TARMAC-THE GAME 2007

Φωτογραφίες από εκθέσεις και γενικά Events.

Συντονιστής: Events Moderators

Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

TARMAC-THE GAME 2007

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

Παιδιά όσοι δεν ήρθατε που είχατε δηλώσει συμμετοχή κρίμα που δεν λάβατε μέρος γιατί περάσαμε απλά ΤΕΛΕΙΑ.
Άρχισε από το MAKRO στην Π.Ράλλη πήγαμε Σούνιο, από εκεί Νέα Μάκρη, στην συνέχεια Ριτσώνα, κατόπιν Θήβα, μετά Μάντρα και τερματισμός στο Beach Voley στο ΣΕΦ.
Παρέα μας στην ίδια ομάδα ήταν 3 VW από το VW Club και κάναμε πολύ καλή παρέα... Συνεργαστήκαμε τέλεια και το αποτέλεσμα ήταν περισσότερο από μία ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ.
Ο Μάχος μας την έκανε από την Νέα Μάκρη λόγο οικογένειας... Περαστικά στον θείο σου Μάχο...

Υ.Γ. Σήμερα το Πολύ την Κυριακή είναι στο ΆΡΜΑ μετά την Θήβα... (σε όσους ήμασταν στο The Game ξέρουν)

Παρακαλώ τα παιδιά από το VW Club να αναιβάσουν τις φωτογραφίες από τους γρίφους ή κάποιες άλλες φωτογραφίες που έχουν.

Σύντομα θα ανεβάσουμε τις φωτογραφίες.
Εικόνα

Manos-620ti
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Δευ Ιουν 26, 2006 2:12 pm
Τοποθεσία: χαλανδρι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Manos-620ti »

Παιδες ηταν υπεροχα και χαιρομαι πολυ που το ευχαριστηθηκατε τοσο!! Αντε να ειμαστε καλα και του χρονου να το κανουμε καλυτερο!!! :D:D:D Και παλι ευχαριστουμε για την συμμετοχη σας!!!
εεεεεεεετσι εεεεεεετσι

Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

ΕικόναΕικόναΕικόνα
ΕικόναΕικόναΕικόνα
ΕικόναΕικόναΕικόνα
ΕικόναΕικόναΕικόνα
ΕικόναΕικόναΕικόνα
ΕικόναΕικόναΕικόνα
ΕικόναΕικόναΕικόνα
ΕικόναΕικόναΕικόνα
ΕικόναΕικόναΕικόνα
ΕικόναΕικόναΕικόνα
ΕικόναΕικόναΕικόνα
ΕικόναΕικόναΕικόνα
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Tigraki...!!! την Κυρ Μάιος 20, 2007 11:29 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εικόνα

Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

Δημήτρη (με το 620) αναίβασα και τις φωτογραφίες στο forum του http://www.gamesradio.gr στο τομέα RACING.
Οπώτε εάν θές βάλε στο forum του TARMAC το link να μπουν τα παιδιά στο site να μας γνωρίσουν κιόλας... και όταν ξεκοινήσουμε πάλι εκπομπές θα σε ενημερώσω να βάλεις ανακοίνωση γιατί θα κάνουμε αφιέρομα στο παιχνίδι και εάν θες να έρθεις κιόλας guest να μιλίσουμε για την προσπάθεια...θα το χαρούμε...
Εικόνα

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

Λυπάμαι που θα ξεκινήσω με γκρίνια παιδιά αλλά όταν δηλώνουμε συμμετοχή κάπου,καλό είναι να ερχόμαστε και όχι να μην εμφανιζόμαστε χωρίς να ειδοποιήσουμε καν...Εν προκειμένω οι συμμετοχές ήταν περασμένες στα χαρτιά των υπευθύνων και γίναμε λίγο...ρόμπες...Anyway...

400 χιλιόμετρα διανύθηκαν,13 ώρες στο τιμόνι,για την βενζίνη που κάψαμε αφήστε το...Αλλά τελικά άξιζε γιατί ήταν μια πάρα πολύ ωραία εμπειρία!Είχαμε την ευκαιρία να γνωριστούμε και με το VWclub (πολλά τουρμπάκια ρε γμτ... :P ),έπεσε τρελό γέλιο από την αρχή της ημέρας και τελικά κλείσαμε με τα αναμνηστικά κύπελλα,ξεθεωμένοι αλλά ευχαριστημένοι.Μάχο btw έχω ενα αναμνηστικό δίπλωμα δικό σου,να μου θυμήσεις να στο φέρω ΣΕΦ...Κρίμα που όπως φτάναμε στον τερματισμό είδαμε ενα Punto να έχει γίνει μάτσο,αλλά συμβαίνουν και αυτά...Tigraki και papifter παντού με τις πόρτες ώς συνήθως,ενώ τα Polo δεν ακολουθούσαν με τίποτα,όλο τα περιμέναμε... :P Οι φωτογραφίες θα σας δώσουν να καταλάβετε τι τρέλα επικρατούσε...Ενα σας λέω μόνο που τώρα το πρόσεξα και έμεινα μ@λ@κας...Στην pic που είναι ο Νίκος και αφήνει κάτι από το χέρι του,είναι ενα γουόκι τόκι που τελικά πέρασε από το παράθυρο του συνοδηγού του Tigraki,μετά πέρασε από το παράθυρο του οδηγού και κατέληξε στην παραλιακή εν ώρα αιχμής...r.i.p... :lol:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

ναι παδια περασαμε πολυ καλα οσο προλαβα κ εγω δηλαδη... αν κ ειμαι σιγουρος οτι με τετοια παρεα που ειμασταν μεχρι τον τερματισμο θα γελαγατε!!! κριμα που δεν καταφερα να ειμαι ως το τελος αλλα δεν γινονταν με τιποτα..τα παιδια ξερουν..
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Polakias
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Μάιος 21, 2007 12:02 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Polakias »

Εγώ ένα έχω να πώ! Περάσαμε υπέροχα! χαχα :P Παιδιά, άντε να ξανακάνουμε κάτι παρόμοιο ή καμία συνάντηση! Μη χαθούμε!

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Μπράβο σε όσους συμμετείχαν!! Απ'ότι φαίνεται περάσατε πολύ καλά, οπότε άξιζε τον κόπο!!! :-D
Θα συμφωνήσω με τον i-vtec και Τιγρακι, ότι όταν είναι κάποιος να μην έρθει καλό είναι έστω και τελευταία στιγμή να ενημερώνει (αρκεί φυσικά να μην έχει δηλώσει για πλάκα-το οποίο είναι ούτως ή άλλως άσχημο).

Manos-620ti
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Δευ Ιουν 26, 2006 2:12 pm
Τοποθεσία: χαλανδρι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Manos-620ti »

Tigraki...!!! έγραψε:Δημήτρη (με το 620) αναίβασα και τις φωτογραφίες στο forum του http://www.gamesradio.gr στο τομέα RACING.
Οπώτε εάν θές βάλε στο forum του TARMAC το link να μπουν τα παιδιά στο site να μας γνωρίσουν κιόλας... και όταν ξεκοινήσουμε πάλι εκπομπές θα σε ενημερώσω να βάλεις ανακοίνωση γιατί θα κάνουμε αφιέρομα στο παιχνίδι και εάν θες να έρθεις κιόλας guest να μιλίσουμε για την προσπάθεια...θα το χαρούμε...

Mάνο, όχι Δημητρη!!! Ακόμα και το nck μου το λέει!!!! :P:P:P οι φωτός θα ανέβουν με το link το συντομότερο μόλις μαζέψουμε και απο τους υπόλοιπους και όσο για το αφιέρωμα στο παιχνλιδι ευχαρίστως να να βγάλουμε ανακοίνωση και να έρθω/ουμε να μιλήσω/ουμε :):)[/list]
εεεεεεεετσι εεεεεεετσι

jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

Κριμα ρε γαμωτο που δεν ημουν...
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Events Photos”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες