Paypal

General board
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
antonis132
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 567
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 16, 2008 10:07 am
Επικοινωνία:

Paypal

Δημοσίευση από antonis132 »

Στο paypal εχω περιορισμό δήλωσα οτι ήθελαν αλλά μένει σε εκκρεμότητα να δηλώσω μια πιστωτική κάρτα, προσπάθησα με χρεωστική αλλά την αναγνωρίζει οτι είναι χρεωστικη και δεν τη δέχεται.
Γνωρίζει κάποιος από ποια τράπεζα με συμφέρει να εκδόσω πιστωτική κάρτα με τη λιγότερη ετήσια συνδρομή ή καθόλου συνδρομή.
Αν βγάλω προπληρωμένη κάρτα που εχουν κάποιες τράπεζες όπως η πειραιώς θεωρείται πιστωτική;
Εικόνα

Tasos_7R
Support member
Δημοσιεύσεις: 2330
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2007 10:56 am
Τοποθεσία: Big In Japan
Επικοινωνία:

Re: Paypal

Δημοσίευση από Tasos_7R »

Παλιότερα είχα prepaid κάρτα στο Paypal, αλλά από ένα σημείο και μετά δεν μπορούσα να κάνω αγορές. Τώρα εδώ 2 χρόνια περίπου έχω την πιστωτική μου (visa) και δεν έχω κανένα πρόβλημα. Είναι της Eurobank και δεν πληρώνω συνδρομή. Βέβαια δεν ξέρω αν έχει να κάνει με το ότι αναφέρεται στο λογαριασμό της μισθοδοσίας μου, πάντως ποτέ δεν έχω πληρώσει συνδρομή εδώ και 11 χρόνια.
Our Father,
Who doesn't recognise any other engine,
Vtec be the name,
The kingdom come,
Vtec will kick in on earth as it does in Japan,
Give us this day,
Our daily dose of vtec,
And praise our mighty roar,
And forgive those who repent against the vtec,
And deliver us from any other car that doesn't wear the H symbol,
Amen.

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Paypal

Δημοσίευση από nikolas »

Κατά κανόνα οι πιστωτικές που συνδέονται με το λογαριασμό μισθοδοσίας, νομίζω πως δεν έχουν συνδρομές. Από εκεί και πέρα, ανά διαστήματα διαφοροποιούνται οι προσφορές και τα πακέτα των τραπεζών, οπότε παντού μπορεί να πετύχεις θεωρητικά έναν καλο συνδυασμό.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες