Γνώμες-καταστήματα για ICE

ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 2:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Παιδια παλιοτερα και εγω ετσι προσπαθουσα αλλα σε απλα πραγματα(ηχεια,ραδιο-cd)...Οταν μπαινουν στη μεση ενισχυτες καλυτερα να εχω το κεφαλι μου ησυχο.. :)

Αν και ειχα περασει paliotera στο tipo καλωδιωση ενισχυτη,τωρα δε με παιρνει για πειραματα...Ασε μην κανω καμια ζημια
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
michael416GSI
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 15, 2006 12:20 am
Τοποθεσία: kastoria
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από michael416GSI »

:iagree: kalitera to kefali sou hsuxo kai na dwseis kapoia lefta para tzampa kai na mhn ksereis an exei ginei swsta.ektos kai an exeis gnwseis panw sto thema etsi?
Εικόνα
ROVER 416 GSI

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

η καλωδίωση δεν είναι τίποτα αν ασχολείσαι λίγο..πιο πολύ θα πρεπε να σε αγχώνει η ρύθμιση των ενισχυτών κατά τη γνώμη μου..αυτή θα πρεπε να γίνει από ειδικούς..

ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 2:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Τελικα εγιναν ολα απο ειδικο και επιτελους το sub μου βαραει... :D

Εμεινα πολυ ευχαριστημενος απο το συγκεκριμενο καταστημα.Πιστευω πολυ καλες τιμες και πολυ φιλικος ο κυριος Ανδρεας Δραγκιωτης...Τον ευχαριστω πολυ :!:

Το καταστημα αυτο ειναι στο Γουδι και λεγεται "Ηχος&Αυτοκινητο".Το site του ειναι το εξης: http://www.dragiotis.gr
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα

ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 2:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Κατι που ξεχασα να αναφερω ειναι πως οι "επιστημονες" της extreme-audio μου εκαψαν τον δικαναλο ενισχυτη μου(αυτον που ειδατε στην συναντηση), τον μετρησε φιλος ηλεκτρονικος που τον ειχε φτιαξει και μου ειπε πως ειναι αχρηστος...Οι τρελοι μαστορες της extreme βαλανε ασφαλεια 20Α πανω στον ενισχυτη αντι για 10Α που οριζε ο κατασκευαστης.... :smt076


Επισης ραγισαν το πλαστικο διπλα απο το πισω καθισμα οπως περασαν το καλωδιο για το ρευμα.Μ'αρεσει που το πηγα στους καραγκιοζηδες για να μην γινει ζημια αν περναγα μονος μου την καλωδιωση... :smt097
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα

jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

Εγώ παιδια το πέρασα μόνος μου...Λίγο περίεργα βεβαια αλλα δεν τους εκανα την χαρη να τους δώσω απο 60-100
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

που ειναι η τρυπα οεο!!!!!!!!!!!!!!11 παντος περα απο την πλακα κανε κατι μια παθεις καμια ζημια με αυτο που εκανες...
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Εγώ του είπα πάντως να το περάσει "διακριτικά" από την έξω μεριά πάνω από το πίσω τζάμι,πάνω από τον ουρανό, μετά στο μπροστινό τζάμι από πάνω..και τσουπ έφτασε στο χώρο της μηχανής..!!!!μα είναι δυνατόν από την πόρτα!?!?!? :smt030

silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

ενταξει μην μου πειτε οτι προσπαθησε να περασει καλωδια για ενισχυτη μεσα απο τις πορτες γιατι θα φαει τις πορτες στο κεφαλι τα καλωδια περνανε κατω απο τα λαστιχα που κρατανε τις μοκετες στο δαπεδο να του πειτε,
Εικόνα

jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

silverstyler(spyroshio) έγραψε:ενταξει μην μου πειτε οτι προσπαθησε να περασει καλωδια για ενισχυτη μεσα απο τις πορτες γιατι θα φαει τις πορτες στο κεφαλι τα καλωδια περνανε κατω απο τα λαστιχα που κρατανε τις μοκετες στο δαπεδο να του πειτε,
Όχι ρε απλα απο την μηχανη πέρασε μέσα στο σαλόνι και απο εκει κατω σπο τις μοκετες και πισω...Θα στο δειξω...Πρέπει καποια στιγμη να βρω την τρύπα
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ηχοσύστημα/ICE”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης