NEW Stickers!!!!!!

Members Photos
kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 9:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: NEW Stickers!!!!!!

Δημοσίευση από kostas200vi »

stickers!!! έγραψε:Τα λαστιχα ειναι σχετικο για τον καθενα.

Τα c-drive σε 3 μηνες δεν ακουγαν με τπτ...
Και οχι με κακη χρηση........
Ναι, να τα βαλω κι εγω να κανω πατιναζ :P
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.

Άβαταρ μέλους
giaouts
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Τετ Απρ 09, 2008 12:14 am
Τοποθεσία: Πτολεμαϊδα
Επικοινωνία:

Re: NEW Stickers!!!!!!

Δημοσίευση από giaouts »

προς το παρων καλα ειναι εχει 10 μερες που τα εβαλα λετε το καλοκαιρι να τα πεταξω :) ???
παντως στην σελιδα που εχω αναφερει πριν, τα βγαζουν δευτερα καλυτερα μετα τα Michellin energy.
εσεις τι πρωτεινεται???
Εικόνα Εικόνα

kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 9:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: NEW Stickers!!!!!!

Δημοσίευση από kostas200vi »

giaouts έγραψε:προς το παρων καλα ειναι εχει 10 μερες που τα εβαλα λετε το καλοκαιρι να τα πεταξω :) ???
παντως στην σελιδα που εχω αναφερει πριν, τα βγαζουν δευτερα καλυτερα μετα τα Michellin energy.
εσεις τι πρωτεινεται???
Goodyear Eagle F1 δοκιμασμενο και οταν ζεσταθεί το αμαξι ειναι τρενο.
Εικόνα
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.

crAss
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1351
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:41 pm
Επικοινωνία:

Re: NEW Stickers!!!!!!

Δημοσίευση από crAss »

Το πρόβλημα που είχα αντιμετωπίσει εγώ στη διάστασή μου (205/50-16) είναι ότι τα περισσότερα καλά βγαίνουν με δείκτη ταχύτητας Υ (δηλαδή κοντά στα 300 κμ) που σημαίνει ότι μαμά 1.4 δεν θα μπορούσα να τα ζεστάνω σε συνθήκες καθημερινής οδήγησης και τελικά θα είχα ένα επικύνδινο ελαστικό. Τελικά αποφάσισα μόνο ανάμεσα σε όσα είχαν δείκτη ταχύτητας V τα οποία και μπορούσα να τα φέρω σε σωστές θερμοκρασίες χωρίς πρόβλημα.
Τώρα όταν ο Κώστας είχε τρεις φορές τα άλογά μου προφανώς δεν είχε πρόβλημα να αγοράσει οποιοδήποτε δείκτη ταχύτητας ελαστικού.
Life is too short not to...

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: NEW Stickers!!!!!!

Δημοσίευση από nikolas »

crAss έγραψε:Το πρόβλημα που είχα αντιμετωπίσει εγώ στη διάστασή μου (205/50-16) είναι ότι τα περισσότερα καλά βγαίνουν με δείκτη ταχύτητας Υ (δηλαδή κοντά στα 300 κμ) που σημαίνει ότι μαμά 1.4 δεν θα μπορούσα να τα ζεστάνω σε συνθήκες καθημερινής οδήγησης και τελικά θα είχα ένα επικύνδινο ελαστικό. Τελικά αποφάσισα μόνο ανάμεσα σε όσα είχαν δείκτη ταχύτητας V τα οποία και μπορούσα να τα φέρω σε σωστές θερμοκρασίες χωρίς πρόβλημα.
Τώρα όταν ο Κώστας είχε τρεις φορές τα άλογά μου προφανώς δεν είχε πρόβλημα να αγοράσει οποιοδήποτε δείκτη ταχύτητας ελαστικού.
Τα ίδια και χειρότερα τραβάω και εγώ με 205/45/17 και 205/40/17 που θέλω για επόμενη διάσταση..Λίγες είναι οι επιλογές με μικρό δείκτη ταχύτητας..Τώρα έχω Michelin Pilot Exalto 2 με δείκτη W, που σημαίνει ότι όσο καλό και αν είναι γενικά το ελάστικό, σε μένα δεν έχει ιδιαίτερα καλή συμπεριφορά λόγω του ότι αργεί να ζεσταθεί..Αν έπαιζα στα 200+ άλογα θα ήταν ότι πρέπει νομίζω..

Gas fc
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 477
Εγγραφή: Δευ Ιουν 04, 2007 8:29 pm
Τοποθεσία: Ιλιον Αττικη
Επικοινωνία:

Re: NEW Stickers!!!!!!

Δημοσίευση από Gas fc »

nikolas έγραψε:
crAss έγραψε:Το πρόβλημα που είχα αντιμετωπίσει εγώ στη διάστασή μου (205/50-16) είναι ότι τα περισσότερα καλά βγαίνουν με δείκτη ταχύτητας Υ (δηλαδή κοντά στα 300 κμ) που σημαίνει ότι μαμά 1.4 δεν θα μπορούσα να τα ζεστάνω σε συνθήκες καθημερινής οδήγησης και τελικά θα είχα ένα επικύνδινο ελαστικό. Τελικά αποφάσισα μόνο ανάμεσα σε όσα είχαν δείκτη ταχύτητας V τα οποία και μπορούσα να τα φέρω σε σωστές θερμοκρασίες χωρίς πρόβλημα.
Τώρα όταν ο Κώστας είχε τρεις φορές τα άλογά μου προφανώς δεν είχε πρόβλημα να αγοράσει οποιοδήποτε δείκτη ταχύτητας ελαστικού.
Τα ίδια και χειρότερα τραβάω και εγώ με 205/45/17 και 205/40/17 που θέλω για επόμενη διάσταση..Λίγες είναι οι επιλογές με μικρό δείκτη ταχύτητας..Τώρα έχω Michelin Pilot Exalto 2 με δείκτη W, που σημαίνει ότι όσο καλό και αν είναι γενικά το ελάστικό, σε μένα δεν έχει ιδιαίτερα καλή συμπεριφορά λόγω του ότι αργεί να ζεσταθεί..Αν έπαιζα στα 200+ άλογα θα ήταν ότι πρέπει νομίζω..
Αν επαιζες μα 200+ κιλα θα ηταν οτι πρεπει :burn:
http://www.facebook.com/TopotheteseisPh ... Systematon" onclick="window.open(this.href);return false;

kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 9:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: NEW Stickers!!!!!!

Δημοσίευση από kostas200vi »

To ιδιο ελαστικο εχω βαλει και στο Fiesta που εχω και ειμαι πολυ ευχαριστημένος, προσπαθω επανειλημμένα να το κανω να "φυγει" πανω στη στροφη αλλα τιποτα, :P το λαστιχο αυτο δεν παιζεται :up:
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.

ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 2:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: NEW Stickers!!!!!!

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Continental και παλι Continental...Πληρωνεις κατι παραπανω αλλα τα αξιζει τα λεφτα του...ειτε φορας το premiumcontact ειτε το sportcontact... :up:
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
giaouts
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Τετ Απρ 09, 2008 12:14 am
Τοποθεσία: Πτολεμαϊδα
Επικοινωνία:

Re: NEW Stickers!!!!!!

Δημοσίευση από giaouts »

kostas200vi έγραψε:To ιδιο ελαστικο εχω βαλει και στο Fiesta που εχω και ειμαι πολυ ευχαριστημένος, προσπαθω επανειλημμένα να το κανω να "φυγει" πανω στη στροφη αλλα τιποτα, :P το λαστιχο αυτο δεν παιζεται :up:

φιλε για το yokohama λες η για το goodyear :?: :?:
Εικόνα Εικόνα

kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 9:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: NEW Stickers!!!!!!

Δημοσίευση από kostas200vi »

giaouts έγραψε:
kostas200vi έγραψε:To ιδιο ελαστικο εχω βαλει και στο Fiesta που εχω και ειμαι πολυ ευχαριστημένος, προσπαθω επανειλημμένα να το κανω να "φυγει" πανω στη στροφη αλλα τιποτα, :P το λαστιχο αυτο δεν παιζεται :up:

φιλε για το yokohama λες η για το goodyear :?: :?:
Goodyear Eagle F1
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Φωτογραφίες Μελών”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες