ROFINDELVER

Άβαταρ μέλους
Rofindelver
Support member
Δημοσιεύσεις: 219
Εγγραφή: Τρί Μαρ 29, 2005 2:44 pm
Τοποθεσία: Αγ.Δημητριος Αθηνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Rofindelver »

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΛΑ ΔΕ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΟΡΚΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΔΙΑΚΕΝΟ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΙ ΗΤΑΝ ΕΠΙ 2 ΩΡΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ Τ'ΑΜΑΞΙ 2 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΨΑΧΝΑΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ TESTER ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΗΝ ΕΡΓΑΤΟΩΡΑ ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΜΗ Μ'ΑΦΗΣΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΚ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΑΙΓΙΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ DEMI ΣΤΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ Η ΝΑ ΠΑΜΕ Μ'ΕΝΑ FIESTA ΜΙΑΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ
panagiotis
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1217
Εγγραφή: Παρ Δεκ 23, 2005 1:21 pm
Τοποθεσία: Δραπετσώνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panagiotis »

βασικα να παρεις τη φιλη σου :lol: και μη φοβασαι τιποτα...

εγω θα ειμαι Κορινθο αμα παθεις τιποτα περναω να σε παρω...
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

φίλε..σε καταλαβαίνω απόλυτα..όταν έχεις ταλαιπωρηθεί από κάποιο πρόβλημα φοβάσαι να το πάρεις μετά μη σου πάθει κάτι..αν κάτσεις και το σκεφτείς όμως..δεν έχει νόημα..στο λέω γιατί έχω περάσει και εγώ αυτή τη φάση..και να στεναχωριέμαι και πάει λέγοντας..αλλά δε βγαίνει έτσι..
-
Σπύρο..δε μπορείς να καταλάβεις όμως..ότι και 6.800να έχεις δώσει..όταν πλέον βλέπεις ότι βρίσκεται λύση, ανακουφίζεσαι και ησυχάζεις κατά κάποιο τρόπο..πιστεύω ο φίλος Rofindelver θα συμφωνήσει γιατί είναι αρκετά ψυχοφθόρα διαδικασία ειδικά όταν δε βλέπεις αποτέλεσμα..
Άβαταρ μέλους
Rofindelver
Support member
Δημοσιεύσεις: 219
Εγγραφή: Τρί Μαρ 29, 2005 2:44 pm
Τοποθεσία: Αγ.Δημητριος Αθηνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Rofindelver »

ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ........ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!!!!!!ΠΗΓΑ ΑΙΓΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 3000 ΣΤΡΟΦΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 3000 ΛΟΞΙΓΓΑΣ ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΩ ΓΙΑ STEPER
giorgosvi
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 03, 2005 8:09 pm
Τοποθεσία: ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΛΙΒΑΔΕΙΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από giorgosvi »

ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΡΕΤΑΡΙΖΕ Κ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΕΣΒΗΝΕ ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΝΤΕΙΟ(Λ.ΣΥΓΓΡΟΥ)ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ ΡΑΟΥΛΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΤΡΙΣΙΠΙΤΕΡ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΟΛΑ ΟΚ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Μηχανικές βελτιώσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης