-ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ---Πανελλήνια Συνάντηση ΣΑΒΒΑΤΟ 25-03-06 στον Βόλο

Τοurs

Συντονιστής: Events Moderators

Κλειδωμένο
johnkits MG TF
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 358
Εγγραφή: Παρ Δεκ 30, 2005 12:22 pm
Τοποθεσία: THESSALONIKI
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από johnkits MG TF »

PERRY-MGTF έγραψε:Συμφωνω με τον Γιαννη παραπανω. Ακομα και να εγινε πρεπει να ερθεις για 2 λογους. Ενα, να δεις τους υπολοιπους, γιατι δεν παρεξηγηθηκες με ολους, και 2 για να μπορεσει να ξεπεραστει το οτι προεκυψε απο κοντα.

Και εγω δεν μιλιεμαι με τον Γιαννη απο τοτε που εβαλε TV λογω ζηλιας αλλα θα ερθω για τους υπολοιπους....!!! :lol:

ektos apo ti TV ksexases na anafereis kai to filtro... :P
Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

Tigraki...!!! έγραψε:RANTEBOU META TA PROTA DIODIA THS ETHNIKHS 08:30 TO PROI GIA NA FHGOUME 09:00.
Εικόνα
BillyK
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 778
Εγγραφή: Τετ Ιαν 12, 2005 9:07 am
Τοποθεσία: Thessaloniki - Almyros Volou
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BillyK »

Εγώ ένα θα πω: ΘΑ'ΜΑΙ κ ΕΓΩ ΕΚΕΙ!!!!
Εικόνα Εικόνα
<<Ι SOLD MY SOUL FOR A NISSAN X-TRAIL>>
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

παιδιά αν και κάπως καθυστερημένα..επειδή είδαμε ότι δεν μαζευόμαστε αρκετά άτομα αυτό το Σάββατο είπαμε να ακυρωθεί η συνάντηση και να γίνει κάποια άλλη στιγμή που θα υπάρχει μεγαλύτερη προσέλευση και θα είναι και πιο ευνοϊκές οι συγκυρίες..συγνώμη γι'αυτήν την ανατροπή αλλά θέλω να ελπίζω ότι όλοι συμφωνείτε στο να προσπαθήσουμε η Πανελλήνια συνάντηση να έχει τη μεγαλύτερη δυνατή συμμετοχή..
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

APARADEKTO!!!!!!!!!!!!!

KAI ASEBEIA GIA OLOYS EMAS POY ALLAKSAME TA PROGRAMMATA MAS TOSES FORES GIA NA EIMASTE EKEI!

EGW ANAGKASTHKA GIA NA EIMAI EKEI, NA EPISKEYTW TO DUSSELDORF KAI THN ZYRIXI MESA SE MIA MERA, XWRIS NA KOIMHTHW, XWRIS NA KSEKOYRASTW.

PROSGEIWTHIKA 2:00 TO PRWI KSHMERWMATA SABBATOY STH THESASALONIKI KAI EXONTAS KANEI PIO PRIN APEIRA THLEFWNA APO GERMANIA KAI ELBETIA + SMS GIA NA ORGANWTHOYN OI LEPTOMEREIES, KATEBAINW ANOIGW TO KINHTO KAI BLEPW OTI LOGO MH SYMMETOXHS THS ATHINAS AKYRWNETAI!

APARADEKTO KAI PROSBOLH GIA OLOYS EMAS NA AKYRWNETAI H SYNANTHSH 2 H WRA TO PRWI!!! KAPOIOI APO EMAS EIXANE KSEKINHSEI TO PRWI SHMERA GIA NA ERTHOYNE OTAN TO MATHANE!!!

AN YPHRXE LIGOS SEBASMOS SE MAS POY THA EIMASTAN EKEI THA ERXOSASTAN ESTW KAI 2-3.
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

KAI TELOS, POIA EINAI H DIKAIOLOGIA TOSWN MELWN POY DEN HRTHANE??????????
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
DJ Giorgio
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 669
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 8:22 am
Τοποθεσία: Aθήνα-Σκόπελος
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από DJ Giorgio »

Aπ οτι ακουσα θα ειμασταν συνολο 7-8 αμαξια! Ε δεν ειναι αυτη πανελληνια συναντηση! Δε λεω και γω αλλαξα το προγραμμα μου εκανα χιλια πραγματα για να καταφερω τελικα να αλλαξω τις ωρες τις δουλειας μου και να ερθω! Αλλα δε λεει να ειμαστε λιγοτερα αμαξια απ οσα μαζευομαστε στις τοπικες συναντησεις! Δεν εχει νοημα μια τετοια συναντηση! και πιστευω πως δεν αξιζει ουτε την κουραση ουτε τα χρηματα τα οποια θα ξοδευαμε! 80 ευρω μονο για βενζινες και 8-9 ωρες στο δρομο δεν ειναι και λιγο!
Εικόνα
Summer 2005... Skopelos!!!!
Car: Rover 214si (1996)
Hp: 103+ κατι λιγα!
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

δηλαδή εσύ Perry ήσουν ευχαριστημένος με τη συμμετοχή της Θεσσαλονίκης..? 5-6 αυτοκίνητα..? όσοι είμασταν σίγουροι ότι θα έρθουμε αλλάξαμε τα προγράμματα μας και το περιμέναμε πως και πως..αλλά Πανελλήνια συνάντηση..με 7-8αυτοκίνητα..?
ευτυχώς που βρήκα το βράδυ το Σωτήρη (nonskatoflore) κάναμε έναν πρόχειρο απολογισμό και είδαμε απο κοινού ότι δεν αξίζει τον κόπο για τόσο μικρή προσέλευση..και από ότι μου είπε σε αυτό συμφώνησαν και άλλα μέλη από Θεσσαλονίκη όπως με ενημέρωσε μετά από τηλεφωνική του επικοινωνία μαζί τους..
η ακύρωση δεν ήταν επειδή η Αθήνα μάζευε 2-3 αυτοκίνητα..αλλά επειδή η Πανελλήνια συνάντηση δε θα κατάφερνε να μαζέψει πάνω από 7-8..
όσο για το γιατί δε μπορέσανε αρκετά μέλη να συμμετάσχουν..πιστεύω αυτό είναι προσωπικό θέμα του καθενός και δε σηκώνει έλεγχο..
nonskatoflore
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 794
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 06, 2005 3:45 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nonskatoflore »

DJ Giorgio έγραψε:Aπ οτι ακουσα θα ειμασταν συνολο 7-8 αμαξια! Ε δεν ειναι αυτη πανελληνια συναντηση! Δε λεω και γω αλλαξα το προγραμμα μου εκανα χιλια πραγματα για να καταφερω τελικα να αλλαξω τις ωρες τις δουλειας μου και να ερθω! Αλλα δε λεει να ειμαστε λιγοτερα αμαξια απ οσα μαζευομαστε στις τοπικες συναντησεις! Δεν εχει νοημα μια τετοια συναντηση! και πιστευω πως δεν αξιζει ουτε την κουραση ουτε τα χρηματα τα οποια θα ξοδευαμε! 80 ευρω μονο για βενζινες και 8-9 ωρες στο δρομο δεν ειναι και λιγο!
Συμφωνώ απόλυτα :iagree:
Σωτήρης-MG Zr 105(και πάλι!!) ('05)
Εικόνα
nonskatoflore
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 794
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 06, 2005 3:45 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nonskatoflore »

nikolas έγραψε: η ακύρωση δεν ήταν επειδή η Αθήνα μάζευε 2-3 αυτοκίνητα..αλλά επειδή η Πανελλήνια συνάντηση δε θα κατάφερνε να μαζέψει πάνω από 7-8..
Σ'αυτό Νικόλα κάνεις λάθος γιατί αν δε σε είχα πετύχει στο ίντερνετ να μου πεις οτι θα ανέβετε μόνο δύο αμάξια,εμείς θα είχαμε κατέβει κανονικά,βέβαια θα ήταν όντως απογοήτευση η συνάντηση,αλλά εγώ κυρίως είπα πως δεν είχε νόημα να κατέβουμε όχι γιατί θα είμασταν γενικά λίγοι αλλά επειδή εσείς θα είσασταν μόνο 2.Ελπίζω να μην παρεξηγήσετε τα λόγια μου αλλά εαν ανεβαίνατε 5-6 άτομα κι εσείς,όπως εμείς,θα είχε γίνει κανονικά η συνάντηση...
Σωτήρης-MG Zr 105(και πάλι!!) ('05)
Εικόνα
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Eκδρομές”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες