Βοήθεια σε πρόβλημα σασμαν!!!!

Problems
marbin
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Τρί Μάιος 21, 2013 9:09 am
Επικοινωνία:

Re: Βοήθεια σε πρόβλημα σασμαν!!!!

Δημοσίευση από marbin »

φιλε μου μην τσατιζεσαι δεν υπαρχει λογοσ.
τα καινουργια και γνησια ανταλλακτικα πωσ να το κανουμε τα πληρωνεισ.εχεισ ομωσ το κεφαλι σου ησυχο.

για τα μεταχειρισμενα τα λεει ολα η ιδια η λεξη.μεταχειρισμενα.τι αλλο να πω.γιαυτο και η τιμη τουσ ειναι αυτη που
ειναι γιατι ουτε εσυ που το αγοραζεισ ουτε αυτοσ που το πουλαει ξερει την αποδοση του.ρισκο ειναι.δινεισ πολυ
λιγα και δεν προκειται να του ζητησεισ ευθυνεσ μετα, γιατι θα πεισ ελα μωρε, 15 ευρω το πηρα σιγα.

εμενα οταν ο εγκεφαλοσ απο το αμαξι μου επαθε ζημια και πηγα για αλλαγη ο καινουργιοσ 1.8 ειχε 400 ευρω :crazy:
τη στιγμη που ο emerald εχει κανα 800αρι.μικρη διαφορα τιμησ σε σχεση με το τι μπορεισ να κανεισ με τον ενα και τι
με τον αλλον.

τι εκανα?λεω εγω θα πιαστω κοροιδο?ebay.
πηρα εναν ποσο λεσ.50 ευρω.και ηταν ο ακριβοτεροσ.ειπα μην παρω και τον πιο φτηνο.ηθελα να το παιξω και μπρουκλησ.

αποτελεσμα?οτι πληρωσεισ παιρνεισ.μετα απο εναμιση χρονο κομπιασματα το αμαξι.γνωματευση?τι αλλο.εγκεφαλοσ

τωρα μαζευω λεφτα για τον emerald.δεν ξανακανω το ιδιο λαθοσ.μηχανικα τουλαχιστον δεν ξαναμπαινει τιποτα μεταχειρισμενο.

δικια μου γνωμη, μεταχειρω για το αμαξι μονο φανοποιεια.τιποτα αλλο.οτιδηποτε μηχανικο ειναι μεγαλο ρισκο και για
περαιτερω ζημιεσ. :up:

roverdriver416
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 03, 2015 7:58 pm
Επικοινωνία:

Re: Βοήθεια σε πρόβλημα σασμαν!!!!

Δημοσίευση από roverdriver416 »

Έχεις απόλυτο δίκιο σε ότι λες,ότι πληρώνει παιρνεις....

roverdriver416
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 03, 2015 7:58 pm
Επικοινωνία:

Re: Βοήθεια σε πρόβλημα σασμαν!!!!

Δημοσίευση από roverdriver416 »

Κ να που το τρομπακι κάνει νερά,δεν φτάνει ή διαδρομή του να ανοίξει το διχαλο,ελυσα την ασφαλειοθηκη,έβαλα υγρά(που την έβαλαν την τρόμπα οι τρομπες εκεί μέσα)αλλά θέλει πολύ πρεσαρισμα κ φοβάμαι μην είναι ή πάνω τρόμπα....Μήπως τα υγρά που έβαλα dot4 δεν είναι σωστά?Υπάρχει σετ επισκευής για τρομπακι?

R414
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 891
Εγγραφή: Δευ Μάιος 03, 2010 10:32 pm
Επικοινωνία:

Re: Βοήθεια σε πρόβλημα σασμαν!!!!

Δημοσίευση από R414 »

Δυστιχως οχι το πετας και παιρνεις αλλο ειναι συνηθες θεμα στα συγκεκριμενα σασμαν..

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες