Χρωμίωμα καθρεφτών!

Απάντηση
ALEX_MGF
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Τρί Ιουν 27, 2006 10:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Χρωμίωμα καθρεφτών!

Δημοσίευση από ALEX_MGF »

Παιδια θα ήθελα να κάνω τους καθρεφτες μου σε χρωμιο..υπάρχει κανένα spray ή πρέπει να το κάνω σε σε μαστορα? ή να παρω κατευθειαν τα χρωμιομενα καπακια στο εμπόριο το χει δοκιμάσει κανείς...τι προτείνετε?
σκεφτομαι που να παραγγελνω απο αγγλία .......γιαυτο να κάτσω να τα κανω μονος μου

Μεε την ευκαιρια τα χαιρετισματα μου απο θεσσαλονικη...... ;)
το 45άρι ....σε δυο χρονια χρήσης δεν μου χει παρουσιάσει το παραμικρο..... :D

ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 2:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Απο οσο ξερει υπαρχει σπρευ τυπου νικελ και κανει και για πλαστικα αρκει οι επιφανιες να ειναι λειες..Το ασχημο ειναι οτι κοστιζει...Υπολογισε 230ευρωπουλα το λιτρο..Οποτε ενα τεταρτακι που θα παρεις εσυ που ειναι το λιγοτερο που μπορεις,υπολογισε..
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα

TassoS
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Σάβ Απρ 29, 2006 12:41 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από TassoS »

Πάρε κατ ευθείαν τα καπάκια αν υπάρχουν σε αξεσουάρ.. Θα εισαι σίγουρος για το αποτέλεσμα, ενω με την βαφή ποτέ δεν ξέρεις..
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Και εγώ θα συμφωνήσω Αλέξανδρε, να πας κατευθείαν για αγορά και να μην μπλεχτείς με βάψιμο ειδικά εφόσον θες νίκελ..

ALEX_MGF
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Τρί Ιουν 27, 2006 10:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEX_MGF »

μάλλον έτσι θα κάνω παιδια...! :D

Tom
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 25, 2006 7:38 pm
Τοποθεσία: Xalkida
Επικοινωνία:

Re:

Δημοσίευση από Tom »

ALEXO4562 έγραψε:Απο οσο ξερει υπαρχει σπρευ τυπου νικελ και κανει και για πλαστικα αρκει οι επιφανιες να ειναι λειες..Το ασχημο ειναι οτι κοστιζει...Υπολογισε 230ευρωπουλα το λιτρο..Οποτε ενα τεταρτακι που θα παρεις εσυ που ειναι το λιγοτερο που μπορεις,υπολογισε..
Φιλε μου , μηπως ξερεις που μπωρει να βρεθει αφτο το σπρει ή αμα υπαρχει καποιος βαφεας που να τα κανει αφτα γιατι οι καθρεφτες μου στα φαναρια του f μου εχουν θολωσει παραπολυ και ψαχνω τροπο να τα φτιαξω , για να μην παω να παρω αλλα.
ΕικόναΕικόνα
ΖΩΗ ΣΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αισθητικές βελτιώσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες