Δερμάτινο τιμόνι

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
George19
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 160
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 24, 2007 4:21 am
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δερμάτινο τιμόνι

Δημοσίευση από George19 »

Έχει κανείς κάποια λύση για δερμάτινη επένδυση στο τιμόνι?Γιατί ο ταπετσέρης ζητάει 150 ευρώ και μου φαίνονται πολλά ΄(
speed is not enough..
crAss
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1351
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:41 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από crAss »

Εγώ πλήρωσα περισσότερα...Μην περιμένεις να βρεις καλή δουλειά με καλό δέρμα σε χαμηλότερη τιμή. Το είχα ψάξει αρκετά, το τιμόνι είναι μεγάλος μπελάς να το φτιάξουν. Εγώ τελικά το είχα φτιάξει στην conolly. Τελική τιμή δεν μπορώ να σου πω γιατί άλλαξα αρκετά πραγματάκια και μου έκαναν σημαντική έκπτωση στη συνολική τιμή.
Life is too short not to...
Άβαταρ μέλους
George19
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 160
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 24, 2007 4:21 am
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από George19 »

Poy ti vrisko ti conolly? Den pistevo na kano kati ,alla tha pao na rikso mia matia , na do ti yparxei! Pantos einai @ala@ia na exeis imiderma bucket kai plastkiko timoni mama:( ligo xazo) opos vevaia kai oson afora sta frena kai tis sympageis diskoplakes ;(
speed is not enough..
crAss
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1351
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:41 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από crAss »

Γέρακα 80 - 15344, Γέρακας Αττικής Τηλ: 210-6615215 & 225, Fax: 210-6615745 & 206 Web: http://www.autostop.gr, E-mail: info@autostop.gr

Υπάρχει και χειρότερο σημείο πάντος από το τιμόνι. Οι χειρολαβές στις πόρτες. Πιο φθηνιάρικο πλαστικό δεν μπορούσαν να βάλουν. Έβαλα και σε αυτές επένδυση δέρματος και άλλαξε η αίσθηση.

Όσο για τα φρένα έπρεπε να μας είχαν αεριζόμενους δίσκους όπως στο zr120. Πάντως στην ίδια διάσταση θα ήταν (262μμ). Δαγκάνες για να κάνεις τους δίσκους αεριζόμενους παίζουν με 50 ευρώ μόνο. Αν θέλεις να πας στους δίσκους του 160 (282 μμ)χρειάζεσε κάπου 300 ευρώ (αυτές οι τιμές για μεταχειρισμένα ανταλλακτικά...)
Life is too short not to...
Άβαταρ μέλους
George19
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 160
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 24, 2007 4:21 am
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από George19 »

crAss έγραψε:Γέρακα 80 - 15344, Γέρακας Αττικής Τηλ: 210-6615215 & 225, Fax: 210-6615745 & 206 Web: http://www.autostop.gr, E-mail: info@autostop.gr

Υπάρχει και χειρότερο σημείο πάντος από το τιμόνι. Οι χειρολαβές στις πόρτες. Πιο φθηνιάρικο πλαστικό δεν μπορούσαν να βάλουν. Έβαλα και σε αυτές επένδυση δέρματος και άλλαξε η αίσθηση.

Όσο για τα φρένα έπρεπε να μας είχαν αεριζόμενους δίσκους όπως στο zr120. Πάντως στην ίδια διάσταση θα ήταν (262μμ). Δαγκάνες για να κάνεις τους δίσκους αεριζόμενους παίζουν με 50 ευρώ μόνο. Αν θέλεις να πας στους δίσκους του 160 (282 μμ)χρειάζεσε κάπου 300 ευρώ (αυτές οι τιμές για μεταχειρισμένα ανταλλακτικά...)
Sostos eisai!!!!!! gia tis xeirolaves to eixa skeftei aptin arxi kai me koroidevan oi kollitoi, eytixos poy den eimai monos!!!!!!
speed is not enough..
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αισθητικές βελτιώσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 36 επισκέπτες