ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΩΡΕ!!!!!!!!??????

Problems
andreas
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 29, 2006 5:21 am
Τοποθεσία: Eyboia
Επικοινωνία:

Re: ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΩΡΕ!!!!!!!!??????

Δημοσίευση από andreas »

το παγουρι αν εχει λασπη λογικα ειναι απο λαδια που μπηκαν σε νερα αρα φλατζα.
Οταν αλλαζατε φλατζες αλλαξατε βιδες?σφιξατε με σωστα κιλα?
βαλατε απλη η MLS φλατζα?
ο μηχανικος σου εχει ασχοληθει με τους συγκεκριμενους κινητηρες?

lazos
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 02, 2015 2:18 pm
Επικοινωνία:

Re: ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΩΡΕ!!!!!!!!??????

Δημοσίευση από lazos »

Παιδια για χελπ.μιλησα με τον μηχανικο μου λεει φλαντζα ειναι του λεω αφου κατουραγε τα πεταγε απο την φλαντζα?μου λεει ναι απο κει αναμεσα τα πεταγε τα νερα.και του λεω μα πως γινεται?να κατουραει επειδιλη εχει καμμενη φλαντζα?κατι θα τρυπησε κατι θα εσπασε.γιατι το νερο ηταν σε παχος οταν εβγαινε ηταν αρκετα μεγαλο σε παχος καλαμακιου που πινουμε τον φραπε.και αναρωτιεμαι πως γινεται να εχει καψει φλαντζα και να κατουραει τα νερα.και φλαντζα αλλαξαμε πριν 5 μηνες παλι αλλα ειχα θεμα με θερμοκρασιες παλι.απλα το αργω για τον βωσσο γιατι μενω μακρια απο αναργυρους

lazos
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 02, 2015 2:18 pm
Επικοινωνία:

Re: ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΩΡΕ!!!!!!!!??????

Δημοσίευση από lazos »

Μιλησα και με βωσσο στο τηλεφωνο ο ανθρωπος ειναι ευγενεστατος οχι σαν καποια ζωα μπραβο του θα τον επισκευτω συντομα..ποοοολλυυυ συντομα.αυριο δηλαδη.απλα περιμενω να δω τι θα μου πει ο αλλος.να ρωτησω αν πω στη οδικη της ασφαλειας πως θελω να παει το αμαξι μεχρι αγιου αναργυρους δεν θα εχω θεματα νε αποσταση και τετοια ετσι?απο γλυφαδα.καλες τιμες εχει ο βωσσος η θα κλαιω????χαχα

lazos
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 02, 2015 2:18 pm
Επικοινωνία:

Re: ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΩΡΕ!!!!!!!!??????

Δημοσίευση από lazos »

Παιδια το αμαξι μεταφερεται στο βωσσο πιστευω σε μια μιση ωριτσα να ναι εκει γιατι με ενημερωσε πως κλεινει στις 5 αυριο θα χω περισσοτερες πληροφοριες.επειτα απο οτι διαβασα γιαυτον τον ανθρωπο εδω μεσα ειμαι λιγακι χαρουμενος μπας και το ευχαριστηθω το αμαξι αυτο καθολου αλλα και αγχωμενος μιας και επειδη ειναι εξειδικευμενος ο ανθρωπος μου ζητησει καμια περιουσια και ψαχνομαι

marbin
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Τρί Μάιος 21, 2013 9:09 am
Επικοινωνία:

Re: ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΩΡΕ!!!!!!!!??????

Δημοσίευση από marbin »

Φιλε μου οτι rover-mg εχει μεινει στην αγορα και εχει ψαγμενο ιδιοκτητη που αγαπαει
το roveraki του νομιζω οτι παει πια εκει.

Παω σ αυτον τον ανθρωπο 16 χρονια και μονο καλα λογια εχω να πω. :up:

Μην φοβασαι και συγουρα δεν ειναι ακριβοτεροs απο πολουs προφεσορεs μηχανικουs που και
δουλεια δεν σου κανουν......σαν τον δικο σου δηλαδη..... και σε δαγκωνουν ασχημα.Γιατι πιστευω
με τοσα ψυγεια και φλαντζεs μια περιουσια του την εχειs δωσει ανετα.Και αμαξι δεν εχειs ετσι?
Aλλα ειμαι συγουροσ λεs και ειμαι μπροστα του και τον βλεπω οτι φταιει το σαραβαλο rover
και οχι αυτοs που δεν μπορει να βρει τη προβλημα ταλαιπωρει αυτο το αμαξι ε?
TOP TECHNICIAN. :crazy: Να πωs βγαινουν οι φημεs.Aπο κατι τετοιουs μηχανικουs-ιδιοκτητεs :lol:
Τα εχω φαει στη μαπα αυτα σχεδον 20 χρονια τωρα.

Σημασια ομωs τωρα εχει να σου συμμαζεψει λιγο το roveraki ωστε να το ευχαριστηθειs λιγο για να δειs
οτι δεν ειναι τελικα τοσο ασχημα αυτοκινητα τα roverakia.

Καλη επιτυχια.

lazos
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 02, 2015 2:18 pm
Επικοινωνία:

Re: ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΩΡΕ!!!!!!!!??????

Δημοσίευση από lazos »

Σε αυτα που λες φιλαρακο εχεις δικιο..ετσι ακριβως μιλουσε βασικα σε οποιον το ειχα παει κατα καιρους αυτα μου λεγανε μα ροβερ πηγες και πηρες?ρε αδερφε αυτο μου αρεσε αυτο πηρα.παρε κανα τογιοτα μου λεει παρτο εσυ αν σου αρεσει ελεγα...τελοσπαντων ο βωσσος μου ειπε αλλαγη κινητηρα οποτε τωρα απλα περιμενω να δω αν θα βρει, σε τι κατασταση και πρωτα απο ολα τι κουστουμι θα βγει..δυσκολοι καιροι δυσκολα για ολουε...θα δουμε τι να πω..για οτι γινει θα ενημερωσω παιδια.παντως ο ανθρωπος ηταν ωραιος γιατι μου το πε ισια και ντομπρα πως αυτο δεν το φτιαχνω γιατι θα χαλασουμε τις καρδιες μας και δεν το θελω.δικιο εχει λογικα!!!!

lazos
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 02, 2015 2:18 pm
Επικοινωνία:

Re: ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΩΡΕ!!!!!!!!??????

Δημοσίευση από lazos »

Marbin ευχομαι να ειναι οπως τα λες γιατι αληθεια στο τελος θα παρω ποδηλατο!

andreas
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 29, 2006 5:21 am
Τοποθεσία: Eyboia
Επικοινωνία:

Re: ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΩΡΕ!!!!!!!!??????

Δημοσίευση από andreas »

για να μην αναλαμβανει να το επισκευασει θα εχει καλοπερασει....
ευκαιρια να βαλεις 1,8turbo :twisted:

lazos
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 02, 2015 2:18 pm
Επικοινωνία:

Re: ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΩΡΕ!!!!!!!!??????

Δημοσίευση από lazos »

Χαχα αν βαλω το τουρμπο πρεπει να αλλαχτει κατι αλλο στο αμαξι?το θεμα ειναι να μην βγαλω το σπιτι σε πλειστηριασμο για να φριαξω το αμαξι ομως!!!!!

marbin
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Τρί Μάιος 21, 2013 9:09 am
Επικοινωνία:

Re: ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΩΡΕ!!!!!!!!??????

Δημοσίευση από marbin »

Μοτερακι?Τοοοσο χαλια ε? :(
Και ο αλλοs αλλαζε ψυγεια το ενα πισω απο το αλλο.Α και φλατζεs. :lol:
Και το κοροιδο (συγνωμη φιλε δεν αφορα εσενα γενικα μιλαω) τα εσκαγε κανονικα.
Μετα οταν τουs βριζω εχω αδικο. :;T
Δεν υπαρχουν λογια :flam:
Τωρα ομωs αναλογα τη αντεχει η τσεπη σου.Επιλογεs υπαρχουν πολλεs αλλα.........και οι καιροι ειναι οντωs
δυσκολοι.
Πιστευω ομωs φιλε οτι για πρωτη φορα τουλαχιστον εισαι στα καταληλα χερια. :up:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες