IXIA GIA MG-TF

nick_dask
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τρί Ιαν 11, 2005 2:17 pm
Τοποθεσία: ATHENS kalamaki
Επικοινωνία:

IXIA GIA MG-TF

Δημοσίευση από nick_dask »

Ti ixia mou protinetai na balw???
den thelw sub mono portes kai pisw apo ta proskefala!!!
MGTF-1600

Fotis 416
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Τρί Ιαν 04, 2005 9:27 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Fotis 416 »

impact 8ιντσο.και δυνατο και ποιοτικο και δεν καιγεται με τιποτα!ειναι βεβαια λιγο ακριβο!για πιο φθηνο παλι σε 8ιντσο και πιο δυνατο απο το impact παμε σε beyma αλλα χωρις ποιοτητα και καιγονται ευκολα!!! 8) και στην ιδια τιμη με τα beyma παιζουν τα hertz με λιγοτερη δυναμη απο τα beyma αλλα λιγο πιο ποιοτικα και δεν καιγονται τοσο πολυ.ελπιζω να σε καλυψα καπως!!! :roll:
Rover rulezzz...
414 GSI του 94' (μετατροπη 416)
120hp
predator!!!
Εικόνα

konstantinos
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 11:30 am
Τοποθεσία: Περιστερι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από konstantinos »

φιλε μου λογικα θελεις στις εργοστασιακες θεσεις!!οποτε τα 8ιντσα που λεει ο φωτης δεν πρεπει να χωρανε!!!!!εσενα φοραει 16.5cm οπως ολα τα rover οποτε μπορω να σου προτεινω focal αν θες ποιοτητα αλλα ακριβα μετα σε mb quart λιγοτερο ακριβα και παλι ποιοττικα!!!!!ποσα θες περιπου να διαθεσεις???????
Rover Turbo Power

nick_dask
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τρί Ιαν 11, 2005 2:17 pm
Τοποθεσία: ATHENS kalamaki
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nick_dask »

skeftomai na balw to pioneer to P9600
kai gia ta ixia girw sta 300euro thelw na dwsw....
MGTF-1600

PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

konstantinos έγραψε:φιλε μου λογικα θελεις στις εργοστασιακες θεσεις!!οποτε τα 8ιντσα που λεει ο φωτης δεν πρεπει να χωρανε!!!!!εσενα φοραει 16.5cm οπως ολα τα rover οποτε μπορω να σου προτεινω focal αν θες ποιοτητα αλλα ακριβα μετα σε mb quart λιγοτερο ακριβα και παλι ποιοττικα!!!!!ποσα θες περιπου να διαθεσεις???????

poso pane ayta kwnstantine poy les?
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Πρέπει να πάνε γύρω στα 200 αν δε κάνω λάθος τα focal..εγώ πάντως 16,5 μπροστά έβαλα magnat xcentric 216 και μου φαίνονται οκ..150 ευρώ πάντως από ότι είχα ψάξει παλιότερα παίζει ρόλο και τι μουσική ενδιαφέρεσαι να ακούς κυρίως..άλλα ηχεά αποδίδουν καλύτερα σε ένα στυλ μουσικής άλλα σε άλλο..

konstantinos
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 11:30 am
Τοποθεσία: Περιστερι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από konstantinos »

κοιτα αν δεν εχεις σκοπο να βαλεις ενισυτη δεν χρειαζεσαι κατι πολυ δυνατο!θες κατι ευαισθητο με περιπου 95db και πανω για να αποδωσει με το ραδιοcd με 300 μπορεις να βαλεις μπροσατ JBL_GTO6505Ce 90watt RMS στα 150 ευρω περιπου και κατι αναλογο πισω!!!!!Perry τα focal σε διαιρουμενα ξεκινανε απο 230 περιπου ευρω και φτανουν........1000 τα mb quart βρισκεις απο 170 μεχρι 500!!!!!!μια ακομα καλη επιλογη και πιο φτηνη ειναι τρα peerless αρκετα καλα και δυνατα και σχετικα φτηνα!!!!εγω τετοιο φοραω σαν midbass!!!!!!! ειχα ακουσει και για ενα καινουργιο σετακι που ηταν 98db της peerless και με ραδιοcd μονο γαμαγε!!!!αλλα δεν ξερω κωδικο για να σας βοηθησω!!!!!!θα κοιταξω μηπως βρω
Rover Turbo Power

Fotis 416
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Τρί Ιαν 04, 2005 9:27 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Fotis 416 »

μη βαλεις το 9600!ακου και τον παλιο.μονο ομορφια εχει!καλυτερο το 8600!οσο για 16.5 ιχεια παλι προτεινω impact.αυτα φοραω και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος! 8)
Rover rulezzz...
414 GSI του 94' (μετατροπη 416)
120hp
predator!!!
Εικόνα

ionas
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Παρ Μαρ 30, 2007 6:42 pm
Επικοινωνία:

soundstream 6inch

Δημοσίευση από ionas »

soundstream 6inch ego foraw 100w RMS me enisxiti soundstream 4x50wRMS kai paizei sfaira. apo pigi exw minei piso giati pao gia car-pc
ΓΙΑΝΝΗΣ "EN ΒΥΘΩ Η ΑΛΗΘΕΙΑ"

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: soundstream 6inch

Δημοσίευση από nikolas »

ionas έγραψε:soundstream 6inch ego foraw 100w RMS me enisxiti soundstream 4x50wRMS kai paizei sfaira. apo pigi exw minei piso giati pao gia car-pc
Αν υλοποιήσεις το car pc δώσε παραπάνω πληροφορίες, με ενδιαφέρει πάρα πολύ..

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ηχοσύστημα/ICE”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες