Συνάντηση στην δράμα

Meetings in Rest of Greece

Συντονιστής: Events Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
yo_rover
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Παρ Φεβ 20, 2009 6:44 pm
Τοποθεσία: ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: Συνάντηση στην δράμα

Δημοσίευση από yo_rover »

καλησπέρα στην παρέα σας,είμαι καινούργιο μέλος (εχθές έγινα μέλος) και θέλω να σας συγχαρώ για όλη την προσπάθεια που κάνετε για τα αγαπημένα μας ROVER.Το όνομα μου είναι Νίκος και είμαι από τα Κουφάλια Θεσσαλονίκης,αν μπορέσω ίσος περάσω μια βόλτα απο το ΙΚΕΑ, αυτά προς το παρόν και συνεχίστε την πολύ καλή δουλειά που κάνετε
Εικόνα

PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 10:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: Συνάντηση στην δράμα

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Νικο εμεις θα ειμαστε εκει 12 η ωρα λογικα μεχρι 12:30 θα ειμαστε εκει αν ειναι περνα και εσυ
Εικόνα

ΜΑΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 8:25 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Συνάντηση στην δράμα

Δημοσίευση από ΜΑΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ »

Είναι δυνατόν. Είπαμε να συναντηθούμε και χιονίζει!!!! :shock:

Άβαταρ μέλους
yo_rover
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Παρ Φεβ 20, 2009 6:44 pm
Τοποθεσία: ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: Συνάντηση στην δράμα

Δημοσίευση από yo_rover »

συγγνώμη ρε παιδιά που δεν ήρθα αλλα κουβαλήθηκε όλο το σόι τις γυναικας μου και καταλαβαίνετε δεν μπορούσα να φύγω,ελπίζω στην επομενη συνάντηση να έρθω,πως περάσατε ?
Εικόνα

MEGAMAN
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 14, 2009 10:36 am
Επικοινωνία:

Re: Συνάντηση στην δράμα

Δημοσίευση από MEGAMAN »

Όσοι δεν ήρθαν έχασαν ..περάσαμε υπέροχα..καφεδάκι ,φαί ,fotos χαβαλές.
Είμασταν 8 άτομα και 5 αμάξια..
Ανυπομωνώ να ανεβάσουν τις fotos οι παναίδες..
Άντε πάνοοοοο ανέβαστες περιμένουμε με ανυπομονησία... :dan: :dan: :dan:

panagiotis x.
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 03, 2009 5:31 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Συνάντηση στην δράμα

Δημοσίευση από panagiotis x. »

Όπως τα λέει ο megaman είναι!!!! :iagree: Όσοι δεν ήρθαν ΕΧΑΣΑΝ! Περάσαμε πολύ ωραία! :dan: Χάρηκα που γνώρισα και τα παιδιά,που αξίζουν και ΜΠΡΑΒΟ που έκαναν τόσα χιλιόμετρα κ όχι με τον καλύτερο καιρό κιόλας! Πάντα τέτοια να 'χουμε! :up: :beer:


(οι photos ανέβηκαν,μπείτε να τις δείτε!) ;)
Rover 416GSi '92

PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 10:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: Συνάντηση στην δράμα

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Απλα υπεροχα παιδες χαρηκα που σας γνωρισα ολους απο κοντα αντε και στην επομενη συναντηση να ειμαστε περισσοτεροι και με καλυτερο καιρο που παρολα αυτα δεν μας πτοισε και ειπιαμε και φαγαμε και απο ολα.Οσο για τις φωτο τις υπολοιπες θα τις βαλω αυριο τωρα δεν εχω κουραγιο πεφτω με την μια για υπνο.Καλυνηχταααααααααααααααααααα
Εικόνα

pontios
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 3:07 am
Τοποθεσία: Aleksandroupoli
Επικοινωνία:

Re: Συνάντηση στην δράμα

Δημοσίευση από pontios »

ΜΑΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ έγραψε:Είναι δυνατόν. Είπαμε να συναντηθούμε και χιονίζει!!!! :shock:
an se tromakse to xioni ,tote emeis ti na poume .... telos panton,den pirazei osi irthan den xalastikan...


i protia panta ponaei kai emeis kaname to proto vima... :up: tora sinexizoume kai pame :sreering: :burn:
xarika pou gnorisa ta paidia ,tha ta ksanapoume apo konta .... :welc: :welc: :welc:
ΕικόναΕικόνα

MEGAMAN
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 14, 2009 10:36 am
Επικοινωνία:

Re: Συνάντηση στην δράμα

Δημοσίευση από MEGAMAN »

Και γω χάρηκα πολύ που τα είπαμε και γνωριστήκαμε με όλα τα παιδιά...Αν και ήρθαμε με χιόνια και βροχές θα συμφωνούσα με τον ποντιο να κάνουμε την επόμενη συνάντηση λίγο πιο επάνω να μπόρούμε και μεις λίγο πιο άνετα να κκατέβουμε..και εννοείτε να έρθουν πολλοί περισσότεροι...

Πόντιος στην επόμενη φορά που θα συναντηθούμε στο κοσμος να προσέχεις περισσότερο εκείνη την στροφούλα πριν μπεις στο πάρκινκ...χεχεχε...κόντεψες να ανέβεις πεζοδρόμιο με το handbrake σου.... :burn: :lol:
Δεν είδες εμένα τι γλυκά το τράβηξα και τι γλυκά το άφησα..Αλλά ξέχασα είχες τον ξάδερφο μέσα και είπες να το παρακάνεις λίγο..
:rally: :up:

pontios
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 3:07 am
Τοποθεσία: Aleksandroupoli
Επικοινωνία:

Re: Συνάντηση στην δράμα

Δημοσίευση από pontios »

MEGAMAN έγραψε:Και γω χάρηκα πολύ που τα είπαμε και γνωριστήκαμε με όλα τα παιδιά...Αν και ήρθαμε με χιόνια και βροχές θα συμφωνούσα με τον ποντιο να κάνουμε την επόμενη συνάντηση λίγο πιο επάνω να μπόρούμε και μεις λίγο πιο άνετα να κκατέβουμε..και εννοείτε να έρθουν πολλοί περισσότεροι...

Πόντιος στην επόμενη φορά που θα συναντηθούμε στο κοσμος να προσέχεις περισσότερο εκείνη την στροφούλα πριν μπεις στο πάρκινκ...χεχεχε...κόντεψες να ανέβεις πεζοδρόμιο με το handbrake σου.... :burn: :lol:
Δεν είδες εμένα τι γλυκά το τράβηξα και τι γλυκά το άφησα..Αλλά ξέχασα είχες τον ξάδερφο μέσα και είπες να το παρακάνεις λίγο..
:rally: :up:
pou na ksero oti i asfaltos itan fagomenei apo prin... :despair: esi mpikes apala ,ego omos exo ena kolo (autokinitou ennoite) pou fevgei me to paramikro travigma ... :sreering:
ΕικόναΕικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Συναντήσεις στην υπόλοιπη Ελλάδα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης