Navi in the car!!!

panagiotis
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1217
Εγγραφή: Παρ Δεκ 23, 2005 1:21 pm
Τοποθεσία: Δραπετσώνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panagiotis »

χθες το πρωι στειλανε mail στο γραφειο που δουλευω, οτι ειναι σε προσφορα 335€ δεν εχω κανα λογο να πω ψεματα, και επιδη δεν μπορω να ανεβασω φωτο μπορω αν θες να σου τη στειλω με mail δεν το εβγαλα απο το κεφαλι μου. μην εισαι τοσο ειρωνικος εγω δεν ειπα να μην παρουν αυτο που δινεις ειπα οτι υπαρχει και αυτο.
που στη τελικη 420€ λες εσυ και κανεις post μια σελιδα που το εχει καινουργιο 445€!
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
VIDEOMIX
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 04, 2005 8:25 am
Τοποθεσία: ARTEMIDA
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VIDEOMIX »

VIDEOMIX έγραψε:Επίσης, για όποιον ενδιαφέρεται για το navi-pda που φαίνεται στο ταμπλό του MG μου, ας σπεύσει, διοτι σε κανα 2 μέρρες θα το έχει πουλήσει το κατάστημα που πήρα το Tibo προς 400-420 κατοστάρικα.
Εαν όμως το θέλει κάποιο παιδί απο εδώ, 380 το κανωνίζω και μάλιστα ειναι και δηλωμένο το navi, κάτι που για να το κάνεις σε νέο pda, ειναι ταλαιπωρία.
Υπ'όψην οτι το pda της φώτος μου ειναι το πρώτο μηχάνημα που είχα και μου το κλέψανε. Το δεύτερο που ήταν το ίδιο με το πρώτο, το έβαλα πριν λίγο καιρό στο αυτοκίνητο. Αρα, ειναι αχρησιμοποίητο και μάλιστα έχω καλωδίωση για απευθείας ρεύμα στο αυτοκίνητο, χωρίς να χρειάζεται να το βάζουμε στον αναπτήρα. Και επίσης, έχω όλα τα καλώδια που είχε το πακέτο του κλεμμένου και τώρα πια δεν τα χρειάζωμαι. Θα τα πάρει όλα όποιος αγοράσει το PDA μου.
Η μάρκα ειναι... BLUE MEDIA PDA 255, Καναδικής προέλευσης.
Με συγχωρείς, το 380 ειναι 420; Διαβασε πιο προσεκτικά καλύτερα πριν πετάς κουβέντες. Και εγω έκανα ότι πιο σωστό και επίσημο υπάρχει. Παρέθεσα link του καταστήματος με την τιμή. Τώρα εαν έχεις εσύ ειδικά email που σου έστειλαν, η μπάρμπα στην κορώνη, πάρτο και τσάμπα.
Η εταιρία όμως διαφωνεί μαζί σου απ'ότι είδες στο link. 8)
Μy blue car!!!
Εικόνα

panagiotis
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1217
Εγγραφή: Παρ Δεκ 23, 2005 1:21 pm
Τοποθεσία: Δραπετσώνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panagiotis »

πες μου το mail σου να στο στειλω, και σου ξανα ειπα να μην ειρωνευεσε.
Εικόνα

panagiotis
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1217
Εγγραφή: Παρ Δεκ 23, 2005 1:21 pm
Τοποθεσία: Δραπετσώνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panagiotis »

Εικόνα
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
VIDEOMIX
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 04, 2005 8:25 am
Τοποθεσία: ARTEMIDA
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VIDEOMIX »

Παιδιά, θα μιλήσουμε επιτέλους για το θέμα που άνοιξα; Νομίζω πως ενδιαφέρει η ουσία του θέματος. Δεν ειναι αγγελίες το thread, απλά είπα μια κουβέντα οτι λόγο αντικατάστασης, πουλάω το παλαιό. Το έχω ντύσει με χρυσό το δικό μου και το πουλώ πανάκριβα για κάποιους. Ομως, ας ασχοληθούμε με το θέμα.

Χθές το απόγευμα έβαλα εξωτερική κεραία και εκτός του δυνατώτερου σήματος, ειναι και αισθητικά καλύτερο. Διοτι κατέβασα την εσωτερική κεραία που πεταγώταν αντιαισθητικά.
Μy blue car!!!
Εικόνα

panagiotis
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1217
Εγγραφή: Παρ Δεκ 23, 2005 1:21 pm
Τοποθεσία: Δραπετσώνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panagiotis »

το βιολι σου εσυ, ειρωνια...
φιλε και πολυ ασχοληθικα, αν το να παραθετεις μια πληροφορια σου, σε ενα forum το αντιλαμβανεσαι σαν ανταγανωνισμο δεν μπορω να κανω κατι, ετσι το εχεις στο μυαλο σου, εγω δεν ειχα καμια τετοια προθεση, μακαρι, πραγματικα, να το πουλησεις οσο εσυ πιστευεις κι ακομα παραπανω, ουτε απο εσενα κερδιζω ουτε απο το πλαισιο ή το καθε πλαισιο.
αν κατι σε ενοχλει απλα αγνοησε το, εκατσες και εψαχνες αν λεω αληθεια το οτι ειπα 420 αντι και 380, κριμα, δε μπορω να πω κατι αλλο.

(απαντησε οτι θες, δεν κανω αλλο ποστ εδω. πρωτος εγω το σταματαω εδω, ειμαι ενταξει -γενικα στη ζωη μου- σαν ανθρωπος. δεν ασχολουμε αλλο.)
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
VIDEOMIX
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 04, 2005 8:25 am
Τοποθεσία: ARTEMIDA
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VIDEOMIX »

Yπάρχει επιτέλους κάποιος να ασχοληθεί με το θέμα αυτό; Διοτι ως προς την λειτουργία και τις δυνατότητες του destinator σε θέματα όπως σχεδιασμός διαδρομής, έλεγχος και εντοπισμός δημοσίων κτιρίων και πολλά άλλα που έχω ακούσει οτι δύναται να εκτελέσει το πρόγραμμα, έχω πολλά κενά γνώσης.

Υ.Γ. Το pda μου πουλήθηκε στα 450 ευρό. Δεν υπάρχει πιά. Ευχαριστώ για την διαφήμηση απο τον περίεργο φίλο απο πάνω. Γέμισα pm's με υποψηφιους αγοραστές απο την αναναίωση που δημιουργούσε γράφωντας στο θέμα. Εκανα άτυπο πλιστηριασμό στο τέλος. 8)
Μy blue car!!!
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
VIDEOMIX
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 04, 2005 8:25 am
Τοποθεσία: ARTEMIDA
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VIDEOMIX »

Λοιπόν, σήμερα έκανα την φωτογράφιση ωστε να παρουσιάσω με συμπληρωματικά στοιχεία το navi που αγόρασα.
Ξεκινώ λοιπόν. 8)

Η πρώτη φώτο ειναι απο την συσκευασία.

Εικόνα
Μy blue car!!!
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
VIDEOMIX
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 04, 2005 8:25 am
Τοποθεσία: ARTEMIDA
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VIDEOMIX »

Εδώ το βλέπουμε σβηστό στην κονσόλα μου δίπλα στο JVC σε ειδική βάση - εξάρτημα του κασσετοφώνου.

Εικόνα
Μy blue car!!!
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
VIDEOMIX
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 04, 2005 8:25 am
Τοποθεσία: ARTEMIDA
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VIDEOMIX »

Με το που το ανοίγουμε συναντάμε το μενού πλοήγησης της συσκευής.

Εικόνα
Μy blue car!!!
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ηχοσύστημα/ICE”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες