Στον βωμό της ασφάλτου...

Απάντηση
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Στον βωμό της ασφάλτου...

Δημοσίευση από i-VTec »

Άλλο ένα θύμα...Άλλο ένα νέο παιδί χάθηκε...Ούτε καν 15 δεν ήταν...Και ήταν το καλύτερο παιδί στο χωριό μου...Γιατί?

Πριν λίγο το έμαθα...Οδηγούσε ένα 15χρονο...Με μία Compressor 180...Και έσκασε σε έναν τοίχο,χωρίς ζώνη ο μικρός Μπάμπης στη θέση του συνοδηγού...Και πλήρωσε αυτός την απερισκεψία...

Δεν έχω τίποτα άλλο να πω...Έχουν χαθεί υπερβολικά πολλά άτομα για ένα χωριό με 100 μόνιμους κατοίκους...Δεν πάει άλλο...R.I.P...
Εικόνα
red_drifter
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2006 11:04 am
Τοποθεσία: γαλάζια ακτή - λαγονήσι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από red_drifter »

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :?: :( :( :( :(
prin 2 meres skotothike mia fili tis xronias kolitis mou pigene volta me to agori tis kai karfothike apano tous ena porche kai tin skotose ... dn kserw leptomeries simra to akousa ... vlakia einai na paithenoun zoes atomwn etsi adika kai me fteksimo alounou pano apo ola :(
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
ΒΛΑΣΗΣ
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 03, 2007 3:46 pm
Τοποθεσία: ΕΥΒΟΙΑ
Επικοινωνία:

Re: Στον βωμό της ασφάλτου...

Δημοσίευση από ΒΛΑΣΗΣ »

i-VTec έγραψε:Άλλο ένα θύμα...Άλλο ένα νέο παιδί χάθηκε...Ούτε καν 15 δεν ήταν...Και ήταν το καλύτερο παιδί στο χωριό μου...Γιατί?

Πριν λίγο το έμαθα...Οδηγούσε ένα 15χρονο...Με μία Compressor 180...Και έσκασε σε έναν τοίχο,χωρίς ζώνη ο μικρός Μπάμπης στη θέση του συνοδηγού...Και πλήρωσε αυτός την απερισκεψία...

Δεν έχω τίποτα άλλο να πω...Έχουν χαθεί υπερβολικά πολλά άτομα για ένα χωριό με 100 μόνιμους κατοίκους...Δεν πάει άλλο...R.I.P...
ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΧΩΡΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΧΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΒΥΘΙΣΤΕΙ ΣΤΟ ΠΕΝΘΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΔΙΚΟ ΧΑΜΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΑΥΤΟΥ!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΙΑ ΕΚΕΙ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟΡΙΑ ΚΑΙ ΔΑΚΡΥΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΟΛΩΝ!
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Είναι άσχημο να ακούς για θανάτους, πόσο μάλλον όταν αφορούν τόσο μικρά παιδιά, που είχαν όλη τη ζωή μπροστά τους.. :(
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες