δημοσίευση από akaliptosZR »

Τι θα λέγατε να πηγαίναμε καποιο βράδυ μέσα στην επόμενη βδομάδα στην πίστα κάρτ της Παλλήνης? Είναι μια αρκετά ενδιαφέρουσα πίστα, με σβέλτα καρτ και το σημαντικότερο απο όλα είναι το γεγονός πως η πίστα διαθέτει αυτόματο σύστημα χρονομέτρησης.

Η πίστα είναι άρτια οργανωμένη από όλες τις πλευρές. Ακόμα και στην πι8ανότητα βροχής διαθέτει τον ανάλογο ρουχισμό και ΛΑΣΤΙΧΑ ΒΡΟΧΗΣ...

Επίσης αν έχουμε αρκετές συμμετοχές η τιμη ίσως και να μπορεί να είναι μειωμένη.

Η πρόσβαση στην πίστα βολεύει τους περισσότερους διότι είναι ακριβώς στην έξοδο της Αττικής Οδού ΛΕΩΦΟΡΟ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ.

Η τιμη ειναι 10 ευρώ πάντως. Οσο για τυχόν παιδιά που θέλουν να έρ8ουν αλλά να μην μπούν στην πίστα, υπάρχει τηλεόραση, ποδοσφαιράκι και αλλες εξωαυτοκινητιστικές ασχολίες...
Εικόνα
angel
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 254
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 9:05 pm
Τοποθεσία: Χολαργος-Γλυφαδα-Λαγονησι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από angel »

εγω τους λεω ρε ακαλυπτε αλλα δεν ξερουν να οδηγανε.... :roll:
clio 1.4
:rally:

http://www.greekrenaultclub.gr" onclick="window.open(this.href);return false;

Κάλλιο μπαίνε με τις πόρτες παρά ίσια σαν τις κότες

ΚΙΜΙ #1
P@nt@man
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 650
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 15, 2005 3:34 am
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από P@nt@man »

ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΕ ΚΑΡΤ ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΩ .
ΤΟ ΟΛΟ ΕΓΧΕΙΡΗΜΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ Κ Η ΤΙΜΗ ΠΙΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ. 10 € ΓΙΑ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ?ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΤΕΤΟΙΑΣ ΜΟΡΦΗΣ ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΟΥΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΟΔΗΓΟΥ ...
ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΗΝ OPEN ( 105+ Kg 8) ) ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ?ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΦΤΕΡΟΥ ΑΝΤΕ ΚΑΜΙΑ ΜΕΣΑΙΩΝ ΒΑΡΩΝ, ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΕΓΑΛΟΜΕΣΑΙΩΝ...ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕ ΤΟ ΤΡΩΤΕ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ ΣΑΣ?
Εικόνα
Εικόνα
IN DRIFT, WE TRUST....!
DJ Giorgio
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 669
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 8:22 am
Τοποθεσία: Aθήνα-Σκόπελος
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από DJ Giorgio »

Εγω μεσα ειμαι!!! αντε να σας δειξω και πως στρηβουν!!! :D :D :sreering:
Τι λετε για πεμπτη βραδακι? κατα της 9-10?
Εικόνα
Summer 2005... Skopelos!!!!
Car: Rover 214si (1996)
Hp: 103+ κατι λιγα!
Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

Mesa paidia...
Εικόνα
akaliptosZR
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 24, 2005 1:03 am

Δημοσίευση από akaliptosZR »

Ωραια λοιπον, την επομενη πεμπτη 9και μιση στα Goodies της Λεωφόρου Καβάλας ωστε να παμε ολοι μαζι στην Kartland της Παλλήνης.

Υπάρχει μια περίπτωση να σας συναντήσω εκεί γιατί μπορεί να είμαι στο γειτονικό Ντράφι :wink:

Παντως αν κάποιος δεν θέλει να έρθει στην Καβάλας και θέλει να παει απευθείας στα καρτ, μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου μέσω πμ.

Αν μπορείτε να δηλώσετε συμμετοχή στο παρών topic ώστε να γνωρίζω πόσα άτομα θα πάμε. Έτσι θα προσπαθήσω να πετύχω και καλύτερη τιμή :wink:
Εικόνα
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

Καλησπερα παιδια γιατι δεν κανονιζουμε η επομενη συναντηση μας καποια κυριακη να ειναι εκει?Νομιζω οτι θα ειναι ενδιαφερουσα εμπειρια για ολα τα παιδια.Εγω για παραδειγμα θελω να ερθω αλλα για πεμπτη βραδυ στη Παλληνη και την αλλη μερα δουλεια τουλαχιστον για εμενα ειναι καπως.Αν θελετε καποια παιδια πατε για να μας πειτε και εντυπωσεις.Καλη διασκεδαση σε οσους πανε



Οσο για την κατηγορια φτερου που ανεφερε πανταμαν πρεπει οντως να γινει διαχωρισμος στα κιλα.Βατ ετοιμασου εγω κανω διαιτα να φτασουμε ιδια κατηγορια φαε και εσυ κανενα ολοκληρο γουρουνοπουλο να μπουμε στα ιδια κιλα :D :D :D :D :D
akaliptosZR
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 24, 2005 1:03 am

Δημοσίευση από akaliptosZR »

spyroshio έγραψε:Καλησπερα παιδια γιατι δεν κανονιζουμε η επομενη συναντηση μας καποια κυριακη να ειναι εκει?Νομιζω οτι θα ειναι ενδιαφερουσα εμπειρια για ολα τα παιδια.Εγω για παραδειγμα θελω να ερθω αλλα για πεμπτη βραδυ στη Παλληνη και την αλλη μερα δουλεια τουλαχιστον για εμενα ειναι καπως.Αν θελετε καποια παιδια πατε για να μας πειτε και εντυπωσεις.Καλη διασκεδαση σε οσους πανε



Οσο για την κατηγορια φτερου που ανεφερε πανταμαν πρεπει οντως να γινει διαχωρισμος στα κιλα.Βατ ετοιμασου εγω κανω διαιτα να φτασουμε ιδια κατηγορια φαε και εσυ κανενα ολοκληρο γουρουνοπουλο να μπουμε στα ιδια κιλα :D :D :D :D :D
H πιστα βολευει καλυτερα καθημερινες διοτι το ΣΚ ειναι γεματη. Αρα δεν θα μπορουμε να μπουμε ως διαφορετικα Group αναλογα με τα κιλα μας. Η επιλογη της καθημερινης γινεται αποκλειστικα και μονο για την διευκολυνση μας μεσα στην πιστα.

Απο εκει και περα, αν ειμαστε ΟΛΟΙ συνεπεις στο ραντεβου μας, μην νομιζετε πως θα διαρκεσει το ολο event παραπάνω από 2 ώρες!! Οπότε 9μιση αν πούμε στην πίστα, η ακομα και 9, τοτε 11μιση θα ειναι οποιος θέλει στο κρεββατακι του :P :P
Εικόνα
Leuteris
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 10:21 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Leuteris »

Ki egw mesa gia kart paidia!! Einai trella!!
Fotis 416
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Τρί Ιαν 04, 2005 9:27 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Fotis 416 »

ψηνομαι! 8)
Rover rulezzz...
414 GSI του 94' (μετατροπη 416)
120hp
predator!!!
Εικόνα
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Συναντησεις στην Αθηνα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης