Μαλλιών φλατζα σε cabrio mg

Problems
Απάντηση
akislagas325
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 30, 2020 8:21 am
Επικοινωνία:

Μαλλιών φλατζα σε cabrio mg

Δημοσίευση από akislagas325 »

Καλημέρα παιδιά και καλως σας βρήκα
Έχω ένα mg cabrio του 2005 .με 155000 και προχτες εμεινα στην Κόρινθο είχε ανεβάσει θερμοκρασία .σταμάτησα δεξιά και περίμενα να κρυώσει .είδα για νερά αλλά δεν έχασε καθόλου ούτε είχα δει καπνω πίσω να βγάζει
Όταν το αγόρασα είδα ότι το βεντιλατερ με το που το έβαζα εμπροσ επςρνε και αυτό μπροστά όταν ρώτησα μου είπε ότι εκαιγε την ασφάλεια και έτσι το είχε κάνει να περνει εμπροσ .όταν πήγα να βάλω φορέων στο κλίμα μου είπε ο τεχνικός ότι το ψυγείο βλέπει ότι ανεβάζει πιέσει και έπρεπε να πάω να το καθαρίσω .
Αλλά προβληματιζωμαι γιατί δεν έχει φανερωση πουθενά στα λάδια αυτό που γινετε σαν μουστάρδα όταν έχει φλάντζα ζημιά. Πρωσπαθεισα να το βάλω μπροστά αλλά πραγματικά φωβαμε για φλάντζα γιατί έχω άσχημη εμπειρία από ένα freelander που είχα .
Ποσω Πάει τώρα η επισκευη φλαντζας ???

Spiros77
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Πέμ Απρ 30, 2009 6:03 pm
Τοποθεσία: Αν. Αττικη
Επικοινωνία:

Re: Μαλλιών φλατζα σε cabrio mg

Δημοσίευση από Spiros77 »

Γεια σου φιλε, καλως ηρθες. Για να περνει το βεντιλατερ αμεσως δεν ειναι καλο σημαδι, πρεπει να το ειχε φτιαξει ο προηγουμενος ετσι ή κανενας μαστορας του κωλου, λογικα εχει καταργησει τον θερμοστατη. Φλατζα, μπουζονια 10.9 και ενισχυμενος φορεας απο κατω κοστιζουν γυρω στο 250αρι σημερα + τα αναλωσιμα που θα χρειαστεις. Το προβλημα ειναι οτι οι μαστορες ζητανε τρελα εργατικα, οποτε καμια μια γυρα και ρωτα τιμες.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες