Αξίζει ????? Ε? (56k warning!!!)

Άβαταρ μέλους
Adan25
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 01, 2007 8:10 pm
Τοποθεσία: Πευκάκια, Ν.Ιωνία
Επικοινωνία:

Αξίζει ????? Ε? (56k warning!!!)

Δημοσίευση από Adan25 »

Παιδία κατάφερα και βρήκα μετά από ενα μήνα ψάξιμο Angel eyes για Rover 200 !
και κάτι τέλεια crystal clear πλαινά φλασάκια που ταιριάζουν σε όλα τα μοντέλα....το σύνολο....260 Ευρόπουλα. Θα μου έρθουν από Αγγλία σε 10- 15 μέρες περίπου.... να τα δώσω??? Λέει ?
The Vikings said "Sky seperates us from eternal life and the unlimited power" many have fallen in the name of eternal glory others in battle and others in the name of stupidity! Please drive safely so that you can void stupididy and protect the life of your co-driver and all of them around your car! thnx.


ΕικόναΕικόνα

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Re: Αξίζει ????? Ε?

Δημοσίευση από i-VTec »

Δες εδώ...

viewtopic.php?f=5&t=2163&st=0&sk=t&sd=a ... l&start=60

Και την επόμενη σελίδα...

Και ρώτα τον Νικόλα που έχει βάλει στο δικό του πρόσφατα...

Εικόνα
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Αξίζει ????? Ε?

Δημοσίευση από nikolas »

Κατά την γνώμη μου, νομίζω πως αξίζει και με το παραπάνω..βέβαια είναι πολύ πιθανό έως σίγουρο, ότι δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις xenon..!! Αλλά κατά τα άλλα νομίζω ότι αξίζουν τα λεφτά τους 100% !!!

Άβαταρ μέλους
Adan25
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 01, 2007 8:10 pm
Τοποθεσία: Πευκάκια, Ν.Ιωνία
Επικοινωνία:

Re: Αξίζει ????? Ε?

Δημοσίευση από Adan25 »

Σε τι σε περιορίζει για τα Xenon? από άποψη φωτισμού είναι ΟΚ ? ή θα έχω απώλειες? :shock: Πάντως τα έχω βάλει στο μάτι πολύ καιρό τώρα απλά έχω ενδοιασμούς μην τυχόν και μου βγεί ξυνο :s
The Vikings said "Sky seperates us from eternal life and the unlimited power" many have fallen in the name of eternal glory others in battle and others in the name of stupidity! Please drive safely so that you can void stupididy and protect the life of your co-driver and all of them around your car! thnx.


ΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Αξίζει ????? Ε?

Δημοσίευση από nikolas »

Τα xenon αναπτύσσουν μεγαλύτερη θερμοκρασία, και πάνω στο φανάρι τονίζει ότι δεν είναι κατάλληλα για χρήση με xenon..Όταν ρώτησα τον πωλητή μου το επιβεβαίωσε, αλλά ψάχνω πληροφορίες, μήπως και μπορεί τελικά να χρησιμοποιηθεί λάμπα τουλάχιστον 6000k..Το πιθανότερο είναι πως όχι πάντως..Έλα στην κοπή της πίτας να δεις το δικό μου!!!

kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 9:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: Αξίζει ????? Ε?

Δημοσίευση από kostas200vi »

nikolas έγραψε:Τα xenon αναπτύσσουν μεγαλύτερη θερμοκρασία, και πάνω στο φανάρι τονίζει ότι δεν είναι κατάλληλα για χρήση με xenon..Όταν ρώτησα τον πωλητή μου το επιβεβαίωσε, αλλά ψάχνω πληροφορίες, μήπως και μπορεί τελικά να χρησιμοποιηθεί λάμπα τουλάχιστον 6000k..Το πιθανότερο είναι πως όχι πάντως..Έλα στην κοπή της πίτας να δεις το δικό μου!!!
Νικολα ποτε τα εβαλες :shock: και δεν ειπες τιποτα (εγω δεν εβγαλα ακρη) θελω λεπτομέρειες.
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Αξίζει ????? Ε?

Δημοσίευση από nikolas »

Κώστα, ό,τι πληροφορίες θες, πες μου..Πλέον έχουν εμφανιστεί αρκετοί πωλητές που τα έχουν..!!! :D

kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 9:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: Αξίζει ????? Ε?

Δημοσίευση από kostas200vi »

nikolas έγραψε:Κώστα, ό,τι πληροφορίες θες, πες μου..Πλέον έχουν εμφανιστεί αρκετοί πωλητές που τα έχουν..!!! :D
Βάλε καμιά φωτο να τα δούμε (ημέρα), τιμή, και από ποιον τα πήρες. Δώσε πληροφορίες στο λαο.
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Αξίζει ????? Ε?

Δημοσίευση από nikolas »

Daytime!!!
Εικόνα
Εικόνα

At night!!!
Εικόνα

Και ενός παιδιού από Αγγλία..!! Σε μαύρο!!
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Αρχικά αναμενόταν να μου κοστίσουν 250ευρώ, αλλά το ένα φανάρι είχε πρόβλημα, οπότε μαζί με τα μεταφορικά της επιστροφής ώστε να έρθει το νέο φανάρι μου πήγαν 280..Αγορά έγινε από ebay Γερμανίας, από τον πρώτο που τα έβαλε προς πώληση, αλλά πλέον, τα βρίσκεις και από Αγγλία και από αλλού...Νομίζω τα φέρνει και το drago εδώ, αλλά λίγο πιο ακριβά..

Meg@john
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 01, 2007 8:24 pm
Τοποθεσία: Megara
Επικοινωνία:

Re: Αξίζει ????? Ε? (56k warning!!!)

Δημοσίευση από Meg@john »

παρά πολύ ωραία.. ;) βγαίνει κ για 25/ZR ?? :roll:
Εικόνα
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αισθητικές βελτιώσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες