Όταν σε κυνηγάνε μπάτσοι τι κάνεις;

Απάντηση
red_drifter
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2006 11:04 am
Τοποθεσία: γαλάζια ακτή - λαγονήσι
Επικοινωνία:

Re: Όταν σε κυνηγάνε μπάτσοι τι κάνεις;

Δημοσίευση από red_drifter »

nikolas έγραψε:Όπως είπε και ο bat, αν δείξεις ότι καταλαβαίνεις πως έκανες χαζομάρα και έχεις απολογητικό ύφος ή όπως το λένε αλλιώς κλαμμένο *(&(* :kot: έχεις πολύ μεγάλες πιθανότητες να την σκαπουλάρης. Αν το παίξεις μαγκιά, ιστορία κλπ μάλλον αρχίζεις να μετράς κλήσεις :;T
loipon ok na stamatiseis ...
alla eimai arketa perifanos gia na parakalaw kai na klaigomai se ena mpatsaki ...
kalitera na faw klisi para na tou anevazw to ithiko... stin teliki oloi (sxedon)kompleksares einai
kai tin vlepoun kai otan tous parakalas niothou san theoi ...
oxi tetia xara den tous tin dinw ...
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Re: Όταν σε κυνηγάνε μπάτσοι τι κάνεις;

Δημοσίευση από i-VTec »

Διχάζονται οι απόψεις βλέπω...Εγώ πάντως μία φορά που με σταμάτησαν χωρίς δίπλωμα και με τον πατέρα μου μέσα κιόλας,το έπαιξα καλός και ευγενικός και έφαγα μία καλή και ευγενική κλήση...Αλλά που να ξέρεις πότε θέλει τσαμπουκά ο μπάτσος και πότε να τον πάρεις με το καλό...
Εικόνα
BATMOBILE
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 1:11 am
Τοποθεσία: ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ!!!!
Επικοινωνία:

Re: Όταν σε κυνηγάνε μπάτσοι τι κάνεις;

Δημοσίευση από BATMOBILE »

red_drifter έγραψε:
nikolas έγραψε:Όπως είπε και ο bat, αν δείξεις ότι καταλαβαίνεις πως έκανες χαζομάρα και έχεις απολογητικό ύφος ή όπως το λένε αλλιώς κλαμμένο *(&(* :kot: έχεις πολύ μεγάλες πιθανότητες να την σκαπουλάρης. Αν το παίξεις μαγκιά, ιστορία κλπ μάλλον αρχίζεις να μετράς κλήσεις :;T
loipon ok na stamatiseis ...
alla eimai arketa perifanos gia na parakalaw kai na klaigomai se ena mpatsaki ...
kalitera na faw klisi para na tou anevazw to ithiko... stin teliki oloi (sxedon)kompleksares einai
kai tin vlepoun kai otan tous parakalas niothou san theoi ...
oxi tetia xara den tous tin dinw ...
μην παρακαλεσεις
καλα φαε εσυ κληση για κοκκινο 900 ευρω και αφαιρεση διπλωματος και κανε τον εαυτο σου περηφανο βριζοντας τον μπατσο διοτι δεν ειχε και δικιο που περασες με κοκκινο,εξαναγκαστηκες...
δεν σου ειπα να γινεις κλαψας
αλλα οχι οταν εχεις κανει #@$^^$# να το παιζεις και ιστορια
Εικόνα Εικόνα kati vlepo......
saikoe39
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 24, 2005 4:11 pm
Τοποθεσία: βριλησσια....
Επικοινωνία:

Re: Όταν σε κυνηγάνε μπάτσοι τι κάνεις;

Δημοσίευση από saikoe39 »

Προβλημα...
Oταν σε κυνηγανε μπατσοι...τι κανεις...???

Απαντηση.
1.Την κανεις εαν μπορεις..με ελαφρα βηματα....:rally:
2.Κανεις τον μ@λ@κ@... :klaps:
3.Δεν μιλας και την τρως καλα..... :kouklos:

Η καλυτερη απαντηση ειναι....
Εαν μπορεις να φυγεις..απλα την κοπανας....!!!!!
Αν δεν μπορεις......σταματας...κανεις την :kot: ....και αναλογα την :;T

Παντως με το Ροβερ δεν με εχουν γραψει ποτε....!!!!!
Με εχουν σταματησει για χειροφρενα..για κοκκινο....για κοντρες...
Και ποτε δεν με εγραψαν....και ουτε εριξα πολυ κλαμμμμμαααααααααα....απλα μιλουσα καλα...και λιγο η κατασταση του οχηματος εεε και ολα καλα......!!!!!!!!!!!!!!!!! :dan:

Με το 5αρι.....πικρα......αν με σταματησουν την εφαγα....
Εχω δοκιμασει κλαμμμμμμαααααααα :klaps: ....πολυ .............αλλα δεν ποιανει τπτ.....γαμω το σημα της BMW....!!!!!
Εικόνα
Rover 214si.....saiko ο απεγνωσμενος..
kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 10:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: Όταν σε κυνηγάνε μπάτσοι τι κάνεις;

Δημοσίευση από kostas200vi »

Εκανα μια δοκιμη στο αμαξι (εβαλα εξωτερικη westgate) αλλα απο εκει που περασα ειχε radar και πιο περα μπλοκο, το οριο 60χλμ και εγω απο οτι ακουστηκε απο τον ασύρματο 175χλμ :crazy: και η λεξη "ξέσχισε τον" και χωρίς ζώνη (παλι δεν εβλεπα κοντερ), του ειπα οτι, ειχε δικιο οτι κι αν εκανε :klaps: :klaps: ,οτι δοκιμαζα το αμαξι :klaps:,μου ειπε να εξαφανιστω και να μην κανω δοκιμες εκει, γιατι την επομενη φορα θα με φιλοξενήσουν στο τμήμα :no: και αφου τον ευχαρίστησα :kouklos: εξαφανίστηκα.(πως την γλίτωσα ετσι) :shock:

Εαν δεν το παίζεις Δρακουμελ "μερικές φορές" τα Στρουμφ ειναι "εντάξει" :sleep:
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.
ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 3:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: Όταν σε κυνηγάνε μπάτσοι τι κάνεις;

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

nikolas έγραψε:Νίκο, με αυτούς που σε σταμάτησαν, ήσουν απόλυτα ευγενικός και υποχωρητικός? ή προσπαθούσες να εξηγήσεις ότι αναγκαστικά έκανες ό,τι έκανες?
Παντα μιλαω πολυ ευγενικα και αν εχω κανει λαθος ζηταω συγνωμη...και γενικα το παιζω κακομοιρης...

Μεχρι τον παρακαλεσα..να με γραψει για κατι αλλο για να μην μου παρει τις πινακιδες αλλα αυτος το χαβα του... :crazy:
Μου ειπε:"Εγω θα σε γραψω για οτι εκανες...Δεν μπορω να σε γραψω για κατι που δεν εκανες.."
Αν ημουν ομως καμια γκομενιτσα...Σιγα μην με εγραφε ο πανιβλακας...Αφου εβλεπε πως μας πηγαινε καροτσι η Νταλικα..και οταν του το ειπα,μου λεει,ολη η εθνικη φορτηγα ειναι...Ολο τη διπλα θα πατας και θα οδηγεις στο αντιθετο ρευμα.. :despair:

π@π@ρια...Παντα με το rover με γραφουν...Μεχρι στιγμης 3 φορες..δεν μου εχουν χαριστει για τπτ... :spao:
saikoe39 έγραψε: Με το 5αρι.....πικρα......αν με σταματησουν την εφαγα....
Εχω δοκιμασει κλαμμμμμμαααααααα :klaps: ....πολυ .............αλλα δεν ποιανει τπτ.....γαμω το σημα της BMW....!!!!!
Ενω με το tipo με εχουν σταματησει πολλες φορες και μονο μια φορα με εγραψαν..Οριο 80 ...Πηγαινα με 138... και για μην μου κοψουν τον κωλο εβαλαν οτι πηγαινα με 100..Ειχα πληρωσει πολυ λιγα...Αν ημουν με το rover...θα εβαζαν οτι πηγαινα με παραπανω..Πιστευω μετραει με τι αμαξι εισαι και πως φαινεται...


ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ...ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ.. :nevrakia:

Νουμερα...Και οταν βλεπουν νεαρο..Του μιλανε λες και ειναι εγκληματιας... :sick:
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα
kostas_pana
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 929
Εγγραφή: Κυρ Απρ 02, 2006 2:16 am
Επικοινωνία:

Re: Όταν σε κυνηγάνε μπάτσοι τι κάνεις;

Δημοσίευση από kostas_pana »

ALEXO4562 έγραψε:
nikolas έγραψε:Νίκο, με αυτούς που σε σταμάτησαν, ήσουν απόλυτα ευγενικός και υποχωρητικός? ή προσπαθούσες να εξηγήσεις ότι αναγκαστικά έκανες ό,τι έκανες?
Παντα μιλαω πολυ ευγενικα και αν εχω κανει λαθος ζηταω συγνωμη...και γενικα το παιζω κακομοιρης...

Μεχρι τον παρακαλεσα..να με γραψει για κατι αλλο για να μην μου παρει τις πινακιδες αλλα αυτος το χαβα του... :crazy:
Μου ειπε:"Εγω θα σε γραψω για οτι εκανες...Δεν μπορω να σε γραψω για κατι που δεν εκανες.."
Αν ημουν ομως καμια γκομενιτσα...Σιγα μην με εγραφε ο πανιβλακας...Αφου εβλεπε πως μας πηγαινε καροτσι η Νταλικα..και οταν του το ειπα,μου λεει,ολη η εθνικη φορτηγα ειναι...Ολο τη διπλα θα πατας και θα οδηγεις στο αντιθετο ρευμα.. :despair:

π@π@ρια...Παντα με το rover με γραφουν...Μεχρι στιγμης 3 φορες..δεν μου εχουν χαριστει για τπτ... :spao:
saikoe39 έγραψε: Με το 5αρι.....πικρα......αν με σταματησουν την εφαγα....
Εχω δοκιμασει κλαμμμμμμαααααααα :klaps: ....πολυ .............αλλα δεν ποιανει τπτ.....γαμω το σημα της BMW....!!!!!
Ενω με το tipo με εχουν σταματησει πολλες φορες και μονο μια φορα με εγραψαν..Οριο 80 ...Πηγαινα με 138... και για μην μου κοψουν τον κωλο εβαλαν οτι πηγαινα με 100..Ειχα πληρωσει πολυ λιγα...Αν ημουν με το rover...θα εβαζαν οτι πηγαινα με παραπανω..Πιστευω μετραει με τι αμαξι εισαι και πως φαινεται...


ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ...ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ.. :nevrakia:

Νουμερα...Και οταν βλεπουν νεαρο..Του μιλανε λες και ειναι εγκληματιας... :sick:
emena me exoun stamatisei kana dio fores alla tin klisi tin efaga stin patra!
to roveraki gialize... (spanio) i eksatmisi ekane trelo thorivo kai ena pug dipla me 3 mora mou xamogelouse!
auta!
molis me stamatisan,anoixto, eidan oti dipla kathotan i kopela mou kai telos!
220euro! paravasi?
den eixa anamena fota!
euxaristo!
gynaikes trigiro polles...para polles....


www.greekcabrioclub.gr
ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 3:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: Όταν σε κυνηγάνε μπάτσοι τι κάνεις;

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Λες και εμενα γι'αυτο να με εγραψε ο κομπλεξικος... :flam:

Ανοιχτος δεν ημουν χειμωνιατικα..αλλα ειχα δυο κοπελες μεσα... :s
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα
Gas fc
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 477
Εγγραφή: Δευ Ιουν 04, 2007 9:29 pm
Τοποθεσία: Ιλιον Αττικη
Επικοινωνία:

Re: Όταν σε κυνηγάνε μπάτσοι τι κάνεις;

Δημοσίευση από Gas fc »

Αυτο ειναι το κλασικο δεν το ξερετε αν ειστε με γκομενα στο πορτ μπαγκαζ και γρηγορα. Αργεις λεμε!
http://www.facebook.com/TopotheteseisPh ... Systematon" onclick="window.open(this.href);return false;
kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 10:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: Όταν σε κυνηγάνε μπάτσοι τι κάνεις;

Δημοσίευση από kostas200vi »

ALEXO4562 έγραψε:Λες και εμενα γι'αυτο να με εγραψε ο κομπλεξικος... :flam:

Ανοιχτος δεν ημουν χειμωνιατικα..αλλα ειχα δυο κοπελες μεσα... :s
Νικο μπορει να σε γουσταρε και του την εσπασες που σε ειδε με αλλες..... :P :P :P :P :P
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 16 επισκέπτες