φλατζα να μπω και εγω στο club??

Problems
Απάντηση
hpe200016v
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τρί Οκτ 17, 2006 9:31 pm
Επικοινωνία:

φλατζα να μπω και εγω στο club??

Δημοσίευση από hpe200016v »

το 220 μου αρχισε να μου τα λεει περιεργα ενω η θερμοκρασια φτανει στο μεσο τα βεντιλατερ δεν ανοιγουν τα νερα πανε να εκραγουν απο το δοχειο διαστολης εβγαλα τον θερμοστατη αλλαξα παγουρι γιατι εκλασε απο την πιεση εβαλα παραφλου το καινουργιο παγουρι γεμισα εκανα μια εξαερωση απο τον εξαερωτηρα στο κολαρο ολα καλα στην αρχη μολις πιασαμε λιγο κατω απο την μεση να τα νερα στον αερα μολις ανοιγα το παγουρι εσβησα το μοτερ ανοιξα τον εξαερωτηρα και παλι αερα εβγαζε μολισ ανοιξα το παγουρι κατεβηκαν τα νερα και εβγαλε νερο στον εξαερωτηρα το ξαναεβαλα μπροστα και παλι τα ιδια καμια ιδεα κανενας?
Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

μαλλον μπηκες κ εσυ στο club τους.... (προς το παρον) φτου φτου φτου!!!!!11
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
ROVER_400
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Δευ Μάιος 29, 2006 10:14 pm
Τοποθεσία: Καβάλα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ROVER_400 »

Καλά ρε παιδιά τι έχετε πάθει όλοι με τις φλάντζες;;;Καλά τα ξεσκίσματα αλλά να προσέχετε τα Rover περισσότερο και από τα μάτια σας!!! ;)
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Παίζει να μην είχες κάνει καλό εξαερισμό..όσο και να σου φαίνεται παράδοξο μπορεί να είχε κρατήσει ακόμα αέρα..όταν ανέβασε θερμοκρασία άνοιξες τέρμα καλοριφέρ στο ζεστό και γκάζι πατημένο στις 3000στροφές για να κυκλοφορήσει το νερό?
Έχε το νου σου για μερικές μέρες.. αν θα σου ξανακάνει οτιδήποτε..
saikoe39
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 24, 2005 4:11 pm
Τοποθεσία: βριλησσια....
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από saikoe39 »

Xμ...κοιτα αυτο που σου λεει ο Νικολας..
Και εμενα μου εκανε σχεδον τα ιδια...μια δουλευε σωστα το κυκλωμα και μια οχι....Και οταν ανοιξαμε το καπακι ειδαμε τσοντα.......
Εικόνα
Rover 214si.....saiko ο απεγνωσμενος..
hpe200016v
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τρί Οκτ 17, 2006 9:31 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από hpe200016v »

μαλλον εξαερωση ηταν μολισ εκανα καλη δεν το ξαναεκανε και τα βεντιλατερ δουλεψαν αλλα δδεν σβηνουν ευκολα η θερμοκρασια το πολυ στη μεση
saikoe39
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 24, 2005 4:11 pm
Τοποθεσία: βριλησσια....
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από saikoe39 »

Προσεχετο....και εμενα δουλεθε σωστα εδειχνε ποσ ιτηελε εκσαεροσι....
Αλλα μετα απο λιγο στο δρομο που δουλευε ψιλα το μοτερ.....εχανε συμπιεεση την περναγε στο κυκλωμα και ανεβαζε θερμοκρασια..
Εικόνα
Rover 214si.....saiko ο απεγνωσμενος..
stratos
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 08, 2007 8:40 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από stratos »

geia sas paidia eimai kai egw enas apo toys flatzomenoys kai malista deyterh fora.tora moy zhtoyn 600ey.einai treloi aytoi oi ellhnes toso pane oi times shmera;kserei kaneis;milame gia thn enisximenh flatza
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Σου είναι εύκολο να μάθεις τι περιλαμβάνουν τα 600ευρώ που σου ζητάνε..?
Η νέα φλάντζα της Land Rover κοστίζει γύρω στα 50ευρώ, οπότε προφανώς δεν είναι αυτή που ανεβάζει το κόστος αλλά τα εργατικά, ενδεχομένως το πλάνισμα, και ότι άλλο προκύψει (κολάρα, ψυγείο, θερμοστάτης κλπ). Αν μπεις στη διαδικασία να αλλάξεις φλάντζα και βάλεις της Land Rover ζήτησε να σου αλλάξουν και τον οδηγό που βιδώνουν τα μπουζώνια της κεφαλής οπωσδήποτε! (θα αυξήσει λίγο το κόστος αλλά κανονικά πρέπει να γίνει).
Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες