Λαμπακι χειροφρενου

Problems
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Blademaster007
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: Δευ Ιαν 24, 2011 11:06 pm
Τοποθεσία: Αθηνα
Επικοινωνία:

Λαμπακι χειροφρενου

Δημοσίευση από Blademaster007 »

Καλησπέρα σας. Αρχίζω και νομίζω πως όλα τα παράξενα γίνονται σε μένα! Εδώ και 3-4 μέρες αν πατήσω "παντόφλα" την πρώτη, κοντά στις 6.500σαλ μου ανάβει το λαμπάκι του χειρόφρενου. Μόνο με την πρώτη σχέση με καμιά άλλη!Το επιβεβαίωσα ότι είναι το λαμπάκι αυτό και με τον κολλητό μου μέσα και με την κοπέλα μου!Shift light αποκλείεται να απέκτησε μόνο του! Όπως επίσης ούτε και να δαιμονίστηκε!! :lol: Ξέρει κάποιος γιατί αυτή η παράλογη συμπεριφορά???Ευχαριστωωωωωωωωωω!!! :beer:
Υποστροφή έχουμε οταν χτυπάμε στον τοίχο με τη μούρη...
Υπερστροφή έχουμε οταν χτυπαμε στον τοίχο με τον κώλο...
Ισχύς είναι το ποσο γρηγορα θα πέσουμε πάνω στον τοίχο...
Ροπή είναι το πόσο μακριά θα πάρουμε σβάρνα τον τοίχο μαζί μας..
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Re: Λαμπακι χειροφρενου

Δημοσίευση από i-VTec »

Δεν είναι τίποτα, απλά συμπλήρωσε λίγο υγρό φρένου στο δοχείο, έχει πέσει η στάθμη του.
Εικόνα
giorgosvi
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 03, 2005 8:09 pm
Τοποθεσία: ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΛΙΒΑΔΕΙΑ
Επικοινωνία:

Re: Λαμπακι χειροφρενου

Δημοσίευση από giorgosvi »

Blademaster007 έγραψε:Καλησπέρα σας. Αρχίζω και νομίζω πως όλα τα παράξενα γίνονται σε μένα! Εδώ και 3-4 μέρες αν πατήσω "παντόφλα" την πρώτη, κοντά στις 6.500σαλ μου ανάβει το λαμπάκι του χειρόφρενου. Μόνο με την πρώτη σχέση με καμιά άλλη!Το επιβεβαίωσα ότι είναι το λαμπάκι αυτό και με τον κολλητό μου μέσα και με την κοπέλα μου!Shift light αποκλείεται να απέκτησε μόνο του! Όπως επίσης ούτε και να δαιμονίστηκε!! :lol: Ξέρει κάποιος γιατί αυτή η παράλογη συμπεριφορά???Ευχαριστωωωωωωωωωω!!! :beer:
εχει πεσει η σταθμη στο δοχειο και καθε φορα που επιταχυνεις μετακινουντε τα υγρα και αναβει το λαμπακι...τσεκαρε τα φρενα σου.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 26 επισκέπτες