Εβδομαδιαίες Συναντήσεις vol.3

Meetings in Athens
Κλειδωμένο
kostas_pana
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 929
Εγγραφή: Κυρ Απρ 02, 2006 2:16 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kostas_pana »

machos_si έγραψε:κ εγω 99%!!!
ego vazo +1!!!
ara... 100% :lol:
gynaikes trigiro polles...para polles....


www.greekcabrioclub.gr
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

Κι εγώ λογικά...Θα φέρω και το παλικάρι από το Ν.Ηράκλειο,τον MitsosR...

Μλκς κανονίστε να κάτσουμε ΣΕΦ πάλι και να ξενερώσω... :|
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

red_drifter έγραψε:aaa kai to msn to eftiakses ???????????????? :twisted: :twisted: :twisted:
εγω το εφταξα.. εσυ γιατι δεν εισαι ποτε μεσα???
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

simera tha einai kaneis kato?paizei na peraso kai ego mia bolta gia ligaki na doso kai ena ixeio pou exo ston stickers(kosta akous???????????????)
Εικόνα
red_drifter
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2006 11:04 am
Τοποθεσία: γαλάζια ακτή - λαγονήσι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από red_drifter »

macho file mou ime sinexia mesa ... malon dn me exeis kanei sosta add


nicolas_gti@hotmail.com


kai sinexizw .... to vradi sto sef ...
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
red_drifter
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2006 11:04 am
Τοποθεσία: γαλάζια ακτή - λαγονήσι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από red_drifter »

i-VTec έγραψε:Κι εγώ λογικά...Θα φέρω και το παλικάρι από το Ν.Ηράκλειο,τον MitsosR...

Μλκς κανονίστε να κάτσουμε ΣΕΦ πάλι και να ξενερώσω... :|

parenthesi ( kai egw tha ksenerosw na pame kamia psili kai dn vlepw na mazevomaste kamia 40aria atomakia ... ela gia na mazevomaste ... ) :-D :-D
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 3:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Μεχρι 10:30 και εγω κατω... :D
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

Ωραία βολτούλα χτές,αλλά πάντα σκορπάμε,οι μισοί μένουν ΣΕΦ,οι μισοί πάμε βόλτα και οι άλλοι μισοί πάνε σπίτια τους νωρίς (3 χ 1/2= 1,5 :lol: :-D )...Anyway,χτεσινός απολογισμός:

1)Μια καφρικη σφήνα στα μούτρα του φίλτατου ALEXO άθελά μου...Sorry,κοίταζα το γ$$##$@νο Saxo... :P

2)Ενα σπασμένο καζανάκι από 1400 του βοδιού μας...Πέρνα ΚΤΕΟ ρε,we want the *kolaki* back!!!

3)Ενα Colt CZT που έριχνε καρότσες με σχετική ευκολία...Fu**ing turbos...

4)Ένα corolla hatcback αγνώστων λοιπόν στοιχείων στην Κηφισίας που ίδρωνε για να μην μείνει πίσω...

5)Ένα TF στην Βεϊκου που έπαιζα με την 3η στον κώλο του και του έριξα με χαρακτηριστική ευκολία...:S Και το 120 να ήταν,δικαιολογείται να πηγαίνει σαν 100 άλογα αμάξι?Και είναι και roadster...

Next Wednesday... ;)
Εικόνα
kostas_pana
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 929
Εγγραφή: Κυρ Απρ 02, 2006 2:16 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kostas_pana »

i-VTec έγραψε:Ωραία βολτούλα χτές,αλλά πάντα σκορπάμε,οι μισοί μένουν ΣΕΦ,οι μισοί πάμε βόλτα και οι άλλοι μισοί πάνε σπίτια τους νωρίς (3 χ 1/2= 1,5 :lol: :-D )...Anyway,χτεσινός απολογισμός:

1)Μια καφρικη σφήνα στα μούτρα του φίλτατου ALEXO άθελά μου...Sorry,κοίταζα το γ$$##$@νο Saxo... :P

2)Ενα σπασμένο καζανάκι από 1400 του βοδιού μας...Πέρνα ΚΤΕΟ ρε,we want the *kolaki* back!!!

3)Ενα Colt CZT που έριχνε καρότσες με σχετική ευκολία...Fu**ing turbos...

4)Ένα corolla hatcback αγνώστων λοιπόν στοιχείων στην Κηφισίας που ίδρωνε για να μην μείνει πίσω...


5)Ένα TF στην Βεϊκου που έπαιζα με την 3η στον κώλο του και του έριξα με χαρακτηριστική ευκολία...:S Και το 120 να ήταν,δικαιολογείται να πηγαίνει σαν 100 άλογα αμάξι?Και είναι και roadster...

Next Wednesday... ;)

1on)tin sfina tin ekanes sto foti me to cabrio
2on) den les gia to saxo pou mas ekane xavale... (kai ta strava na legontai)
kai 3on) den tous les (se autous pou den irthan) oti xasan! oraia bolta i xtesini!

sostos vetecaki Next Wednesday... elpizo me perissotera atoma!!!
gynaikes trigiro polles...para polles....


www.greekcabrioclub.gr
Άβαταρ μέλους
ROVER_400
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Δευ Μάιος 29, 2006 10:14 pm
Τοποθεσία: Καβάλα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ROVER_400 »

i-Vtec έγραψε: Ωραία βολτούλα χτές,αλλά πάντα σκορπάμε,οι μισοί μένουν ΣΕΦ,οι μισοί πάμε βόλτα και οι άλλοι μισοί πάνε σπίτια τους νωρίς (3 χ 1/2= 1,5 Laughing )...Anyway,χτεσινός απολογισμός:

1)Μια καφρικη σφήνα στα μούτρα του φίλτατου ALEXO άθελά μου...Sorry,κοίταζα το γ$$##$@νο Saxo... Razz

2)Ενα σπασμένο καζανάκι από 1400 του βοδιού μας...Πέρνα ΚΤΕΟ ρε,we want the *kolaki* back!!!

3)Ενα Colt CZT που έριχνε καρότσες με σχετική ευκολία...Fu**ing turbos...

4)Ένα corolla hatcback αγνώστων λοιπόν στοιχείων στην Κηφισίας που ίδρωνε για να μην μείνει πίσω...


5)Ένα TF στην Βεϊκου που έπαιζα με την 3η στον κώλο του και του έριξα με χαρακτηριστική ευκολία...:S Και το 120 να ήταν,δικαιολογείται να πηγαίνει σαν 100 άλογα αμάξι?Και είναι και roadster...

Next Wednesday... Wink



1on)tin sfina tin ekanes sto foti me to cabrio
2on) den les gia to saxo pou mas ekane xavale... (kai ta strava na legontai)
kai 3on) den tous les (se autous pou den irthan) oti xasan! oraia bolta i xtesini!

sostos vetecaki Next Wednesday... elpizo me perissotera atoma!!!
i-VTec
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 19, 2007 11:51 am Θέμα δημοσίευσης:
Ωραία βολτούλα χτές,αλλά πάντα σκορπάμε,οι μισοί μένουν ΣΕΦ,οι μισοί πάμε βόλτα και οι άλλοι μισοί πάνε σπίτια τους νωρίς (3 χ 1/2= 1,5 Laughing )...Anyway,χτεσινός απολογισμός:

1)Μια καφρικη σφήνα στα μούτρα του φίλτατου ALEXO άθελά μου...Sorry,κοίταζα το γ$$##$@νο Saxo... Razz

2)Ενα σπασμένο καζανάκι από 1400 του βοδιού μας...Πέρνα ΚΤΕΟ ρε,we want the *kolaki* back!!!

3)Ενα Colt CZT που έριχνε καρότσες με σχετική ευκολία...Fu**ing turbos...

4)Ένα corolla hatcback αγνώστων λοιπόν στοιχείων στην Κηφισίας που ίδρωνε για να μην μείνει πίσω...

5)Ένα TF στην Βεϊκου που έπαιζα με την 3η στον κώλο του και του έριξα με χαρακτηριστική ευκολία...:S Και το 120 να ήταν,δικαιολογείται να πηγαίνει σαν 100 άλογα αμάξι?Και είναι και roadster...

Next Wednesday... Wink
Καλά περνάτε εσείς εκεί κάτω...
Εικόνα
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Συναντησεις στην Αθηνα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης