MG TF 1600 HELP

Problems
Απάντηση
latino
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Οκτ 26, 2018 9:18 pm
Επικοινωνία:

MG TF 1600 HELP

Δημοσίευση από latino »

Πρώτη μου ανάρτηση στο forum,και γι αυτό θα ηθελα τα φώτα σας,ειμαι καθ οδόν για αγορά μεταχ/ου MG TF 1600 απο διάφορους ακουω γνώμες και ολοι μου λένε να μην πάρω MG TF 1600 λόγο του οτι εχουν αρκετά προβλήματα με τον κινητήρα κάβουν την φλάντζα και διάφορα αλλα,ναι γνωρίζω οτι εχει κλεισει η εταιρία την παραγωγή του και δεν υπάρχουν καινούρια ανταλλακτικά,το θέμα ειναι για ποιό λόγο καίει την φλάντζα,κάποιος λέει οτι εχει αλλάξει προληπτικά την φλάντζα με μεταλλική και δεν θα εχει πρόβλημα μελλοντικά,θα παρακαλούσα απο ήδη κατόχους και μη να εχω μια άποψη συνολικά για το MG TF 1600 τι να προσέξω στην αγορά του και γενικότερα θα ηθελα γνώμες οσο αφορά την οδήγησή του τα + και τα - του,δεν ξερω απο την κουκούλα αν ειναι στεγανή και να μην μπαίνουν νερά,η αν πάρω το hardtop οροφή θα ειναι πιο ασφαλές για τα νερά,πραγματικά ειμαι σε δίλημμα και δεν ξέρω τι να κάνω οσο αφορά την αγορά του.Πείτε μου τις απόψεις σας.
Ευχαριστώ για κάθε σας βοήθεια.

partalis1979
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 27, 2018 7:06 pm
Επικοινωνία:

Re: MG TF 1600 HELP

Δημοσίευση από partalis1979 »

Για την φλάντζα κεφαλής υπάρχει φλάντζα που δεν ξανά έχεις πρόβλημα ανταλλακτικά βρήκα πολλά και και καινούργια απο Αγγλία και να ψάχνεις συνέχεια αυτό κάνω και ψάξε μηχανικό που ξέρει από αυτά τα αμάξια εγώ έβαλα φλάντζα saic

latino
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Οκτ 26, 2018 9:18 pm
Επικοινωνία:

Re: MG TF 1600 HELP

Δημοσίευση από latino »

partalis1979 στήλε μου link για την φλάντζα saic περισσότερες λεπτομεριες για την φλάντζα.Θα σε παρακαλούσα αν μπωρεις να μου στήλεις εν τηλέφ σου να σε ρωτήσω κάτι.Σ ευχαριστώ

partalis1979
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 27, 2018 7:06 pm
Επικοινωνία:

Re: MG TF 1600 HELP

Δημοσίευση από partalis1979 »

Σου έχω απαντήσει σε μήνυμα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες