Αποφάσεις για το club

Meetings in Athens
Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

Παιδιά λυπήθηκα που δεν ήρθατε και δεν μπόρεσα να καταλάβω το γιατί...
Τέλος πάντων δεν μαίνω σε τέτοια πράγματα...
Λοιπόν καλό θα ήταν να κλείσουμε ένα κοινό ραντεβού μια Τετάρτη κατά τις 8 με τους

DJ Giorgio
Bat
Tigraki
Nikola
Jeanpoul

σαν βασικούς

Τους Moderators

και από εκεί και πέρα όσοι πιστοί προσέλθετε...

ΠΡΕΠΕΙ να μιλήσουμε όλοι μαζί για να ξεκαθαρίσουν κάποια πράγματα γιατί από την στιγμή που άρχισα να απομακρίνομαι από το club βλέπω πράγματα που με λύπισαν αφάνταστα.
Από πλευράς μου θα σας συμβουλεύσω κάποια πράγματα ίσως να προτείνω και κάποια άλλα. Αρκεί να είμαστε όλοι μαζί παρέα ΟΠΩΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ.
ΓΡΑΠΤΟΣ ΕΔΩ ΣΤΟ FORUM ΔΕΝ ΛΥΝΟΝΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΕΤΟΙΑΣ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑΣ, απεναντίας χειρώτερα γίνοντε γιατί παρεξυγούντε πολλά.
Κοκκοράκια υπήρχαν και θα υπάρχουν πάντα. Το θέμα είναι πως θα αλληλοσυμπεριφερόμαστε ώστε να μην ξεφεύγουμε κανένας και να κρατάμε ισσοροπίες γιατί ΑΠΑΝΤΕΣ ΣΤΟ CLUB ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΣΟΙ.
Δεν πρόκειτε να απαντήσω σε κανένα πιθανό παρακάτω μήνημα παρά ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ. Όποιος θέλει να με αντικρούσει και να κάνει ΣΩΣΤΟ ΔΙΑΛΟΓΟ θα το κάνουμε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ FACE to FACE για να τα λέμε έξω από τα δόντια ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ με ήρεμο τρόπο.
Καλό θα είναι να έρθουν και νέα μέλη για να παρακολουθήσουν την σηζήτηση γιατί έτσι κι αλοιώς δεν έχουμε τίποτα κρυφό μεταξί μας και είναι ευκαιρία να γίνουν περισσότερο ενεργά μέλη γνωρίζοντας μεταξί μας.

Πιστεύω να μην είμαι λάθος στα παραπάνω και ότι λέω είναι για το καλό όλων μας.

DJ GIORGIO θα παρακαλούσα να με πάρεις ένα τηλέφωνο γιατί προσπαθώ 4 ΜΗΝΕΣ τώρα να επικοινωνήσω μαζί σου αλλά χωρίς αποτέλεσμα.

Ευχαριστώ.

Δημήτρης "Tigraki" Σωτηρίου
Εικόνα

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

Couldn't agree more...Τα "μεγάλα κεφάλια" ας συννενοηθούν και όποτε το κανονίσουν εδώ είμαστε και οι υπόλοιποι...
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Εγώ πιστεύω ότι σε πρώτο επίπεδο, αν είναι να γίνει τέτοια συνάντηση, πρέπει να γίνει αρχικά σε κλειστό κύκλο ώστε να παρθούν κάποιες πρώτες κατευθυντήριες αποφάσεις και στη συνέχεια ευρύτερος διάλογος. Προφανώς και δεν υπάρχει κάτι μυστικό, αλλά όπως καταλάβατε χθες και όπως προφανώς φαντάζεστε, όταν μεγαλώνει ο αριθμός γίνεται πιο δύσκολη η συνεννόηση.
Όσο για τη συνάντηση χθες στις 8, αυτό έγινε γνωστό την Τρίτη, ενώ οι πιο πολλοί είχαμε στο μυαλό μας από την προηγούμενη Τετάρτη ότι θα γινόταν στις 10, με αποτέλεσμα να έχει κανονίσει ο καθένας ανάλογα τις δουλειές του.

Lefteris
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 301
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 10:54 am
Τοποθεσία: Peiraias
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Lefteris »

Να σας πω ολο με εμενα τα βαζετε......Πρωτα απο ολα ας πηγαινατε να κατσετε σε ενα τραπεζι που να εχει διπλα γκομενακια να εχω και εχω κατι να ασχολιθω να μην κανω φασαρια.....Δευτερον οταν ηταν η ωρα να μηλησω σοβαρα το ξερετε καλα οτι ειπα 5 πραγματα σωστα και τερμα..Ασε που δεν φταιω εγω........Εκατσα στο τραπεζι και αρχισατε μια με το κινητο που κραταγα μια με τα πουρακια που καπνιζα μια με τον αναπτηρα που ειχα η μηπως εχω αδικο????Και κανεις δεν εγραψε στο forum οτι 6 Σεπτεμβριου ειχα ΓΕΝΕΘΛΙΑ ενω το ειπα στη συναντιση και μου ευχηθικατε......Για αυτο και εγω που ειμαι ευαισθητο ατομο βρησκω παρηγορια στο αντιθετο φυλο.......Εσεις ολο στο στοχαστρο με εχετε, και ειμαι και ευαισθητο παιδακι....Για αυτο και εγω την Πεμπτη που ειχα τα γενεθλια μου βγηκα με 1 αλογο 2 μετρα ετσι για να σκασετε και χαλασα και 80 ευρω για 2 ατομα......Αλλα σας πειραζει γιατι το δικο μου αμαξι εχει κατι που δεν εχει το δικο σας για αυτο ζηλευετε...Και για οσους δεν καταλαβαν εννοω οτι στο καθισμα του συνοδηγου εχουν κατσει μερικα απο τα πιο ομορφα οπισθια του Πειραια και οχι μονο......ΧΑΧΑΧΑ

ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 2:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Lefteris έγραψε:Και για οσους δεν καταλαβαν εννοω οτι στο καθισμα του συνοδηγου εχουν κατσει μερικα απο τα πιο ομορφα οπισθια του Πειραια και οχι μονο......ΧΑΧΑΧΑ
Τωρα εξηγειται γιατι εχεις δερματα.. :-D
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

Lefteris έγραψε:Εκατσα στο τραπεζι και αρχισατε μια με το κινητο που κραταγα μια με τα πουρακια που καπνιζα μια με τον αναπτηρα που ειχα η μηπως εχω αδικο????
Ωραία τα πουράκια...Θα ξαναφέρεις? :P
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

Lefteris έγραψε:Και για οσους δεν καταλαβαν εννοω οτι στο καθισμα του συνοδηγου εχουν κατσει μερικα απο τα πιο ομορφα οπισθια του Πειραια και οχι μονο......ΧΑΧΑΧΑ

να τα μας αρχησε παλι τα δικα του.... ρε τι παιδι εισαι εσυ ρε...
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

kostas_pana
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 929
Εγγραφή: Κυρ Απρ 02, 2006 1:16 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kostas_pana »

Lefteris έγραψε:Να σας πω ολο με εμενα τα βαζετε......Πρωτα απο ολα ας πηγαινατε να κατσετε σε ενα τραπεζι που να εχει διπλα γκομενακια να εχω και εχω κατι να ασχολιθω να μην κανω φασαρια.....Δευτερον οταν ηταν η ωρα να μηλησω σοβαρα το ξερετε καλα οτι ειπα 5 πραγματα σωστα και τερμα..Ασε που δεν φταιω εγω........Εκατσα στο τραπεζι και αρχισατε μια με το κινητο που κραταγα μια με τα πουρακια που καπνιζα μια με τον αναπτηρα που ειχα η μηπως εχω αδικο????Και κανεις δεν εγραψε στο forum οτι 6 Σεπτεμβριου ειχα ΓΕΝΕΘΛΙΑ ενω το ειπα στη συναντιση και μου ευχηθικατε......Για αυτο και εγω που ειμαι ευαισθητο ατομο βρησκω παρηγορια στο αντιθετο φυλο.......Εσεις ολο στο στοχαστρο με εχετε, και ειμαι και ευαισθητο παιδακι....Για αυτο και εγω την Πεμπτη που ειχα τα γενεθλια μου βγηκα με 1 αλογο 2 μετρα ετσι για να σκασετε και χαλασα και 80 ευρω για 2 ατομα......Αλλα σας πειραζει γιατι το δικο μου αμαξι εχει κατι που δεν εχει το δικο σας για αυτο ζηλευετε...Και για οσους δεν καταλαβαν εννοω οτι στο καθισμα του συνοδηγου εχουν κατσει μερικα απο τα πιο ομορφα οπισθια του Πειραια και οχι μονο......ΧΑΧΑΧΑ
ox paidia ta pire o lefteris...
re lefteraki xalases 80 oloklira euro gia 2 atoma???
sto hilton piges re.... :-D :-D :-D :-D
oso gia ta mora, ti na po, oles oi peiraiotises pou ksero.... apo to roveraki sou perasan!!!!
alitheia to alogo apo tin ipoventoure tou Psomiadi to pires (ekeinos me too ouro pou to epaize proedros tis AEK???)???
katharoaimo itan???
gynaikes trigiro polles...para polles....


www.greekcabrioclub.gr

FrankJScott
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 6331
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 16, 2023 4:35 pm
Επικοινωνία:

Excellent Product Blog

Δημοσίευση από FrankJScott »

Please try Google before asking about Cool Product Website 4fcc7e5

FrankJScott
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 6331
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 16, 2023 4:35 pm
Επικοινωνία:

New Product Site

Δημοσίευση από FrankJScott »

Please try Google before asking about Cool Product Guide 0156f35

Απάντηση

Επιστροφή στο “Συναντησεις στην Αθηνα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Majestic-12 [Bot] και 11 επισκέπτες