Το φλέρτ του 2000!!!!!

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

δε νομίζω ότι ισχύει το τελευταίο..πχ αν μου ρίξει μια χυλόπιτα κάποια Χ,Ψ,Ζ, σαφώς και επιρεάζει την αυτοπεποίθηση μου και τον εγωισμό μου αλλά αφού πρόκειται για προσωοπικό θέμα δε μπορώ να καταλάβω πως θα πέσω πχ στα μάτια των φίλων μου η ακόμα πειρισσότερο στα μάτια άλλων γυναικών..δεν θα είχα σκοπο να το γράψω στις εφημερίδες ότι έφαγα τάπα :P
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

Συμφωνω με την αποψη του Νικολα στο τελευταιο που ειπε οτι κανεις δεν ανεφερει ποσες πιτες εχει φαει στη ζωη του.

Δωρουλα νομιζω οτι ουτε εσεις οι γυναικες βγαζετε ανακοινωση τυπου για τις πιτες που ριχνετε 'η τρωτε γιατι ολα ειναι μεσα στο προγραμμα μιας και τα δυο φυλα ειναι ισα οπως ειπαμε πιο πανω :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Εικόνα
joe01

Δημοσίευση από joe01 »

ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΟ ΤΙ ΘΑ ΠΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ Π.Χ ΑΝ ΔΕΝ ΡΙΞΟΥΜΕ ΤΗΣ ΣΟΥΠΕΡ ΓΚΟΜΕΝΑ ΟΙ "ΦΙΛΟΙ" ΘΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΑΔΕΡΦΕΣ ΑΛΛΑ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΕΣΟΥΝ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΖΗΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΚΟΣΜΟΠΟΛΗΤΙΚΑ ΝΗΣΙΑ ΤΗΝ ΡΟΔΟ ΓΝΩΡΙΣΑ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΜΕ ΕΝΑ ΓΚΟΜΕΝΟ ΦΡΑΓΚΑΤΟ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΟΙΤΑΝΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΝΕ ΟΥΑΟΥ.ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ 24 ΧΡΟΝΩΝ ΕΧΩ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΟΣ.ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΛΑ ΡΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ.Ε ΝΑΙΙΙΙΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΑΦΟΥ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΤΑΙ ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΒΕΙΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΜΑ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ.
Άβαταρ μέλους
Agis_MG_ZR
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: Τρί Φεβ 15, 2005 5:40 pm
Τοποθεσία: ΝΙΚΑΙΑ--& ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Agis_MG_ZR »

Φίλοι μου :!:
:idea: Λόγο ηλικίας ,λόγο …,…,…, πολλών σημείων :idea:
που μπορούμε να τα πούμε (τα σημεία )μόνο σε κάποια συνάντηση :wink:

:arrow: Επιτρέψτε μου να συμφωνήσω με την Δωρούλα :lol:

Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ Ή Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ
Εικόνα
BATMOBILE
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 1:11 am
Τοποθεσία: ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ!!!!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BATMOBILE »

πλεον οι περρισοτερες προσεχουν τον εαυτο τους οποτε δεν πιστευω οτι τιθεται θεμα βεντετοποιησης γιατι κυκλοφορουν πολλες ομορφες κοπελες οποτε δεν εχεις παρα να διαλεξεις...
αμα το παιζει και βεντετα αστην να το παιζει μονη της...
το θεμα οτι μην φας την πιτα σου,ε αμα εισαι λιγο... και δεν καταλαβαινεις οτι μονο εσυ γουσταρεις και η γκομενα ουτε που να σε φτυσει και δεν ξεκολας ε τοτε θα την φας την πιτα και θα κερασεις και τους φιλους σου απο ενα κομματι γωνια..
Εικόνα Εικόνα kati vlepo......
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Άγη όταν λες λόγω ηλικίας εννοείς την εμπειρία η και όσο μεγαλώνει ο άνθρωπος? μια 30+ είναι ευκολότερος στόχος με μια αναλογων κυβικών ~25 γιατί όσο μεγαλύτερη φοβάται μη μείνει και στο ράφι και εν τέλει βάζει νερό στο κρασί της..αλλά εκτός απο αυτό είναι γενικότερα παραδεκτό ότι επόμενες γενιες είναι και θα είναι πολύ πιο δύσκολες σα χαρακτήρα.. (έτσι τους μαθαίνουν να είναι)
Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

Oti kai na einai h gynaika, oso kai psonio na einai h oso trendy, an "milisei" o antras se mia gynaika me to prosopiko tou kai monadiko tou stilaki kai fysika an den xasei thn idikothta tou "kinigou", kai epanalamvano oti den milao falokratika, pistepsteme filoi mou oti tha kerdisete pola perissotera apo osa nomizate....
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

παίζει το πρόβλημα όμως ότι για να μιλήσεις..πρέπει να..σε ακούσει! και δεν είναι λίγες οι φορές που δεν είναι τόσο "πρόθυμες"
bat..πολλές φορές όμως χάρην φιλαρέσκειας και αυτοεπιβεβαίωσης αφήνουν ανοιχτά παράθυρα και όταν πλέον πάρουν την επιβεβαίωση τότε ρίχνουν την τάπα..οπότε όσο κυνηγός και να'σαι οι σφαίρες πάνε στο γάμο του καραγιόζη..
Άβαταρ μέλους
Δωρούλα
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 07, 2005 4:58 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Δωρούλα »

Παρατηρειται επισης και ενα αλλο φαινομενο!!!!
Κανενας αντρας δεν θελει σχεση!!!!!!
Αυτο που λενε ολοι ειναι "ε, να περασουμε καλα μωρε και αν γουσταρουμε βρισκομαστε κι αλλη φορα..." που σημαινει κσνουμε οτι κανουμε και μετα δεν σε ξερω , δε με ξερεις.....
Δεν ξερω αν ειμαι οπισθοδρομικη ή αν ζω στην κοσμαρα μου, αλλα ολα αυτα τα απεχθανομαι. Αν καποιος μου πει κατι τετοιο (ευτυχως δεν το εχει κανει κανενας ακομα!!!!), θα θεωρησω, αν μη τι αλλο, οτι υποτιμα τη νοημοσυνη μου και με θεωρει ανεγκεφαλη!!!!!
Τοσο ηλιθιες ειναι οι γκομενες, που πεφτουν τοσο χαμηλα για μια νυχτα ('η μερα) με καποιον που θελει μονο να τις εκμεταλλευτει και μετα να κανει τη ζωουλα του????
Ημαρτον!!!!!
Βεβαια συμβαινει και το αντιθετο, δηλαδη γυναικες, οι οποιες δεν θελουν σχεση.Αυτο συμβαινει σε μικροτερο βαθμο και σε μεγαλυτερες ηλικιες, ανω των 30 (τοτε δηλαδη που η γυναικα θεωρειται "σιτεμενη" και φοβαται να κανει σχεση)


(ουφ, τα ειπα!!!!!)
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

:up: χαίρομαι που το ακούω αυτό από μια κοπέλα γιατί δυστυχώς αυτό είναι γεγονός στις μέρες μας.. τέτοιου είδους "οπισθοδρομισμό" τον προτιμώ από τον αχαλίνωτο "νεοφιλελευθερισμό" που προσπαθούν να προωθήσουν..
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης