Rear Xpower Diffuser

saikoe39
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 24, 2005 4:11 pm
Τοποθεσία: βριλησσια....
Επικοινωνία:

Re: Rear Xpower Diffuser

Δημοσίευση από saikoe39 »

Gas fc έγραψε:
saikoe39 έγραψε:Το mg-club.gr τι ειναι......???????????????????
που ζεις εσυ;
Σε ενα σκοτεινο υπογειο....με δονητες και πλαστικες κουκλες....!!!!! :nevrakia:
Εικόνα
Rover 214si.....saiko ο απεγνωσμενος..
kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 10:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: Rear Xpower Diffuser

Δημοσίευση από kostas200vi »

saikoe39 έγραψε:
Gas fc έγραψε:
saikoe39 έγραψε:Το mg-club.gr τι ειναι......???????????????????
που ζεις εσυ;
Σε ενα σκοτεινο υπογειο....με δονητες και πλαστικες κουκλες....!!!!! :nevrakia:
Μοναχοφαγα, ολες για την παρτη σου κι εμεις τιποτα :pimpy:
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.
ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 3:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: Rear Xpower Diffuser

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

saikoe39 έγραψε:Το mg-club.gr τι ειναι......???????????????????
:kouklos:


Για το diffuser....εχω να πω οτι τα σπαει......!!!!!

Εγω κρατηθηκα και δεν ρωτησα... :P :P
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα
Meg@john
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 01, 2007 8:24 pm
Τοποθεσία: Megara
Επικοινωνία:

Re: Rear Xpower Diffuser

Δημοσίευση από Meg@john »

το MG-club.gr ..club ελληνικό με MG αυτοκίνητα κυρίως..
Εικόνα
Εικόνα
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Re: Rear Xpower Diffuser

Δημοσίευση από i-VTec »

Ο saiko δεν τα ξέρει αυτά...Με ένα Rover γεννήθηκε... :P
Εικόνα
kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 10:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: Rear Xpower Diffuser

Δημοσίευση από kostas200vi »

Παιδιά τι είναι........ MG; :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Re: Rear Xpower Diffuser

Δημοσίευση από i-VTec »

Μπα...Γερμανικό είναι το μαραφέτι του... :P
Εικόνα
crAss
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1351
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:41 pm
Επικοινωνία:

Re: Rear Xpower Diffuser

Δημοσίευση από crAss »

Αχ μπορεί να είναι ένα ταπεινό MG ZR 105, από τα πιο ταπεινά MG που πέρασαν τη γραμμή παραγωγής, αλλά δεν παύει να είναι ξεχωριστό, ενώ όπως και όλα τα MG είναι αριθμημένο.
Το rover 200/25 ήταν ένα τρομερό αυτοκίνητο, το οποίο το πήραν και το έκαναν zr με πολύ δουλειά στην πίστα. Η ανάρτηση και το στήσιμο στα 1.4 και 1.8 vvc όπως γνωρίζουμε είναι το ίδιο, ενώ για μένα κανένα άλλο αυτοκίνητο κοντά στα 16-17000 ευρώ δεν δίνει την αίσθηση που δίνει αυτό το MG όταν χώνεσε σε μια στροφή με το γκάζι κάτω, καταλαβαίνεις που είναι οι ρόδες και στην έξοδο πριν καρφώσεις την επόμενη σχέση βλέπεις τη βελόνα μέσα στις 7000 σαλ.
Το δικό μου όπως είναι αυτή τη στιγμή νομίζω ότι είναι από πλευράς φρένων, στησίματος και αισθητικό όπως το ήθελα.
Θα σας πω και ένα μυστικό :lol: . Τελικά μέχρι το καλοκαίρι θα γίνει 1.6, έχουν αγοραστεί ήδη άγριοι εκκεντροφόροι για 1.6, θα μπει πρόγραμμα και εξάτμιση (από καταλύτη και πίσω προς το παρόν) και μάλλον και ροϊκή. Τελικά νομίζω ότι θα έχω ένα πολύ σβέλτο 1.6 με κοντά στα 140 άλογα και κάπου 15 κιλά ροπή...
Life is too short not to...
kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 10:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: Rear Xpower Diffuser

Δημοσίευση από kostas200vi »

crAss έγραψε:Αχ μπορεί να είναι ένα ταπεινό MG ZR 105, από τα πιο ταπεινά MG που πέρασαν τη γραμμή παραγωγής, αλλά δεν παύει να είναι ξεχωριστό, ενώ όπως και όλα τα MG είναι αριθμημένο.
Το rover 200/25 ήταν ένα τρομερό αυτοκίνητο, το οποίο το πήραν και το έκαναν zr με πολύ δουλειά στην πίστα. Η ανάρτηση και το στήσιμο στα 1.4 και 1.8 vvc όπως γνωρίζουμε είναι το ίδιο, ενώ για μένα κανένα άλλο αυτοκίνητο κοντά στα 16-17000 ευρώ δεν δίνει την αίσθηση που δίνει αυτό το MG όταν χώνεσε σε μια στροφή με το γκάζι κάτω, καταλαβαίνεις που είναι οι ρόδες και στην έξοδο πριν καρφώσεις την επόμενη σχέση βλέπεις τη βελόνα μέσα στις 7000 σαλ.
Το δικό μου όπως είναι αυτή τη στιγμή νομίζω ότι είναι από πλευράς φρένων, στησίματος και αισθητικό όπως το ήθελα.
Θα σας πω και ένα μυστικό :lol: . Τελικά μέχρι το καλοκαίρι θα γίνει 1.6, έχουν αγοραστεί ήδη άγριοι εκκεντροφόροι για 1.6, θα μπει πρόγραμμα και εξάτμιση (από καταλύτη και πίσω προς το παρόν) και μάλλον και ροϊκή. Τελικά νομίζω ότι θα έχω ένα πολύ σβέλτο 1.6 με κοντά στα 140 άλογα και κάπου 15 κιλά ροπή...
Γι' αυτο κι εγω θελω να βρω ενα MG zr και να βάλω το μοτερ μου μέσα :dan: :dan: :dan:
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.
Gas fc
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 477
Εγγραφή: Δευ Ιουν 04, 2007 9:29 pm
Τοποθεσία: Ιλιον Αττικη
Επικοινωνία:

Re: Rear Xpower Diffuser

Δημοσίευση από Gas fc »

kostas200vi έγραψε:
crAss έγραψε:Αχ μπορεί να είναι ένα ταπεινό MG ZR 105, από τα πιο ταπεινά MG που πέρασαν τη γραμμή παραγωγής, αλλά δεν παύει να είναι ξεχωριστό, ενώ όπως και όλα τα MG είναι αριθμημένο.
Το rover 200/25 ήταν ένα τρομερό αυτοκίνητο, το οποίο το πήραν και το έκαναν zr με πολύ δουλειά στην πίστα. Η ανάρτηση και το στήσιμο στα 1.4 και 1.8 vvc όπως γνωρίζουμε είναι το ίδιο, ενώ για μένα κανένα άλλο αυτοκίνητο κοντά στα 16-17000 ευρώ δεν δίνει την αίσθηση που δίνει αυτό το MG όταν χώνεσε σε μια στροφή με το γκάζι κάτω, καταλαβαίνεις που είναι οι ρόδες και στην έξοδο πριν καρφώσεις την επόμενη σχέση βλέπεις τη βελόνα μέσα στις 7000 σαλ.
Το δικό μου όπως είναι αυτή τη στιγμή νομίζω ότι είναι από πλευράς φρένων, στησίματος και αισθητικό όπως το ήθελα.
Θα σας πω και ένα μυστικό :lol: . Τελικά μέχρι το καλοκαίρι θα γίνει 1.6, έχουν αγοραστεί ήδη άγριοι εκκεντροφόροι για 1.6, θα μπει πρόγραμμα και εξάτμιση (από καταλύτη και πίσω προς το παρόν) και μάλλον και ροϊκή. Τελικά νομίζω ότι θα έχω ένα πολύ σβέλτο 1.6 με κοντά στα 140 άλογα και κάπου 15 κιλά ροπή...
Γι' αυτο κι εγω θελω να βρω ενα MG zr και να βάλω το μοτερ μου μέσα :dan: :dan: :dan:
kostas200vi έγραψε:Παιδιά τι είναι........ MG; :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Μας δουλευεις;;
http://www.facebook.com/TopotheteseisPh ... Systematon" onclick="window.open(this.href);return false;
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αισθητικές βελτιώσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης