Λίγο πρίν το βάψιμο...

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Δεν είναι δύσκολη δουλειά, αλλά έχει το κακό ότι πρέπει να είσαι εξαιρετικά προσεχτικός στο παρκάρισμα και γενικά σε "ακουμπήματα" γιατί θα υπάρχει κίνδυνος ραγίσματος!
ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 3:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Το παρκαρισμα δεν ειναι προβλημα..Ασε που εχω στα υποψιν ηδη ενα parking radar...Να βαφτουν και οι αισθητηρες ιδιο χρωμα με το αμαξι... ;)


Ο φαναρτζης που του το ειπα,μου ειπε οτι δεν γινεται γιατι θα σκασει...Πως λεγοταν η ουσια που φτιαχνατε τους προφυλακτηρες με τον Μαχο..Ρητινη;
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Εγώ ξεκίνησα σήμερα νέο project σε άλλο προφυλακτήρα..
Αύριο θα πάω να πάρω πολυεστερικό στόκο με ίνες fiberglass ή αλουμινόστοκο..δεν έχω αποφασίσει ακόμα..Δεν σκάει ο στόκος απλά έχει τον κίνδυνο αυτό που σου είπα παραπάνω αν ζοριστεί, λόγω του ότι δεν έχει ελαστικότητα..
ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 3:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Εγω με τi απο τα δυο να του πω να το κανει με πολυεστερικό στόκο με ίνες fiberglass ή με αλουμινόστοκο..Ειναι γερος ο φαναρτζης και μου τα πρηζει,τα θεωρει βλακειες..

Πιστευω θα βγει πολυ ωραιο,αυριο θα παρω και κατι μαρσπιεδακια απο Punto GT και ειμαι κομπλε..Μια ζαντα μας λειπει μετα.. :)

Καλη επιτυχια με το καινουργιο Project.. ;)
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Ευχαριστώ..!!! Λοιπόν ο πολυεστέρας με fiberglass είναι πολύ χοντρός και είναι πιο κατάλληλος για "χοντρές" δουλειές..από εκεί και πέρα χρησιμοποιούνται πιο "λεπτοί" για να γίνει καλό το αποτέλεσμα..
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αισθητικές βελτιώσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 31 επισκέπτες