ΓΝΩΜΕΣ ΑΠΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ!!!!!

General board
Απάντηση
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Kala ta 10 smileys poy evala apo kato den ta eides? twra an esy den katalaves to yfos tou post mou den sou ftaiw egw...Alla epeidi exoume vrethei kai apo konta, nomiza pos katalaves to xioumor mou... Alloste giauto yparxoun kai ta smileys apo katw...


p.s Sou milaw se ayto to yfos mono kai mono epeidi exoume pei kai 2 kouventes apo konta...sinithos de antidrw toso ipia, alla mias kai o ilektronikos logos ginete polles fores pareksigisimos, sou proteino na min pernas toso eukola se epitheseis an den eisai 100% sigouros... :wink:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Επισκέπτης την Πέμ Φεβ 17, 2005 4:23 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Fotis 416 έγραψε:στο Βωσσο παιδια στο Βωσσο! 8)
Kala an den protrepei to parapanw na pame ston Vosso, tote ti tha eprepe na grapseis? Den se katigoro, alla min mas trelaneis kiolas...

Hmarton...ti allo tha diavasoume edo mesa...


p.s an eisai 100% happy me vosso, kala kaneis kai mas to les...giauto alloste anoixtike kai to paron topic. Apla daneistika tin ekfrasi sou epeidi mou arese kai tin vrika asteia, kai metedosa me ton idio akrivws tropo, to gegonos pos o Lourbas einai kalos mixanikos kai an8ropos...Oute ego doulevo ston Lourba, opos oute ki esy ston Vosso. :lol:
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

konstantinos έγραψε:Ρε φιλε ακαλυπτε εγραψες για τον Λουρμπα δεν σε βλεπει σαν παλετη που θα δωσεις τα λεφτα του!!!!Μολις μου ηρθε ενα E-mail οτι ο κυριος Λουρμπας εφτιαξε σελιδα στο internet και εφτιαξε και mgclub!!!!Δηλαδη τι θελει να κανει ο κυριος Λουρμπας να παρει τα μελη απο το δικο μας club!!!Δηλαδη αν καποιος αλλος μηχανικος φτιαξει και αυτος Club για Rover να βγαλουμε και το Rover και να στειλει E-mail να παρει και τα υπολοιπα μελη???????αν δεν μας εβλεπε σαν χρηματα θα ερχοταν να μας γνωρισει απο κοντα και να μας κανει να τον επισκεφτουμε!!!!οχι να παιρνει τα μελη ενος Club που ειναι το πρωτο(παει και τελειωσε) στην ελλαδα!οποιος αλλος θελει να φτιαξει Club δικαιωμα του!!!!!Ητανε κατι που σαν επαγγελματιας και μονο δεν επρεπε να το κανει!!!!!να στελνει Ε-mail στα μελη ενος Club MG-Rover για την ιδρυση ενος αλλου????? ασχετα με το που παω εγω το αμαξι για service!!!!και ο Βωσσος να ηταν τα ιδια θα ελεγα!!!!!
Gia to en logo email den gnwrizo, opos alloste den gnorizo kai gia tin dimiourgia allou club. Na sou po tin alitheia den me endiaferoun ta typika kai ta onomata club. To topic auto anoixtike milwntas gia SWSTOUS MHXANIKOUS kai pros8esa pos o Lourbas emena prosopika kai se alla 2 atoma apo edo mesa (Hliana kai Batmobile) exei ferthei APSOGA....Kai apo texnikis plevras alla kai san xaraktiras.

Oso gia tin dimiourgia allou club ktl ktl ktl...DEN TO HKSERA, DEN ME ENDIAFEREI. Min mplekete oti thelete se kathe topic.
konstantinos
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 11:30 am
Τοποθεσία: Περιστερι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από konstantinos »

Αν δεν το προσεξες το post μου ηταν σαν απαντηση στο δεν σε βλεπει σαν λεφτα!!!!!Τελος παντων δεν θελω να δωσω συνεχεια ο καθενας εχει μια υποκειμενικη γνωμη και αυτοι που ακομα ψαχνονται κρινουν!!!!!!
Rover Turbo Power
konstantinos
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 11:30 am
Τοποθεσία: Περιστερι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από konstantinos »

και να πω την αληθεια και εγω εχω παει μια φορα και αλλαξα βαλβιδα θερμοστατν και οντως ηταν πολυ καλος αλλα πιστευω πως η κινηση του αυτη δεν ηταν σωστη!!!!!!!!για παραδειγμα δεν νομιχω οτι σε καποιον απο το punto Club να του αρεσε να ερθει Ε-mail για την δημιουργια ενος αλλου!!!!!
Rover Turbo Power
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

Kalo tha htane na mas dwsete kai gnwmes gia synergeia kai sthn THESSALONIKI....
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
LAMPROS
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 06, 2005 1:07 am
Τοποθεσία: Δραμα
Επικοινωνία:

ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ

Δημοσίευση από LAMPROS »

ΦΙΛΕ PERRY,Ο ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΜΟΤΕΡ 1,8VVC,ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ Ο PESKETZIS,H ΟΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΔΟΣ 23ΗΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 74 ΕΥΟΣΜΟΣ.
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

σήμερα είχα την πρώτη μου επαφή και με το συνεργείο του κ.Λούρμπα και ομολογώ που παρόλο δεν επρόοκειτο για κάποια εργασία αλλά πληροφορίες για τα pins του εγκεφάλου που αφορούν το air condition ήταν πάρα πολύ εξυπηρετικοί και φιλικοί και έψαξαν και μου έδωσαν τις απαντήσεις τόσο τηλεφωνικά όσο και όταν πήγα από εκεί..και τους ευχαριστώ πολύ γι'αυτό :)
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

και...σήμερα ήταν η δεύτερη επαφή με το συνεργείο του κ Λούρμπα και νιώθω την υποχρέωση να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον κ Μανώλη που προσπαθούσε (και τα κατάφερε) να διορθώσει τις "κακοτεχνίες" και τις "προχειρότητες" που είχε κάνει ο ηλεκτρολόγος γενικού συνεργείου που μου είχε εγκαταστήσει το air condition..και έτσι έχω πλέον ένα air condition που ακολουθεί πιστά τις προδιαγραφές της Rover
kostantinos
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 258
Εγγραφή: Τρί Μαρ 22, 2005 7:54 pm
Τοποθεσία: athina
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kostantinos »

nikolas έγραψε:και...σήμερα ήταν η δεύτερη επαφή με το συνεργείο του κ Λούρμπα και νιώθω την υποχρέωση να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον κ Μανώλη που προσπαθούσε (και τα κατάφερε) να διορθώσει τις "κακοτεχνίες" και τις "προχειρότητες" που είχε κάνει ο ηλεκτρολόγος γενικού συνεργείου που μου είχε εγκαταστήσει το air condition..και έτσι έχω πλέον ένα air condition που ακολουθεί πιστά τις προδιαγραφές της Rover

paidia o lourbas einai korifi kai idika o kir manolis o ilektrologos!pistevo pos ine i kaliteri antiprosopia rover.tora gia to pos se antimetopizoune ego den ixa kanena problima kai sto kato kato gia ela sti thesi tou exo doulepsi se sinergio kai tous katalabeno .pados apo doulia kai apo gnosis ine oti kalitero akoma kai stis metatropes an den asxolitho monos mou eki tha tin kano(e na min valo ena moteraki apo zr sto 200araki na paro kana alogo!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες