Εδώ μπορείτε να .... τσακωθείτε ελεύθερα !

Άβαταρ μέλους
VIDEOMIX
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 04, 2005 9:25 am
Τοποθεσία: ARTEMIDA
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VIDEOMIX »

Eπειδή δέχωμαι μια φασίζουσα συμπεριφορά απο άτομα νεόκωπους του internet, θα γράψω εδώ ωστε να έχει και τύχη το post mου, διαμαρτυρώμενος λέγωντας oτι ειναι απαράδεκτο να λογοκρίνεται το post μου και το θέμα που έφτιαξα χθές και να μην υπάρχει σήμερα. Κάποιοι (οι νεόκωποι) δεν αντέχουν στην κριτική που κάποιος τους ασκεί, διοτι ο εγωισμός τους και ο ξιπασμός που έχουν με αυτόν γαλουχηθεί, δεν τους το επιτρέπει να την δεχθούν. Συγχαρητήρια λοιπόν για την κατάντια τους. Ειναι αξιολύπητοι αλλα και για φτύσιμο. Φτύσιμο οχι με το στόμα αλλα κατουρώντας τους.

Εχει επεξεργασθεί απο κάποιον αόρατο 1-2 φορές. Μικρύναν το μέγεθος.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος VIDEOMIX την Τετ Απρ 05, 2006 1:41 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
RafaelMGTF
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 05, 2005 6:37 pm
Τοποθεσία: Βούλα(Αθήνα)
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από RafaelMGTF »

Ειμαι περιεργος να δω ποσες σελιδες θα γραψετε καμαρια μου!!Χε χε
:P :P :P :wink: :lol: :shock: :D :D :evil: :battle: :flam: :crazy:
DJ Giorgio
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 669
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 8:22 am
Τοποθεσία: Aθήνα-Σκόπελος
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από DJ Giorgio »

VIDEOMIX έγραψε:[
size=9]Eπειδή δέχωμαι μια φασίζουσα συμπεριφορά απο άτομα νεόκωπους του internet, θα γράψω εδώ ωστε να έχει και τύχη το post mου, διαμαρτυρώμενος λέγωντας oτι ειναι απαράδεκτο να λογοκρίνεται το post μου και το θέμα που έφτιαξα χθές και να μην υπάρχει σήμερα. Κάποιοι (οι νεόκωποι) δεν αντέχουν στην κριτική που κάποιος τους ασκεί, διοτι ο εγωισμός τους και ο ξιπασμός που έχουν με αυτόν γαλουχηθεί, δεν τους το επιτρέπει να την δεχθούν. Συγχαρητήρια λοιπόν για την κατάντια τους. Ειναι αξιολύπητοι αλλα και για φτύσιμο. Φτύσιμο οχι με το στόμα αλλα κατουρώντας τους.

Εχει επεξεργασθεί απο κάποιον αόρατο 1-2 φορές. Μικρύναν το μέγεθος.[/size]
Γελοιοποιείσαι … keep walking!!! :up:
Εικόνα
Summer 2005... Skopelos!!!!
Car: Rover 214si (1996)
Hp: 103+ κατι λιγα!
Άβαταρ μέλους
H@L STEALTH
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: Παρ Οκτ 07, 2005 1:10 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Α

Δημοσίευση από H@L STEALTH »

ΑΝ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΙΧΕ ΛΑΚΟΥΒΕΣ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΕΡΡΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΥΠΕΡΧΑΜΗΛΩΜΕΝΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΟΥ ΑΠΕΧΕΙ ΜΕΤΑ ΒΙΑΣ 1ΕΚΑΤΟΣΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΔΑΦΟΣ ΠΙΘΑΝΩΝ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΧΤΟΥΝ ΟΙ ΖΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΠΙΣΩ :lol: ΑΣΕ ΠΟΥ Η ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΡΙΞΙΜΑΤΑ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ Ο ΑΕΡΑΣ. :lol:
ΕικόναLIVE STRONG AND WISE
Άβαταρ μέλους
VIDEOMIX
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 04, 2005 9:25 am
Τοποθεσία: ARTEMIDA
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VIDEOMIX »

DJ Giorgio έγραψε:
VIDEOMIX έγραψε:[
size=9]Eπειδή δέχωμαι μια φασίζουσα συμπεριφορά απο άτομα νεόκωπους του internet, θα γράψω εδώ ωστε να έχει και τύχη το post mου, διαμαρτυρώμενος λέγωντας oτι ειναι απαράδεκτο να λογοκρίνεται το post μου και το θέμα που έφτιαξα χθές και να μην υπάρχει σήμερα. Κάποιοι (οι νεόκωποι) δεν αντέχουν στην κριτική που κάποιος τους ασκεί, διοτι ο εγωισμός τους και ο ξιπασμός που έχουν με αυτόν γαλουχηθεί, δεν τους το επιτρέπει να την δεχθούν. Συγχαρητήρια λοιπόν για την κατάντια τους. Ειναι αξιολύπητοι αλλα και για φτύσιμο. Φτύσιμο οχι με το στόμα αλλα κατουρώντας τους.

Εχει επεξεργασθεί απο κάποιον αόρατο 1-2 φορές. Μικρύναν το μέγεθος.[/size]
Γελοιοποιείσαι … keep walking!!! :up:
Εσύ, ξεσκεπάζεσαι. :roll:
Υ.Γ. Πρόσεχε τις εκφράσεις σου, διοτι εγώ μιλάω γενικώτερα ενώ εσύ καταφέρεσαι απ'ευθείας στο πρόσωπό μου.
Μy blue car!!!
Εικόνα
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Re: Α

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

H@L ΨΙΤΟΥΛΗΣ έγραψε:ΑΝ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΙΧΕ ΛΑΚΟΥΒΕΣ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΕΡΡΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΥΠΕΡΧΑΜΗΛΩΜΕΝΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΟΥ ΑΠΕΧΕΙ ΜΕΤΑ ΒΙΑΣ 1ΕΚΑΤΟΣΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΔΑΦΟΣ ΠΙΘΑΝΩΝ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΧΤΟΥΝ ΟΙ ΖΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΠΙΣΩ :lol: ΑΣΕ ΠΟΥ Η ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΡΙΞΙΜΑΤΑ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ Ο ΑΕΡΑΣ. :lol:
E???????????? kati den katalaba edw!!!!!
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

den anteliuthin
pos sineyei to simban?
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Εικόνα
panagiotis
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1217
Εγγραφή: Παρ Δεκ 23, 2005 1:21 pm
Τοποθεσία: Δραπετσώνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panagiotis »

κοιταξε το τωρα που ειναι νωρις... :lol: :lol: :lol:
BATMOBILE
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 1:11 am
Τοποθεσία: ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ!!!!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BATMOBILE »

VIDEOMIX έγραψε:
DJ Giorgio έγραψε:
VIDEOMIX έγραψε:[
size=9]Eπειδή δέχωμαι μια φασίζουσα συμπεριφορά απο άτομα νεόκωπους του internet, θα γράψω εδώ ωστε να έχει και τύχη το post mου, διαμαρτυρώμενος λέγωντας oτι ειναι απαράδεκτο να λογοκρίνεται το post μου και το θέμα που έφτιαξα χθές και να μην υπάρχει σήμερα. Κάποιοι (οι νεόκωποι) δεν αντέχουν στην κριτική που κάποιος τους ασκεί, διοτι ο εγωισμός τους και ο ξιπασμός που έχουν με αυτόν γαλουχηθεί, δεν τους το επιτρέπει να την δεχθούν. Συγχαρητήρια λοιπόν για την κατάντια τους. Ειναι αξιολύπητοι αλλα και για φτύσιμο. Φτύσιμο οχι με το στόμα αλλα κατουρώντας τους.

Εχει επεξεργασθεί απο κάποιον αόρατο 1-2 φορές. Μικρύναν το μέγεθος.[/size]
Γελοιοποιείσαι … keep walking!!! :up:
Εσύ, ξεσκεπάζεσαι. :roll:
Υ.Γ. Πρόσεχε τις εκφράσεις σου, διοτι εγώ μιλάω γενικώτερα ενώ εσύ καταφέρεσαι απ'ευθείας στο πρόσωπό μου.

καλα εισαι σοβαρος?
τι μπαινεις σε ενα σαιτ που για σενα οι περισσοτεροι ειναι μαγκια κλανια και και οι υπολοιποι αξιολυπητοι και για φτυσιμο?
δειξε μου τους φιλους σου να σου πω ποιος εισαι λεει
μηπως εισαι κατι παρομοιο?
γιατι σου αρεσει να μιλας με τετοια ατομα?εχεις καποιο προβλημα?
γενικα μιλαω και ερωτησεις κανω... :wink: [/size]
Εικόνα Εικόνα kati vlepo......
Άβαταρ μέλους
VIDEOMIX
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 04, 2005 9:25 am
Τοποθεσία: ARTEMIDA
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VIDEOMIX »

BATMOBILE έγραψε:
VIDEOMIX έγραψε:
DJ Giorgio έγραψε: Γελοιοποιείσαι … keep walking!!! :up:
Εσύ, ξεσκεπάζεσαι. :roll:
Υ.Γ. Πρόσεχε τις εκφράσεις σου, διοτι εγώ μιλάω γενικώτερα ενώ εσύ καταφέρεσαι απ'ευθείας στο πρόσωπό μου.

καλα εισαι σοβαρος?
τι μπαινεις σε ενα σαιτ που για σενα οι περισσοτεροι ειναι μαγκια κλανια και και οι υπολοιποι αξιολυπητοι και για φτυσιμο?
δειξε μου τους φιλους σου να σου πω ποιος εισαι λεει
μηπως εισαι κατι παρομοιο?
γιατι σου αρεσει να μιλας με τετοια ατομα?εχεις καποιο προβλημα?
γενικα μιλαω και ερωτησεις κανω... :wink: [/size]
Kατ'αρχήν, δεν απευθύνθηκα σε σένα. Η ενα άτομο είσαι με 5 nicks η ο ενας κόβει και ο άλλος ράβει, όλοι εναντίον ενός.
Το οτι συνεχίζεις να μου μιλάς κομπλεξικά ενώ στο άλλο θέμα που μιλάγαμε, μούγγα, δείχνει και το οτι οι 3-4 που μου επιτίθεστε είστε επιπέδου τρούμπας. Και για να ενισχύσετε την θέση σας καπηλεύεστε ενα σωρό παιδιά που δεν ασχολούνται με την συζήτηση αυτή και μιλλάς εκ μέρους τους. Διοτι δεν είπα ποτέ αξιολύπητους ΄και για φτύσιμο τους μισσούς, ούτε και κλανιά για τους περισσότερους. Είπα για κάτι συγκεκριμένο που έχει να κάνει με το ΣΕΦ και με το θέμα της εκδρομής. Οπότε, προφανώς, εσύ τους χαρακτηρίζεις έτσι. Μπράβο σου. Σου πάει η συμπεριφορά αυτή, η μάλλον, σας πάει. (της κλίκας κομπλεξικών, μαμόθρευτων)
Μy blue car!!!
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 30 επισκέπτες