Συναντησεις στην Αθηνα Vol 5.

Meetings in Athens
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Re: Συναντησεις στην Αθηνα Vol 5.

Δημοσίευση από i-VTec »

Δεν δίνω στον εαυτό μου το δικαίωμα να ζητήσω αλλαγή της συνάντησης για να μπορέσω να έρθω εγώ,χωρίς να ξέρω αν μπορούν ή όχι οι υπόλοιποι...Θα ήταν τουλάχιστον εγωιστικό...Αλλά παράλληλα νομίζω δεν είναι παράλογο να κάνουμε μία συνάντηση Κυριακή π.χ. μεσημεράκι που θα μπορώ κι εγώ,και άλλοι να έρθουμε...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
stickers!!!
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 09, 2005 8:59 pm
Τοποθεσία: ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Re: Συναντησεις στην Αθηνα Vol 5.

Δημοσίευση από stickers!!! »

Ωραια....
Διαφονησε κανεις σε αυτο????
Οι συναντησεις τις κυριακες που ειχαμε σταματησαν λογο πασχα και καλοκαιρι και τετοια...Πες τωρα δηλαδη ποιος θα θυσιασει το κυριακατικο μπανιο του για να ερθει για καφε με το club.


Εγω σου ειπα γιατι δεν προτεινες εστω μια φορα μηπως μπορεσουμε να αλλαξουμε την συναντηση απο τεταρτη σε πεμπτη οπως καναμε και στους αγωνες τον χειμωνα δηλαδη...


Και αυτο που λες τωρα ειναι τελιως διαφορετικο απο αυτο που αρχισες να λες.Επλιζω να καταλαβες σχετικα με το σεφ τους λογους..
1.800 vvc 150hp παλια.....
PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 11:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: Συναντησεις στην Αθηνα Vol 5.

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Kapou edo ksanampaino ego kai leo giati na thisiaseis to kiriakatiko mpanio otan mporoume an goustaroume na pame oloi mazi gia mpanio.Entaksei oxi na ginetai kathe psk alla mia me dio fores to mina einai efikto.Simasia exei na vroume mia mesi lisi oloi mazi.Ego den irtha na dixaso.Kai oso gia sena niko apla agorina perimena kati diaforetiko otan irtha kato kai den itan auto pou perimena kai to eksefrasa.Min mou aptou eisaste oloi, kathiste oloi mazi kato kai vreite mia solomontia lisi,tin xrisi tomi.
Εικόνα
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Re: Συναντησεις στην Αθηνα Vol 5.

Δημοσίευση από i-VTec »

Καλά ρε συ,σταμάτησαν λόγω Πάσχα καλοκαιριού κλπ???Από το Πάσχα ως το καλοκαίρι (μέχρι να πάρουν άδεια δλδ οι περισσότεροι)είναι 2-3 μήνες!Τόσον καιρό είχαν σταματήσει οι Κυριακάτικες συναντήσεις λόγω Πάσχα-καλοκαίρι?Και τον Σεπτέμβριο θα σταματήσουν λόγω εξεταστικής,Οκτώβριο-Νοέμβριο λόγω φθινοπωρινών βροχών και Δεκέμβριο λόγω Χριστουγέννων...Μιλάς σοβαρά?

Και χωρίς παρεξήγηση για το παλικάρι που έρχεται από Ασπρόπυργο (δε θυμάμαι όνομα)...Αλλά πόσοι είναι από Ασπρόπυργο και πόσοι από Βόρεια Προάστια?Μαρούσι(panos,gas fc),Ν.Ιωνία(εγώ και άλλα παιδιά που έχω γνωρίσει μέσω του club),Γαλάτσι (grover αν θυμάμαι καλά),γέρακα (θάνος),Μελίσσια (saiko)...Ακόμα και εσύ που είσαι Κυψέλη,μακριά είσαι...Και σίγουρα είναι άλλα τόσα παιδιά που αν γινόταν κάπου πιό κοντά η συνάντηση ΙΣΩΣ έρχονταν...Αλλά πρέπει να μιλήσουν για τον εαυτό τους εδώ,δεν θα κάνω τον δικηγόρο κανενός,απλά το επισημαίνω...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Συναντησεις στην Αθηνα Vol 5.

Δημοσίευση από nikolas »

Δηλαδή θέλουμε και να γίνεται συνάντηση του club, και να γίνεται κάπου που να είναι κοντά στα σπίτια μας, και να έχει άνετο χώρο να παρκάρουμε, και εκεί όμως να υπάρχουν και άλλα club ώστε να φαίνεται ότι μαζευτήκαμε..
PaNoSGR έγραψε:Ego den irtha na dixaso.Kai oso gia sena niko apla agorina perimena kati diaforetiko otan irtha kato kai den itan auto pou perimena kai to eksefrasa.Min mou aptou eisaste oloi, kathiste oloi mazi kato kai vreite mia solomontia lisi,tin xrisi tomi.
Αυτό δεν το πιασα και πολύ, προς το ποιο σκέλος αφορά..Αν αφορά τη συμπεριφορά των παιδιών στη συνάντηση ή κάτι άλλο.

Νοέμβριος μηνιαία συνάντηση στο Terra Petra
viewtopic.php?f=6&t=3267" onclick="window.open(this.href);return false;
Δεκέμβριος δεν έγινε λόγω διακοπών Χριστουγέννων

Ιανουάριος - Κοπή πίτας στο Terra Petra
viewtopic.php?f=6&t=3396" onclick="window.open(this.href);return false;
Φεβρουάριος - Μηνιαία συνάντηση
viewtopic.php?f=6&t=3473" onclick="window.open(this.href);return false;
Μάρτιος - Μηνιαία συνάντηση
viewtopic.php?f=6&t=3546" onclick="window.open(this.href);return false;
Απρίλιος δεν έγινε λόγω διακοπών Πάσχα

Μάιος

Ιούνιος δεν έγινε συνάντηση-προτάθηκε εκδρομή που δεν είχε ανταπόκριση
viewtopic.php?f=7&t=3685" onclick="window.open(this.href);return false;
Ιούλιος

Έχω ακούσει παράπονα για το Terra Petra ότι είναι μακριά..
Έχω ακούσει παράπονα για Olympico/NAI/ΣΕΦ ότι είναι μακριά..
Όταν προτάθηκε για Αττικό Άλσος δυσανασχέτισε η πλειοψηφία των μελών που συμμετείχαν στη συζήτηση..
Χωρίς καλή διάθεση και θέληση δεν γίνεται τίποτα. Δεν έχει υπάρξει έστω μια φορά (ούτε καν στην κοπή της πίτας) που να μην ακούσω σχόλια κυρίως κακοπροαίρετα..
saikoe39
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 24, 2005 4:11 pm
Τοποθεσία: βριλησσια....
Επικοινωνία:

Re: Συναντησεις στην Αθηνα Vol 5.

Δημοσίευση από saikoe39 »

Mιλαω εγω τωρα,,,,,που ερχομε σε ολες τις συναντησεις.....!!!!!
Ψηλα τα σωβρακα και κατω τα χερια.....!!!!!

Πανο ειμαστε club αυτοκινητου.....οχι κοντρακιδων.......!!!!!!!!
Τα club δεν ειναι συμμοριες...που μαζευοντε και πανε και τις παιζουνε(χοχοχο)....!!!!
Χεστικαν τα αλλα club αν υπαρχουμε.......και αν κανουμε σαματα..
Αντικειμενικα να το δεις δεν υπαρχουμε....χαχαχα.......
Το να μαζευτουμε την Τεταρτη και μετα να παμε 10 αυτοκινητα ετσι οπως εσυ φανταζεσαι,,,,,ειναι ακρως επικυνδινο...και μεγαλη κουταμαρα.....
Σε καμια περιπτωση δεν μας φταει ο κοσμακης....
Γρηγορη βολτα μεσα στην Αθηνα...δεν παιζει.......
Και εκτος αυτου προσωπικα δεν θελω τον καθε κουλο απο εδω μεσα..και πρωτο βαζω τον εαυτο μου,,,,να παιζει κανοντας μλκις πισω απο το κωλο η μπροστα απο την μουρη του αυτοκινητου μου....ουτε τροπετο το θελω,,,,,,,ουτε εμενα στο κατ....μην πω τπτ αλλο....!!!!!

Απο αυτες τις βολτες κλαιει κοσμος....και παραλιγο θα κλαιγαμε και εμεις.....
Ας ειναι καλα η κωλαρα του Κωστα(του αυτοκινητου) που τον εσωσε.... :smok:
+Απο την αρχη θεωρουσα και θεωρω το Σχιστο και ολα αυτα σκατο περιοχες για να παμε σαν club....και ηταν αδικια που την πληρωσε ο Κωστας για ολους μας....και λεω για ολους μας γιατι απο τοτε ολοι μας καναμε το κοτοπουλο και δεν ξανα πηγαμε...
Το να παει καποιος μονος του ειναι δικο του θεμα...
Αλλα το σερνουμε το club και το καθε παιδι που ισως να μην θελει και να ερχετε μονο για την παρεα...ειναι μλκια...!!!!!

Βολτα με το club σημαινει δεξια λωριδα...χαβαλες....κορνες,.οχι κοντρες...οχι σφνες......!!!
Νας μας δουν κιολας και να πουν να οι Νεκροφιλοι με τα ροβερ

Τωρα οσο για την συναντηση...ξεφυγα........!!!!
Το Σεφ ειναι πολυ καλο μερος......εχει ησυχια...ανετο...κλπ...και γενικα λιγα μεροι σαν και αυτο εχουμε στην Αττικη.........
Βεβαια καλο θα ηταν να ειχαμε και ενα αλλο μερος...και να πηγαιναμε μια στο ενα μια στο αλλο...ωστε να μοιραζονται οι αποστασεις.....!!!
Αλλα γενικα ειμαστε λιγα ατομα...και δεν ξερω ποσο εφιχτο αν ειναι αυτο.......
Δεν ειμαι καταληλος να μιλαω για αυτο...μιας και δεν πολυ ερχομαι....
Αλλα λεω το λογικο...και εδω εχουμε δυο λογικες......
Ναι να μοιρασουμε τις αποστασεις κλπ...
Ναι αλλα το σεφ ειναι ανετο μερος και οι πιο πολυ μενουν εκει......!!!!!
Απλα νομιζω οτι το club εχει ταυτιστει με το Σεφ...και δυσκολα θα αλλαξει....

Και αυτο γινεται σε ολα τα club....
Εχουν κυλιομενες συνατησεις σε διαφορετικα μερη..αλλα εκει που εγινε η αρχη εκει παει και ολος ο λαος...!!!!!
Αραααααααα ΣΕΦΦΦΦΦΦΦ....ΧΟΧΟΧ

Αυτα,,,,,,,εχω κανει ορθογραφικα λαθη...αλλα δεν με νοιαζει...χαρικα που εγραψα μια τοσο ωραια παραγραφο στα ελληνικα μιας και εγω χασει την μπαλα με τα Αγγλικα.....!!!


Αυτα,,,,,,,saikos υπογραφει και οποιος διαφωνει...χεστικα....αλλα ετσι ειναι η αληθεια.. :sick:
Εικόνα
Rover 214si.....saiko ο απεγνωσμενος..
Άβαταρ μέλους
stickers!!!
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 09, 2005 8:59 pm
Τοποθεσία: ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Re: Συναντησεις στην Αθηνα Vol 5.

Δημοσίευση από stickers!!! »

:bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

Πες τα μπας και καταλαβουν!!!!!!

Δημητρη οι συναντησεις του club εκει ξεκινησαν....

Τωρα αν εχουμε 10 μελοι στα ΒΠ που δεν ερχονται λογο αποστασης δεν θα μετακομησουμε το club κιολας δικο τους ειναι το προβλημα...

Ο μωαμεθ παει στο βουνο οχι το βουνο στον μωαμεθ......
1.800 vvc 150hp παλια.....
PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 11:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: Συναντησεις στην Αθηνα Vol 5.

Δημοσίευση από PaNoSGR »

STICKERS me to mi mou aptou paei kathar se olous mas oti pareksigoume kapoia pragmata kai to toso>>>> to kanoum toso>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Εικόνα
saikoe39
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 24, 2005 4:11 pm
Τοποθεσία: βριλησσια....
Επικοινωνία:

Re: Συναντησεις στην Αθηνα Vol 5.

Δημοσίευση από saikoe39 »

stickers!!! έγραψε::bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

Πες τα μπας και καταλαβουν!!!!!!

Δημητρη οι συναντησεις του club εκει ξεκινησαν....

Τωρα αν εχουμε 10 μελοι στα ΒΠ που δεν ερχονται λογο αποστασης δεν θα μετακομησουμε το club κιολας δικο τους ειναι το προβλημα...

Ο μωαμεθ παει στο βουνο οχι το βουνο στον μωαμεθ......

Ετσι κωστα δεν το θετεις σωστα....και προκαλεις τον αλλο.....!!!!!!
Αν και εσυ πχ εμενες επανω εδω και σου λεγαμε ελα κατω θα ελεγες δεν πατε να....

Σημασια εχει ο τροπος....το να το λες ετσι χοντρα 10 μελοι που δεν ερχονται λογο αποστασης,,,,,,ειναι σαν να λες στον αλλα μην ερθεις....
Αν το θεσεις σωστα και ομορφα οπως πρεπει δεν υπαρχει θεμα...αν το πας με τραμπουκισμο δημιουργητε θεμα..!!!!!!(τα μαθαινω στην σχολη αυτα που λεω)-(ειναι τα ωραια και ευκολα ψεμματα οπως λεει ενα καθηγητης μου)......

Εγω δεν νομιζω οτι τα παιδια εχουν θεμα να ερθουν λογο αποστασης....σιγα εδω καθε βραδυ παμε λιμανακια....
Απλα τα γραφομενα και το στυλ δεν ειναι σωστο...προκαλειτε εντασεις...
Δεν νομιζω πως εχεται να χωρισεται κατι......

Και κωστα με ξερεις ειμαι αντικειμενικος και πολυ καριολης και οτι εχω να το πω θα το πω,,,
Η θεση σου σαν μοδερατορ δεν σου δινει το δικαιωμα να γραφεις οπως πριν.....
Εγω σε βλεπω σαν κωστα και χεστηκα για το πως γραφεις..αλλα ο αλλος σε βλεπει σαν συντονιστη,,,η αλλιως σαν αρχηγο-αφεντικο(με την καλη εννοια παντα)και σου λεει κατσε ρε....τι λεει τουτος.....
Το κλαμπ αν θελει να υπαρξει θα πρεπει να κανει κατ και για αυτα τα 10 ατομα που μενουν εκει πανω....
Οχι το να αλλαξει τον τοπο της συναντησης....αλλα αυτους που δεν βολευοντε...οταν ερχοντε να τους κερναει ενα σαντουιτσακι ρε παιδι μου,,,,,,,, :klaps: :dan: :eek:

Αυτος ο τροπος που εχετε βρει για μιλατε....δεν ειναι ωραιος και για την εικονα του club...θα το δει ο φιλος μου ο Κουλης ο μαριος τωρα...και θα αρχισει να φωναζει...παραγκαααααα.......

Ειμαστε 15-20 ατομα....ας μπουν στην ακρη οι διαμαχες οι παπαριες το ποιος εχει πιο δυνατο αμαξι κλπ...εγω μπορει πχ να ειμαι ο πιο αργος αλλα τον εχω ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ...τον καλογερο........μην παρουμε και εκεις την κατρακυλα της Μαρκας μας.......!!!!

ο saikos :nevrakia:
Εικόνα
Rover 214si.....saiko ο απεγνωσμενος..
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Συναντησεις στην Αθηνα Vol 5.

Δημοσίευση από nikolas »

Σου τα'χει μάθει πολύ καλά η σχολή..πρέπει να είσαι πολύ καλός μαθητής!!! :;T εύγε!!!
(και φυσικά δεν το λέω σε καμιά περίπτωση ειρωνικά!!)
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Συναντησεις στην Αθηνα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 32 επισκέπτες