-ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ---Πανελλήνια Συνάντηση ΣΑΒΒΑΤΟ 25-03-06 στον Βόλο

Τοurs

Συντονιστής: Events Moderators

PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

nikolas έγραψε:εγώ δεν έγραψα ότι υιοθετώ κάποια μορφής αντιπαράθεση..απλά ότι οι χαρακτηρισμοί των οποίων σημαντικό μέρος ανακλήθηκε είναι πολύ πιο light από χαρακτηρισμούς που είχαν εκτοξευτεί στο παρελθόν..μεγάλο μέρος των οποίων έκανες εσύ Perry που όμως εσύ δεν είχες την ευθυξία να τους ανακαλέσεις ποτέ ή να ζητήσεις συγνώμη..
Akoy ligo edw twra nikola.

PROFANESTATA opoios se ebale moderator sto forum ekane lathos.

Giati den edeiskes tetoia stoixeia.

An ta eixes, apo thn stigmh poy blepeis ena melos na brizei kapoio allo tha epenebaines AMESWS gia na ton synetiseis kai oxi epeidh einai kollhtos/filos soy tha thn eleges se allo melos trito poy den eixe kamia sxesh.

Htane latrhos soy kai mhn prospatheis na to kalypseis.
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα

PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

nikolas έγραψε:μεγάλο μέρος των οποίων έκανες εσύ Perry που όμως εσύ δεν είχες την ευθυξία να τους ανακαλέσεις ποτέ ή να ζητήσεις συγνώμη..
Ki esy bebaia mhn bgazeis ton eayto soy apeksw!!!

Kai gia na apanthsw, gia pes moy sygkekrimena gia poio pragma milas gia na soy apanthsw epi toytoy.

Kai fysika tote oi Moderators mas thn eipane kai toys dyo poy parolo poy den brizomastan miloysame asxhma! den thn pesane MONo se mena epeidh se gnwrizan esena opws kaneis esy sthn prokeimenh periptwsh.
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
stickers!!!
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 09, 2005 8:59 pm
Τοποθεσία: ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Re: ...

Δημοσίευση από stickers!!! »

PERRY-MGTF έγραψε:
stickers!!! έγραψε:1)Kaneis kako giati les pragmata poy den epere na peis!

apantithike eidi
O nown noeitw...


stickers!!! έγραψε:
2)to pios psaxnei gia dimosiotita asto.... kanei mpam apo xiliometro...
Fysika kai kanei mpam! o Stickers poy XWRIS NA EXEI KAMIA ARMODIOTHTA STO CLUB petagetai na kanei ton dikhgoro sta paidia nikola/dimitri/prez, enw emeis exoyme milhsei me ta paidia kai to thema exei HDH lythei kai syzhththei me MSN, thlefwna, kai prive syzhthseis. Analambanei kapios asxetos na milhsei gia logarismo toy Proedroy toy club!!

Ligo sebasmo kai ston Proedro, kai sta paidia poy exoyne tis thesmothetimenes armodiothtes (nikolas/BAT/Dimitris) kai sto club!!!

stickers!!! έγραψε: telos panton den katalabate akoma kapia pragata...
einai to teleytaio post moy sto sygekrimeno link....
arketa to kaname po@t*na to forum..
Eilikrina stickers etsi einai den katalabame kai perimename oloi kai emeis edw panw kai to proedreio/DS toy club na mas ta ekshgeisseis esy o asxetos....eyxaristoyme....!

stickers!!! έγραψε:
stin poreia tha fanoyne sigoyra polla pragmata kai ekei tha katalabete....

Dhladh mas kratas pragmata KRYFA?
Gia ekplhksh?

periklako asto agori moy.....
otan esy pigenes ego gyriza deyteri fora...
ayta poy leo tha fanoyne
peri dimosiotitas kai oti allo....
telos.
1.800 vvc 150hp παλια.....

johnkits MG TF
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 358
Εγγραφή: Παρ Δεκ 30, 2005 12:22 pm
Τοποθεσία: THESSALONIKI
Επικοινωνία:

Re: ...

Δημοσίευση από johnkits MG TF »

[

stickers!!! έγραψε:
periklako asto agori moy.....
otan esy pigenes ego gyriza deyteri fora...
ayta poy leo tha fanoyne
peri dimosiotitas kai oti allo....
telos.[/quote]



file sticker esi mialo den vazeis telika.....
otan esi pigenes mallon den eftases kan!!! kai ayto dioti den sou eftase i venzini opos fenete kai stin foto tis ipografis sou!


Telika poli asxolithikame me sena....otan megaloseis kai ftaseis edw pou ftasame emeis tote ta ksanaleme!!!
an exeis tosi kapsa me to club kai pragmatika to goustareis tote deiksto me praxeis!!! apo ''mpla mpla'' exoume xortasei oloi....
alla etsi einai ''SKILOS POU GAYGIZEI DEN DAGONEI''.....

PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Re: ...

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

stickers!!! έγραψε:
PERRY-MGTF έγραψε:
stickers!!! έγραψε:1)Kaneis kako giati les pragmata poy den epere na peis!

apantithike eidi
O nown noeitw...


stickers!!! έγραψε:
2)to pios psaxnei gia dimosiotita asto.... kanei mpam apo xiliometro...
Fysika kai kanei mpam! o Stickers poy XWRIS NA EXEI KAMIA ARMODIOTHTA STO CLUB petagetai na kanei ton dikhgoro sta paidia nikola/dimitri/prez, enw emeis exoyme milhsei me ta paidia kai to thema exei HDH lythei kai syzhththei me MSN, thlefwna, kai prive syzhthseis. Analambanei kapios asxetos na milhsei gia logarismo toy Proedroy toy club!!

Ligo sebasmo kai ston Proedro, kai sta paidia poy exoyne tis thesmothetimenes armodiothtes (nikolas/BAT/Dimitris) kai sto club!!!

stickers!!! έγραψε: telos panton den katalabate akoma kapia pragata...
einai to teleytaio post moy sto sygekrimeno link....
arketa to kaname po@t*na to forum..
Eilikrina stickers etsi einai den katalabame kai perimename oloi kai emeis edw panw kai to proedreio/DS toy club na mas ta ekshgeisseis esy o asxetos....eyxaristoyme....!

stickers!!! έγραψε:
stin poreia tha fanoyne sigoyra polla pragmata kai ekei tha katalabete....

Dhladh mas kratas pragmata KRYFA?
Gia ekplhksh?

periklako asto agori moy.....
otan esy pigenes ego gyriza deyteri fora...
ayta poy leo tha fanoyne
peri dimosiotitas kai oti allo....
telos.

1. Otan milas "stickerako" "agori moy" se anthrwpoys megalyteroys soy kata 15+ xronia na eisai pio sobaros giati ektithesai.
2. To "telos" to exeis ksanagrapsei, alla osh synepeia kai synoxh exoyne ayta poy les toso exei kai to "telos" soy.
3. Mas kratas dhaldh kati kryfo apo to ypololipo club? ti tha fanei? giati an yparxei kati kryfo ektheteis alla melh toy club, profanws logw toy oti eisai asxetos me tis metaksy ams syzhthseis kai epimeneis na synexizeis na apantas gia themata poy se aforoyn toso oso toys theoys toy olympoy o deikths NASDAQ.
4. Apo poy gyrizes stickerako? gia pes mas dhladh giati exoyme sygklonistei twra!!! poly prwtotypo....
5. Dhmosiothta den xreiazomaste stickers, toylaxiston sto forum.
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα

BATMOBILE
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 1:11 am
Τοποθεσία: ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ!!!!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BATMOBILE »

να τελειωσει εδω και να πουμε στα παιδια για την πανελληνια συναντηση στις 7 του μηνα μαιου?
πιστευω ειναι καλυτερα...
Εικόνα Εικόνα kati vlepo......

DJ Giorgio
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 669
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 8:22 am
Τοποθεσία: Aθήνα-Σκόπελος
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από DJ Giorgio »

ΤΕΛΟΣ το θεμα εδω!!!!!!!!!! Αν θελετε μονο μεσω πμ! οτι αλλο γραφτει εδω θα διαγραφει αμεσα!!! Ας κανουμε κατι καλυτερο τοτε για την επομενη συναντηση!
Εικόνα
Summer 2005... Skopelos!!!!
Car: Rover 214si (1996)
Hp: 103+ κατι λιγα!

Άβαταρ μέλους
VIDEOMIX
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 04, 2005 8:25 am
Τοποθεσία: ARTEMIDA
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VIDEOMIX »

BATMOBILE έγραψε:
VIDEOMIX έγραψε:Συγχαρητήρια και απο μένα στην Αθήνα. :roll:
Μαγκιά - κλ@νιά στο ΣΕΦ οι περισσότεροι και στα δύσκολα κάνουν την πάπια.
----------------------------------------------------------------

καλα φιλε μου εισαι καλα?
στεκεις στα μυαλα σου?
κατ αρχην πολλοι ειναι απο δω μεσα που πηγαινουν στο σεφ,ενας εκ των οποιων και γω
εσυ τι εισαι δηλαδη?μαγκακος?και οι αλλοι κλαστες?
σοβαρεψου,δεν καταλαβαινεις οτι προσβαλεις κοσμο με τα βλαμενα ποστ σου?
ποιο δυσκολα δεν καταλαβα?
ησουν εσυ μηπως αυτος που οργανωσε το auto exelixis?η μηπως αυτος που οργανωνε την πρωτη κοπη της πιτας του club?
αυτος που ετρεχε να παρει προσφορες απο διαφορα μαγαζια για το club?
μαγκια- κλανια εισαι μου φαινεται εσυ που τα λες και προσβαλεις ετσι τοσο κοσμο απο δω μεσα..
και που ξερεις την οικονομικη δυνατοτηα των παιδιων αυτων για να ερθουν μονοημερο στο βολο?
Kαι ενω η απάντησή μου είχε να κάνει με το πνεύμα που έχουν κάποια κουτσαβάκια τα οποία όλα τα club αυτοκινήτων διαθέτουν, εσύ ω σαν να έχεις και την μύγα, μου απάντησες προσβλητικά, απευθείας, άμεσα με τρόπο που μόνο τρούμπα μου θυμίζει.
Ενω εγω δεν σε έθιξα, εσυ πετάγεσαι απροκάλυπτα και με βρίζεις.
Δεν με πολυπειράζει βέβαια, αστείο θά'ταν το να θιγώμουν όταν άτομα σαν και σένα με υβρίζουν.
Τέλος πάντων, απλά προστέθεικε άλλο ενα μέλος της ορχήστρας που τους ξύνισα τελευταία, επειδή βρέθηκα να πω το παράπονό μου δημόσια σε αλλο thread και προσβλήθεικε η κλίκα που δεν είχε το φιλότιμο να παραδεχθεί την απρεπή συμπεριφορά. Ανδρίκια πράγματα ζητάω θα μου πείτε, ε;

Τέλος πάντων. Και επειδή είσαι και καλά προεδριστάν εδω μέσα, ρίξε μου και ενα χιτλερικό μπάν να δείξεις και στους υπόλοιπυς το πόσο ιντερνετικός άνδρας είσαι.
Περαστικά. :wink:
Μy blue car!!!
Εικόνα

BATMOBILE
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 1:11 am
Τοποθεσία: ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ!!!!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BATMOBILE »

BATMOBILE έγραψε:
VIDEOMIX έγραψε:Συγχαρητήρια και απο μένα στην Αθήνα. :roll:
Μαγκιά - κλ@νιά στο ΣΕΦ οι περισσότεροι και στα δύσκολα κάνουν την πάπια.
----------------------------------------------------------------

καλα φιλε μου εισαι καλα?
στεκεις στα μυαλα σου?
κατ αρχην πολλοι ειναι απο δω μεσα που πηγαινουν στο σεφ,ενας εκ των οποιων και γω
εσυ τι εισαι δηλαδη?μαγκακος?και οι αλλοι κλαστες?
σοβαρεψου,δεν καταλαβαινεις οτι προσβαλεις κοσμο με τα βλαμενα ποστ σου?
ποιο δυσκολα δεν καταλαβα?
ησουν εσυ μηπως αυτος που οργανωσε το auto exelixis?η μηπως αυτος που οργανωνε την πρωτη κοπη της πιτας του club?
αυτος που ετρεχε να παρει προσφορες απο διαφορα μαγαζια για το club?
μαγκια- κλανια εισαι μου φαινεται εσυ που τα λες και προσβαλεις ετσι τοσο κοσμο απο δω μεσα..
και που ξερεις την οικονομικη δυνατοτηα των παιδιων αυτων για να ερθουν μονοημερο στο βολο?
Kαι ενω η απάντησή μου είχε να κάνει με το πνεύμα που έχουν κάποια κουτσαβάκια τα οποία όλα τα club αυτοκινήτων διαθέτουν, εσύ ω σαν να έχεις και την μύγα, μου απάντησες προσβλητικά, απευθείας, άμεσα με τρόπο που μόνο τρούμπα μου θυμίζει.
-----------------------------------------------------------------
οταν λες συγχαρητηρια στην αθηνα βαζεις ολους παο δω μεσα που απανταω σε λογαριασμο τους μαζι και μενα μεσα...
και δε μου απαντησες
ξερεις εσυ την οικονομικη δυνατοτητα των κουτσαβακιων?
πολλοι απο αυτους εχουν κανει πολλα περισσοτερα απο σενα για το club
απ ευθειας θα σου απανταγα οταν κανεις τετοιο αθλιο ποστ
μεσα στην ειρωνεια και την βρισια
δεν την αρχισα εγω λεγοντας μαγκια κλανια
ποιος εισαι να μιλας ετσι για ατομα που πηγαινουν στο σεφ και που δεν ξερεις?


Ενω εγω δεν σε έθιξα, εσυ πετάγεσαι απροκάλυπτα και με βρίζεις.
------------------------------------------------------------------------------
εθιξες ολα τα παιδια λεγοντας αυτες τις κοτσανες και αντι να ζητησεις ενα συγνωμη συνεχιζεις κιολας

Δεν με πολυπειράζει βέβαια, αστείο θά'ταν το να θιγώμουν όταν άτομα σαν και σένα με υβρίζουν.
--------------------------------------------------------------
επισης
οταν ατομα σαν και σενα βριζουν την πλειοψηφια του club αφου παραπανω απο τους μισους ειναι απο αθηνα και οπως λες και συ οι περισσοτεροι ειναι μαγκια κλανια εσυ εχεις το προβλημα


Τέλος πάντων, απλά προστέθεικε άλλο ενα μέλος της ορχήστρας που τους ξύνισα τελευταία, επειδή βρέθηκα να πω το παράπονό μου δημόσια σε αλλο thread και προσβλήθεικε η κλίκα που δεν είχε το φιλότιμο να παραδεχθεί την απρεπή συμπεριφορά. Ανδρίκια πράγματα ζητάω θα μου πείτε, ε;
----------------------------------------------------------------
ποια κλικα βλεπεις?
μπας και μιλας για το big brother?
το παραπονο να το ελεγες χωρις ειρωνεια και προσβολη για τα περισσοτερα μελη



Τέλος πάντων. Και επειδή είσαι και καλά προεδριστάν εδω μέσα, ρίξε μου και ενα χιτλερικό μπάν να δείξεις και στους υπόλοιπυς το πόσο ιντερνετικός άνδρας είσαι.
Περαστικά. :wink:
-------------------------------------------------------------------------------------

εγω δεν εχω προβλημα να στα πω και απο κοντα
και σου ξαναλεω
αντι να ζητησεις ενα συγνωμη αφου πιστευω να εχεις καταλαβει οτι το ποστ που εκανες ηταν προσβλητικο για ατομα που δεν ξερεις συνεχιζεις.
ιντερνετικος ειμαι ε?
εγω στα λεω και απο κοντα δεν εχω προβλημα
τοσο με ξερεις τοσα λες
τεσπα
αντε καλο πασχα!
Εικόνα Εικόνα kati vlepo......

DJ Giorgio
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 669
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 8:22 am
Τοποθεσία: Aθήνα-Σκόπελος
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από DJ Giorgio »

VIDEOMIX έγραψε:Kαι ενω η απάντησή μου είχε να κάνει με το πνεύμα που έχουν κάποια κουτσαβάκια τα οποία όλα τα club αυτοκινήτων διαθέτουν, εσύ ω σαν να έχεις και την μύγα, μου απάντησες προσβλητικά, απευθείας, άμεσα με τρόπο που μόνο τρούμπα μου θυμίζει.
Ενω εγω δεν σε έθιξα, εσυ πετάγεσαι απροκάλυπτα και με βρίζεις.
Δεν με πολυπειράζει βέβαια, αστείο θά'ταν το να θιγώμουν όταν άτομα σαν και σένα με υβρίζουν.
Τέλος πάντων, απλά προστέθεικε άλλο ενα μέλος της ορχήστρας που τους ξύνισα τελευταία, επειδή βρέθηκα να πω το παράπονό μου δημόσια σε αλλο thread και προσβλήθεικε η κλίκα που δεν είχε το φιλότιμο να παραδεχθεί την απρεπή συμπεριφορά. Ανδρίκια πράγματα ζητάω θα μου πείτε, ε;

Τέλος πάντων. Και επειδή είσαι και καλά προεδριστάν εδω μέσα, ρίξε μου και ενα χιτλερικό μπάν να δείξεις και στους υπόλοιπυς το πόσο ιντερνετικός άνδρας είσαι.
Περαστικά. :wink:
Λοιπον εχεις γινει πολυ προκλητικος και προσβλητικος! Συνεχως θιγεις τον αντρισμο καποιον μελων και αυτο προσωπικα με ενοχλει πολυ! Αν συνεχιστει η ιδια κατασταση θα αναγκαστω να θεσω θεμα για ΒΑΝ! Ακομη και αν αυτο σου φαινεται ''χιτλερικο''.
Εικόνα
Summer 2005... Skopelos!!!!
Car: Rover 214si (1996)
Hp: 103+ κατι λιγα!

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Eκδρομές”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες