Συνολικό βάψιμο σε 200αρι

Απάντηση
nektarios
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 20, 2005 10:39 am
Επικοινωνία:

Συνολικό βάψιμο σε 200αρι

Δημοσίευση από nektarios »

Κάποιο καλό φανοποιό για βάψιμο όλου του αυτοκινήτου;

Αποφάσισα να το βάψω όλο, για κάτι γρατζουνιές και κάτι στίγματα από κουτσουλιές που έχει, αρχίζουν και με ενοχλούν πολύ.

Θέλω να αλλάξει όλες τις τσιμούχες γύρω γύρω, παράθυρα παμπρίζ κ.τ.λ. Υπάρχει κάποιος σοβαρός να το λύσει να το βάψει καλά και να το ξαναδέσει σωστά; Έχετε ακούσει τιμές;
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Γύρω στο 1000ρικο μου είχαν πει Νεκτάριε όταν είχα ρωτήσει, αρκεί να μην έχει πολλές "φαναρτζοδουλειές" τώρα για καλό μάστορα, δε θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου. Δύο διαφορετικούς φανοποιούς που έχω επισκευτεί, έχω μείνει σχετικά ικανοποιημένος οπότε δύσκολα θα τους συνιστούσα χωρίς επιφύλαξη.
Ο Νίκος (red_drifter) έχει (ο πατέρας του δηλαδή) φανοποιείο το οποίο δεν το έχω επισκευτεί ακόμα, αλλά μάλλον θα το κάνω σύντομα, μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί του να σου πει για πιο σίγουρα και να σου λύσει ότι απορίες έχεις..
crAss
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1351
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:41 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από crAss »

Γιατί δεν πας σε κανένα autoglym? Με κάπου 200 ευρώ στο κάνουν σαν καινούργιο, βασικά καλύτερο από καινούργιο μέσα εξω και καλύπτουν όλες τις μικρογρατζουνιές.
Life is too short not to...
nektarios
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 20, 2005 10:39 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nektarios »

Μπα οι στάμπες απο κουτσουλιές είναι βαθιές και έχουν διαβρώσει το χρώμα καλά. Θέλει βάψιμο, απλά θέλω κάποιον καλό γιατι είμαι περίεργος με τους "ερασιτέχνες"
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αισθητικές βελτιώσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 35 επισκέπτες