Εδώ μπορείτε να .... τσακωθείτε ελεύθερα !

Άβαταρ μέλους
Johnny
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 06, 2005 11:39 pm
Τοποθεσία: Ιωαννινα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Johnny »

ρε παιδια ελεος τι σας εχει πιασει??εδω αγκομχουμε να μαζεψουμε ατομα εδω στα γιαννενα να οργανω8ουμε τελοσπαντων και εσεις προσπα8ειτε να διαλυ8ειτε??βρειτε τα εκει ομορφα και ωραια να ξεμπερδευετε...
MG Μost Great cars{Τα πα8η τα λα8η και τα specials ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ...[Never Home Road Alone...riding TDM 900]
Εικόνα
Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

^GiaNNiS^ έγραψε:ρε παιδια ελεος τι σας εχει πιασει??εδω αγκομχουμε να μαζεψουμε ατομα εδω στα γιαννενα να οργανω8ουμε τελοσπαντων και εσεις προσπα8ειτε να διαλυ8ειτε??βρειτε τα εκει ομορφα και ωραια να ξεμπερδευετε...
Μάλλον δεν κατάλαβες καλά φίλε μου... Δεν υπάρχει πρόβλημα στο CLUB μεταξί μας παρα μόνο ενός ατόμου με πολλά άτομα από εμάς... όπου προσπαθεί να καταφέρει ή να κάνει ή να καταλάβει κάτι και δεν γνωρίζουμε ακόμα τι και από ότι κατάλαβες δεν με ενδιαφέρει και τι, γιατί με έχει κουράσει η όλη αντιμετόπισή του.
Anyway... Ελπίζω να κατάλαβες εσύ ....:):):):)
Εικόνα
azman
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 308
Εγγραφή: Παρ Ιαν 14, 2005 5:02 pm
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από azman »

και οποιος καταλαβε ας μου πει :shock: :!:
Άβαταρ μέλους
zed
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 344
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 15, 2005 11:02 pm
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από zed »

Απλά τα παιδιά πήγαν για ούζα, και ο ΣΕΦ τους έδωσε χαλασμένη ποικιλία.
και αντί να πλακώσουν το ΣΕΦ κάθονται και μαλώνουν.Καλά δε κατάλαβα;;; :shock: :shock: :shock:

Ρε μάγκες μή χαλιέστε έτσι,γι'αυτά ερχόμαστε εδώ;;;Εδώ υπάρχει ΜΑΚΡΑΝ το καλύτερο forum σε σχέση με άλλα!Με κάτι τέτοια ξενερώνει ο κόσμος και δέν ποστάρει!Για να μή δημιουργούνται παρεξηγήσεις!Ειδικά οι πιο "νεοι" ...8)
216Si
Άβαταρ μέλους
VIDEOMIX
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 04, 2005 9:25 am
Τοποθεσία: ARTEMIDA
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VIDEOMIX »

silverstyler(spyroshio) έγραψε:logiko mou akougetai emena giati nomizo pos to olo zitima exei kourasei arketo kosmo kai einai kai arnitiko gia to club
Φίλε μου καλέ, όποιοι έσπειραν ανέμους, θα θερίσουν θύελες τώρα.
Αν και εδώ που τα λέμε, με κούρασε πιά το θέμα. Μου φέρθηκαν άτιμα, δεν ζήτησαν συγγνώμη, μίλησα ξεκάθαρα, αντέδρασαν και απο πάνω, απάντησαν κάποιοι συντεχνιακά επειδή τρώνε τα βράδυα παρέα κοκορέτσια κλπ, και εδώ και καιρό είμαι ο κακός της παρέας κατ'αυτούς βέβαια.
Με είπαν φίλο του Πέρη ενώ μια φορά τον έχω δεί, είπαν οτι έσπειρα διχόνοια με την πρότασή μου να γίνει ο Πέρης moderator κάτι που δικαιωματικά έπρεπε να γίνει, και τελικά κατάφεραν να μην μου μιλάει ούτε ο Πέρης για να μην του πούν οι προύχωντες οτι έχει κάνει κόμμα μαζί μου. Εγώ γενικά προσπαθώ να μιλώ αμερόλυπτα, όσο κι αν εγωιστικά δεν θέλουν να το δούν κάποιοι και απλά αμύνθηκα στις προσβολές. Οταν κάποιος με προσβάλει άδικα, λέω τρίσχειρώτερα και αυτό δεν τους άρεσε.
Μου αρέσει η πρόταση του ΑΣΜΑΝ με τον οποίο βασικά δεν έχω τίποτα και ούτε πιά κρατώ κακκία, όμως όταν έπρεπε δεν είπε τίποτα. Το 2μινο δηλαδή που είχα πικραθεί και δεν έμπαινα στο club. Το οτι δεν είπε το παραμικρό, μου έδειξε μικροπρέπεια και δεν του ταιριάζει οπτικά και μόνο να τον δείς. (2 μέτρα και νορμάλ - γλυκιά μορφή, δεν έχει σχέση με βρωμόφατσες)
Επίσης, ούτε και με τον Δημήτρη δεν έχω τίποτα, μιας και δεν είναι κακό άτομο. Ειναι απλά αμελής ο άτιμος. Ακόμα τον περιμένω για μια δουλειά που είχαμε πεί. :x
Τέλος πάντων, το σήριαλ έλαβε τέλος. στα μέρη σας δεν έρχωμαι και όπως ξέρετε μου είναι δύσκολο λόγο απόστασης και βαριέμαι απίστευτα της Πειραιώς και όλους τους δρόμους γύρω απο το γαυροτηγάνι. Όλοι ξέρετε πως και πρίν δεν είχα έρθει παρα 2 μόνο φορές.
Θα τα πούμε κάποια στιγμή στο μουντιαλίτο. Και εαν θέλει να με δεί κανείς άμεσα, το Σάββατο θα είμαι εκεί για τους ημιτελικούς. Παίζει ενας ξάδελφός μου.
Καλημέρα.- 8)
Μy blue car!!!
Εικόνα
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

VIDEOMIX έγραψε: Με είπαν φίλο του Πέρη ενώ μια φορά τον έχω δεί,
Hehehehe ontws mia fora! h deyterh tha einai sthn panellhnia!

VIDEOMIX έγραψε:είπαν οτι έσπειρα διχόνοια με την πρότασή μου να γίνει ο Πέρης moderator κάτι που δικαιωματικά έπρεπε να γίνει

Edw emena moy eipane oti EGW se ebala na to peis!!!!!!!!!!!!!! ti psaxneis twra les kai eimaste paidakia kai den exoyme ta @rxidia na poyme kati otan to theloyme.

Alla ksereis h epishmh apanthsh poy phra apo polla stomata toy DS telika lene oti "den eimai wrimos" gia na ginw moderator....:lol: :lol: :lol:

Na mhn arxisw na milaw gi ayto....
VIDEOMIX έγραψε:και τελικά κατάφεραν να μην μου μιλάει ούτε ο Πέρης για να μην του πούν οι προύχωντες οτι έχει κάνει κόμμα μαζί μου.


Trelos eisai re????? den soy milaw??? apla twra poy sas phrame sthn Toympa fantazomoyna oti tha eisai pikaramenos!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
H@L STEALTH
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: Παρ Οκτ 07, 2005 1:10 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Α

Δημοσίευση από H@L STEALTH »

ΠΟΣΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΤΕ????????????ΜΕΓΑΛΩΣΤΕ...ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΛΑΚΩΘΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ Μ@Λ@ΚΙΕΣ Τ Ο Ν Μ Π Ο Υ Λ Ο Α Π Ο Τ Ο Κ Λ Α Μ Π.ΚΡΙΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?
ΕικόναLIVE STRONG AND WISE
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Re: Α

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

H@L ΨΙΤΟΥΛΗΣ έγραψε:ΠΟΣΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΤΕ????????????ΜΕΓΑΛΩΣΤΕ...ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΛΑΚΩΘΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ Μ@Λ@ΚΙΕΣ Τ Ο Ν Μ Π Ο Υ Λ Ο Α Π Ο Τ Ο Κ Λ Α Μ Π.ΚΡΙΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?
Stefane exeis xasei epeisodia edw!
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
H@L STEALTH
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: Παρ Οκτ 07, 2005 1:10 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

A

Δημοσίευση από H@L STEALTH »

ΒΡΕ ΤΑ ΞΕΡΩ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ...ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΡΩΤΑΩ...
ΕικόναLIVE STRONG AND WISE
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Re: A

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

H@L ΨΙΤΟΥΛΗΣ έγραψε:ΒΡΕ ΤΑ ΞΕΡΩ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ...ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΡΩΤΑΩ...
Gia na mas anagkaseis na poyme thn hlikia mas na mas koroideyeis??? :lol: :lol: :lol: :lol:
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες