ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ-ΒΟΥΤΑ-ΜΑΥΡΗ-RIBAS Κ ΛΟΙΠΑ ΣΤΕΚΙΑ

Meetings in Athens
super sayian
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 20, 2005 7:34 pm
Τοποθεσία: αθηνα,νικαια
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από super sayian »

παιδια εχει γινει κ ενα πολυ καινουργιο στεκι αντι τα λιμανακια μεσα στην αθηνα το οποιο ειναι brand new κ μαζευονται ολοι σε φαση κ καθονται παρκαρισμενοι διπλα διπλα ,μια μερα ηταν κ κατι σ2000 κ καναν drift αλλα δε ξερω κατα ποσο μπορω να το πω εδω στο φορουμ δημοσια,οποιος θελει ας μου πει να το στειλω σε πμ
DJ Giorgio
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 669
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 8:22 am
Τοποθεσία: Aθήνα-Σκόπελος
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από DJ Giorgio »

super sayian έγραψε:παιδια εχει γινει κ ενα πολυ καινουργιο στεκι αντι τα λιμανακια μεσα στην αθηνα το οποιο ειναι brand new κ μαζευονται ολοι σε φαση κ καθονται παρκαρισμενοι διπλα διπλα ,μια μερα ηταν κ κατι σ2000 κ καναν drift αλλα δε ξερω κατα ποσο μπορω να το πω εδω στο φορουμ δημοσια,οποιος θελει ας μου πει να το στειλω σε πμ
για στειλε μου ενα pm...
Εικόνα
Summer 2005... Skopelos!!!!
Car: Rover 214si (1996)
Hp: 103+ κατι λιγα!
Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

RafaelMGTF έγραψε:Πηγα το Σαββατο 9-4 και ειχε πολυ κοσμο!Τιγρακι μηπως ησουν εκει?Ειδα ενα Rover σαν το δικο σου!!
Eixa paei mia mera apo ekei alla den thimamai pia mera... den ksero isos...
Otan pao pros ta ekei pao asxetes meres kai asxetes ores sinithos gia na ks3k@vl050 gia thn parth mou ligo se kana-dyo-tria strofilikia me ligo portes. :):):)
Εικόνα
P@nt@man
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 650
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 15, 2005 3:34 am
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από P@nt@man »

ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΩ ΝΕΟ ΘΕΜΑ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΝΤΟΣ ΤΩΝ ΤΕΙΧΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΑΥΤΕΣ:
ΑΠΟΨΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΛΠ ΚΛΠ Κ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ ΜΕ ΠΑΡΕΑ.ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ PM Ή ΚΙΝΙΤΟ ΓΙΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.ΕΛΠΙΖΩ ΤΑ "ΟΡΓΑΝΑ" ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΞΑΠΛΩΜΕΝΑ ΣΤΙΣ ΕΘΝΙΚΕΣ ΟΔΟΥΣ Κ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΑΣ....
Εικόνα
Εικόνα
IN DRIFT, WE TRUST....!
Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

Και εγώ μέσα είμαι στην φάση αλλά λόγο παρέας που θα παίξουμε COD θα έρθω αργότερα μετά τις 11 με 11μιση.
Εικόνα
P@nt@man
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 650
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 15, 2005 3:34 am
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από P@nt@man »

ΩΡΑΙΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΔΕ ΛΕΩ ΑΛΛΑ:

ΠΟΛΥ ΚΑΥΣΑΕΡΙΟ ΜΙΑΣ Κ ΟΛΟΙ ΜΑΡΣΑΡΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΦΟΡΤΙΣΟΥΝ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ( ΦΕΡΤΕ Κ ΚΑΜΙΑ ΓΕΝΝΗΤΡΙΑ,ΚΑΝΑ ΜΕΤΡΗΤΗ Db ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΠΙΤΟΠΟΥ DB DRAG!!!!!! )
ΜΠΟΥΚΑΡΑΝ ΜΑΓΚΕΣ ΣΤΟΝ ΤΕΚΕ ΜΑΣ....Ε... ΣΚΑΣΑΝΕ ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ Κ ΤΟ ΚΑΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΙΑΣ Κ ΜΕΣΑ ΕΚΕΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΠΤ.ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΣΠΑΣΙΜΟ ΠΗΡΑΝ ΤΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΡΚΑΡΕΙ ΕΚΤΟΣ Κ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑΝ ΟΤΙ ΔΕ ΚΟΛΩΝΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΜΕ ΑΝΑΚΡΙΤΙΚΟ ΕΦΕΡΑΝ ΤΑ ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕ ΚΛΟΥΒΑ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΖΗΣΕΙ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΣΚΗΝΙΚΑ ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ.
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΜΑΡΙΝΑ,ΑΝ ΣΚΑΣΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΜΕ -ΟΥΙιιιιουυυυυυυυυ-Μ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΑΞΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΝΕΩΤΕΡΑΣ.....

Υ.Γ. ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΤΙΜΑ ΤΑ S2000 ΓΙΑΤΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΑΣΑΝΙΖΟΥΝ???????ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΩ......
Εικόνα
Εικόνα
IN DRIFT, WE TRUST....!
Fotis 416
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Τρί Ιαν 04, 2005 9:27 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Fotis 416 »

ειχε πολυ κοσμο δλδ? 8)
Rover rulezzz...
414 GSI του 94' (μετατροπη 416)
120hp
predator!!!
Εικόνα
Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

Πολύ ωραία σήμερα στα λιμανάκια χωρίς στρουμφάκια μέχρι τις 01:30...
Του τα έχωσα 2-3 φορές πάνω κάτω στην γνωστή στροφή έτσι να ξ3κ@βλ0σ** μιας και είχα καιρό να το βάλω... χαζέψαμε λίγο και φύγαμε μόλις ήρθανε οι φίλοι μας.......
Εικόνα
P@nt@man
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 650
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 15, 2005 3:34 am
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από P@nt@man »

ΠΕΜΠΤΗ ΣΗΜΕΡΑ ....ΑΝΤΕ ΚΑΝΤΕ ΤΑ ΚΟΝΝΕ ΣΑΣ ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ GIMAKIS ΣΤΟ ΓΝΩΣΤΟ PARKING ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΗΣ ΜΙΣΗΤΗΣ ΜΟΥ ΟΜΑΔΑΣ ΑΠΟ ΤΙΣ 22:00.ΑΡΚΕΤΑ ΔΕ ΦΑΓΑΜΕ/ΧΩΝΕΨΑΜΕ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΒΟΥΚΙ ΜΑΣ....ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 21:00 ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ PM ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ.ΜΕΤΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ.
Εικόνα
Εικόνα
IN DRIFT, WE TRUST....!
BillyK
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 778
Εγγραφή: Τετ Ιαν 12, 2005 9:07 am
Τοποθεσία: Thessaloniki - Almyros Volou
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BillyK »

Α ρε πάντα, δεν παίζεσαι!!! Καλά να περάσετε φίλε!
Εικόνα Εικόνα
<<Ι SOLD MY SOUL FOR A NISSAN X-TRAIL>>
Απάντηση

Επιστροφή στο “Συναντησεις στην Αθηνα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 52 επισκέπτες