Συναντησεις στην Αθηνα Vol 5.

Meetings in Athens
Κλειδωμένο
saikoe39
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 24, 2005 4:11 pm
Τοποθεσία: βριλησσια....
Επικοινωνία:

Re: Συναντησεις στην Αθηνα Vol 5.

Δημοσίευση από saikoe39 »

nikolas έγραψε:Σου τα'χει μάθει πολύ καλά η σχολή..πρέπει να είσαι πολύ καλός μαθητής!!! :;T εύγε!!!
(και φυσικά δεν το λέω σε καμιά περίπτωση ειρωνικά!!)
Kρα ρε.......χαχαχαχα :-D
Εικόνα
Rover 214si.....saiko ο απεγνωσμενος..
PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 10:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: Συναντησεις στην Αθηνα Vol 5.

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Kafre saiko afto to μοδερατορ egrapse xaxaxa pethana sta gelia.pantos kala ta les esi ego oloi mas kata vathos exoume dikio gi'auto tha po ego ena simeio sinantisis pou stantar tha erthete oloi


SEIXELLES
Εικόνα
jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Re: Συναντησεις στην Αθηνα Vol 5.

Δημοσίευση από jeanpoul »

Να πω και εγω την γνωμη μου κ ελπιζω να μετρησει.
Με τι πραγμα εχετε προβλημα?Μερος?Αν θελετε μπορουμε να βαλουμε Ψηφοφορια.Ωρα κ εκει μπορουμε μερα? και στην μερα ψηφοφορια.Δεν ειναι κανενας στο κλαμπ χουντα.Εχουμε παρει ορισμενα πραγματα απο την αρχη του κλαμπ οπως συναντησεις στο σεφ και τα εχουμε κρατησει.
Αλλαξαμε τις μηνιαιες που καναμε για καφε στο Skippers κ τις πηγαμε Πετρουπολη κ σεφ παλι
Μετα το ατυχημα του Κωστα κοψαμε τις βολτες για να μην εχουμε παρατραγουδα.Κανενας απο τους υπευθυνους του κλαμπ δεν οργανωνει κατι τετοιο αν καποια μελη θελουν παρεα να πανε ας πανε.
Να ξερετε πως οταν γραφουμε επειδη δεν μπορει ο αλλος να καταλαβει τον τονο μας φροντιζουμε αυτα που γραφουμε να ειναι ηρεμα κ οχι περιεργα κ με υπονοουμενα διοτι δημιουργούνται αντιδρασσεις κ το επακολουθο τους το ξερετε...προειδοποιηση,Αρχικα μια εβδομαδα κ εχει ο θεος...

Αυτα που λετε οσο για τα κυριακατικα μπανια ειπαμε καλο το κλαμπ κ η παρεα αλλα δεν νομιζω ο καθενας να γουσταρει να παει για μπανιο με την γκομενα του με αλλους 30 μαντραχαλαδες που θα μιλανε για αυτοκινητα.Ε μια δυο θα γινει μετα θα τον χωρισει!

Λοιπον κλεινοντας εχω να πω οτι προταση εχει ο καθενας ας την κανει κ θα κανουμε ψηφοφορια.
Αλλα ΟΛΑ ΣΕ ΗΡΕΜΟ ΤΟΝΟ...ΑΝ ΥΠΟΘΕΙ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ ΚΤΛ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ Κ ΤΟΥΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΥΣ ΜΕΛΩΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΕΒΑΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ!

ΤΗΑΝΚ U VERY MUCH

Jeanpoul!!! :beer:
Εικόνα
ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 2:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: Συναντησεις στην Αθηνα Vol 5.

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Εγω αυτο που εχω να πω..Ειναι πως ενταξει ωραιο το Σεφ..Ηταν εξαρχης..Δεν αλλαζει

Αλλα οταν εγω θελω πηγαινε-ελα 70 χιλιομετρακια+-...δεν ειναι λογικο να βαριεμαι να κατεβω..
Αν εμενα πειραια ή καλλιθεα..Οχι 1 αλλα 100 φορες την βδοαμαδα θα μπορουσα να ερθω..

Αυτο που προτεινω ειναι 1 φορα απο τις 4-5 συναντησεις που γινονται καθε μηνα..Να γινονται αλλου..
Και δεν εννοω απο το σεφ να πηγαινουμε να κανουμε το ιδιο και να αραζουμε για παραδειγμα..στο οακα ή οπου αλλου..Αλλα μια φορα το μηνα να πηγαινουμε για καρτ ή για ποδοσφαιρο ή σε καναν αγωνα αυτοκινητων ολοι μαζι σαν club..

Ας πουμε οταν πηγαμε πριν τρεις εβδομαδες στις αφιδνες για να υποστηριξουμε τον Κωστα και τον Μπουμπουκη...Ηταν 1000 φορες καλυτερα απο μια συναντηση.. ;)
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα
PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 10:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: Συναντησεις στην Αθηνα Vol 5.

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Na i xrisi tomi pou elega pio pano
Εικόνα
jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Re: Συναντησεις στην Αθηνα Vol 5.

Δημοσίευση από jeanpoul »

Κοιτα στανταρ οι εβδομαδιαιες συναντησεις οι ανεπισημες ας πουμε ειναι καθε τεταρτη στο σεφ.Απο εκει κ μετα στην συναντηση εκει τα μελη κανονιζουν τις εκδρομες τις μηνιαιες κ τιποτα αλλα ξαφνικα καφεδακια τα οποια ανεβαινουν στο site για να ενημερωθουν και οσοι δεν εχουν ερθει εκεινη την μερα.
Εικόνα
Lefteris
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 301
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 10:54 am
Τοποθεσία: Peiraias
Επικοινωνία:

Re: Συναντησεις στην Αθηνα Vol 5.

Δημοσίευση από Lefteris »

ΛΟΙ[ΟΝ....ΣΑΝ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΜΕΛΟΙ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ Ως ΓΝΩΣΤΟΝ ΕΧΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΒΑΡΟΣ...........ΕΕΕΕ....ΛΟΙΠΟΝ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ.........ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΥ JEANPOUL!!!!!!!ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΦΙΛΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΜΠΑΝΙΟΥ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΤΗς ΚΟΠΕΛΑΣ ΚΤΛΠ...ΟΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΙ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ........ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙς ΝΑ ΣΟΥ ΒΑΛΕΙ ΧΕΡΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΑ ΡΕ ΑΔΕΛΦΕ...ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΟΥΣ 10-15 ΝΑ ΣΕ ΚΟΙΤΑΝΕ?????ΕΕΕ....??
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Συναντησεις στην Αθηνα Vol 5.

Δημοσίευση από nikolas »

Να τος και ο ερωτοχτυπημένος..!!!
jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Re: Συναντησεις στην Αθηνα Vol 5.

Δημοσίευση από jeanpoul »

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΛΕΥΤΕΡΗ ΕΡΑΣΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Εικόνα
PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 10:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: Συναντησεις στην Αθηνα Vol 5.

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Ετσι ετσι ολοι οι ερωτηλοι εδω ειμαστε χαχαχα τεσπα δεν ειπαμε καθε τρεις και λιγο να πηγαινουμε ολοι μαζι μια φορα στο τοσο ειπαμε να παρουμε τις κοπελες φιλεσ κολλητες κολλητους και να το κανουμε αθτο
Εικόνα
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Συναντησεις στην Αθηνα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 16 επισκέπτες