pite mou pos sas fenetai

Πείτε μας τι φτιάξατε μόνοι σας!
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

sigoura den einai kati pou to blepeis se kathimerini basi toulaxistos se ena rover
oso gia t aorgana ta topothetises monos sou?pos ebgales tis belones xoris na tis spaseis?
Εικόνα

korabetsni
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Παρ Ιαν 07, 2005 9:06 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από korabetsni »

τις βελονες αμα τις πιασεις απο το κεντρο και τις τραβηξεις προς τα πανω με μεγαλη προσοχη τοτε δεν σπανε. Χρειαστηκε να βγαλω μονο τις 2 μεγαλες βελονες. τα κυκλακια απο τις μικρες τα εκανα μια σχισμη για να μην χρειαζεται να τις βγαλω.

kostantinos
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 258
Εγγραφή: Τρί Μαρ 22, 2005 7:54 pm
Τοποθεσία: athina
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kostantinos »

oreo!!!alla den maresi i emfanisi tou.exo sxediasi kai ego ena alla me microelecti avr! tin othoni tin exo bali sti thesi tou rologiou kai einai 2 *20 xaraktiron kai pezo me menou.ensomatono clima ,strofometro taximetro xiliometriti ,ejoteriki thermokrasia,thermokrasia nerou ,ladiou.
ithela na ipologiso kai katanalosi alla den ixa kamia idea,sima apo ta bek pos pires?ta servomoterakia pos ta stereoses?ego pezo me ton anemistira gia to klima!a!!jexasa kai tasi batarias.akoma mou varai alarma gia ipervasi ton fisiologikon thermokrasion,exi kai metrisi thermokrasias iserxomenou aera giati thelo na vro kali thesi gia ti xoani.

mia kali idea pou ixa skefti itan oles i plirofories gia tous esthitires na tis eperna apo to obd alla alla distixos exo to 214 pou den ine obd 2 kai den exo idea ti simata pezoun sto 0bd protokolo.
exo se ejeliji kai sinagermo o opios tha sinergazete me ton kirio microelekti gia na mou apikonizi ora pou xtipise o sinagermos kai apo pio aisthtirio energopiithike!!!!ade na se gnorisoume na adalajoume kamia idea .
ti exis teliosi ?ego teliono atei ilektronikos
rover 214 si
throtle body 52mm
KN air filter !!

Εικόνα Εικόνα

kostantinos
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 258
Εγγραφή: Τρί Μαρ 22, 2005 7:54 pm
Τοποθεσία: athina
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kostantinos »

me tosi doulia pou exis kani afti ti vlakia kato apo tous aeragogous ti tin thes ?ade petato !!!!orea idea ine na pejis me tous sesnores gia na metras apostasi gia to parkarisma kai na petajis kai tin alli vlakia!!
rover 214 si
throtle body 52mm
KN air filter !!

Εικόνα Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

γιατί δεν έρχεσαι σε κάποια συνάντηση να δούμε και τα δικά σου kostantine?

korabetsni
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Παρ Ιαν 07, 2005 9:06 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από korabetsni »

simfono. tha to petakso alla pros to paron barieme na to bgalo. emena i othoni ine 4x40 . ithela na balo mikroteri kai na tin topothetiso stin thesi tou rologiou alla thelo na blepo oles tis plirofories xoris na patao kapoio koumpi. sima apo ta mpek perno kateythian apo ton eggefalo.(apo ena mpek ftanei). Exo teliosei atei ilektronikis stin thessaloniki to 2001. Mou aresei para poli na asxoloume me kataskeyes ki sxediasi. I prosopsi tis bmw ine to mprostino tmima enos aloumineniou koutiou. (san ayto ton sterofonikon aytokinitou aplos exei ligo periergo sxima gia na xorai) opote ta servos einai stereomena mesa sto kouti kai apo pano bgenoun mono ta arms. kapou prepi na exo analitikes fotografies. opoios endiaferetai mporo na tous tis stilo i na tis anebaso edo. o enemistiras elegxetai me PWM meso megalon mosfet. Tora skeftome pou na balo tin othoni gia na fenetai pio ergostasiako.kamia idea?

korabetsni
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Παρ Ιαν 07, 2005 9:06 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από korabetsni »

konstantine anebase fotografies na doume ti exeis kani. an thes kapoia boithia poli eyxaristos na se boithiso.

kostantinos
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 258
Εγγραφή: Τρί Μαρ 22, 2005 7:54 pm
Τοποθεσία: athina
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kostantinos »

basika mou ine diskolo na valo ta servo giati den thelo na bgalo ta xiristiria !
foto tha balo otan episkevaso tin psifiaki mou.posi mnimi sou efaga to programataki?
ego gia ton anemistira anigoklino mono ton idi iparxoda diakopti xoris na exo katargisi tin xirokiniti litoyrgia ,afta ta ilektronika mpori na terlathoune mi pagosoume kiolas!!!
rover 214 si
throtle body 52mm
KN air filter !!

Εικόνα Εικόνα

kostantinos
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 258
Εγγραφή: Τρί Μαρ 22, 2005 7:54 pm
Τοποθεσία: athina
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kostantinos »

se ti glosa glossa doulevis gia na programatisis ton pic?
rover 214 si
throtle body 52mm
KN air filter !!

Εικόνα Εικόνα

kostantinos
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 258
Εγγραφή: Τρί Μαρ 22, 2005 7:54 pm
Τοποθεσία: athina
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kostantinos »

nikolas έγραψε:γιατί δεν έρχεσαι σε κάποια συνάντηση να δούμε και τα δικά σου kostantine?
giati den iparxi xronos oute gia x@#@#o.
apo tis 8 mexri tis 7 tei kai meta doulia
rover 214 si
throtle body 52mm
KN air filter !!

Εικόνα Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Do It Your Self”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες