Τρακάρ

Problems
Silver Arrow
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Τετ Ιουν 29, 2005 5:57 pm
Τοποθεσία: Ηλιούπολη-Λούτσα
Επικοινωνία:

Τρακάρ

Δημοσίευση από Silver Arrow »

Γειά σας παιδιά. Μετά από πολύ καιρό κάνω post για κάτι κακό. Κάποιος ηλίθιος πέρασε με στοπ χθες το βράδυ και με τράκαρε (για πρώτη φορά). Η ζημιά είναι μικρή και εγώ ευτυχώς δεν έπαθα τίποτα, αλλά το αμάξι θα χρειαστεί πίσω προφυλακτήρα. Που θα βρώ έναν φτηνό, ας είναι και μεταχειρισμένος ή imitation? Μιλάμε για Αθήνα πάντα. Ο μόνος που ξέρω είναι ο Γαρδέλης, όπου θα πάω για μια πρώτη τιμή (αν έχει). Βοηθήστε με γιατί δεν μπορώ να το βλέπω έτσι, θέλω να το φτιάξω αμέσως!
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

file mou ama kanete filiki dilosi tha ta pareis amesoos ta lefta sou apo tin asfalistiki sou kai den tha xreiastei na pas na agoraseis kapoio ftino profilaktira giati meta i asfalistiki tha sou plirosei basi ton apodeikseon pou tha proskomiseis opote den se simferei metaxeirismenos.
pigaine pare kainourgio ,kane ena bapsimo kai apetise ta xrimata apo tin asfalistiki sou an kanei filiki dilosi o allos i allios tha ta apaitisei i asfalistiki sou apo tin asfalistiki tou allou kai tha sta dosei se kapoio xroniko diastima
Εικόνα
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

Opws ta leei o silverstyler file!!

Efoson soy ekane dhlwsh bale original!!! giati na baleis imitation?
Pio car exeis???
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
Silver Arrow
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Τετ Ιουν 29, 2005 5:57 pm
Τοποθεσία: Ηλιούπολη-Λούτσα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Silver Arrow »

Ναι, οκ. Ξέχασα το βασικότερο. Ο τύπος έφυγε, ούτε πρόλαβα να του πάρω το νούμερο, ήταν και νύχτα. Άλλη μια φορά την έχω ξαναπατήσει έτσι, με το παλιό μου αμάξι. Όπως καταλαβαίνετε, πρέπει να τα βάλω από την τσέπη μου... TF έχω ρε Πέρρυ σαν το δικό σου (όχι επετειακό όμως).
Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

Pare thlefono Vosso kai Fota kai rota kai apo thema farnatzodoulias pare me thlefono na sou po gia peretairo...6944261780.
Εικόνα
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

Silver Arrow έγραψε:Ναι, οκ. Ξέχασα το βασικότερο. Ο τύπος έφυγε, ούτε πρόλαβα να του πάρω το νούμερο, ήταν και νύχτα. Άλλη μια φορά την έχω ξαναπατήσει έτσι, με το παλιό μου αμάξι. Όπως καταλαβαίνετε, πρέπει να τα βάλω από την τσέπη μου... TF έχω ρε Πέρρυ σαν το δικό σου (όχι επετειακό όμως).
Ela re! ebgales thn ypografh! :lol: :lol: :lol:

Loipon etsi opws to les fantazomai den exeis meikth etsi?

Imitation den tha breis gia to TF apo oit kserw.
Pare times apo opoy soy eipe o Dimitris kai tha mathw kai apo
edw mhpws broyme tipota kalytero.

Perastika file!
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
Silver Arrow
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Τετ Ιουν 29, 2005 5:57 pm
Τοποθεσία: Ηλιούπολη-Λούτσα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Silver Arrow »

Vossos, Fotas: Mhpws kserete kai ta thlefwna na mou ta dwsete. Se ti perioxes einai aytoi? Eimai ligo asxetos. Ayrio 8a to paw se mia kontinh antiproswpeia apla gia na mou bgaloun ena kostoumi, na doume ti exei pa8ei to amaksi synolika kai ti xreiazetai, oxi oti 8a tous to afhsw ekei (farmakeio). An kai pisteyw oti o,ti exei pa8ei einai mono ekswteriko/epifaneiako. Eyxaristw pantws para poly poly gia to mexri stigmhs endiaferon.
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

πάρε χαρτί στυλό και γράφε.. :)
Βώσσος - Καζαντζάκη 6 Αγ. Ανάργυροι 2108322187
Λούρμπας - Λ. Δημοκρατίας 244 Αγ. Ανάργυροι 2102386914
Φώτας - δε_θυμάμαι_διεύθυνση Ν. Κόσμος 2109023140
Silver Arrow
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Τετ Ιουν 29, 2005 5:57 pm
Τοποθεσία: Ηλιούπολη-Λούτσα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Silver Arrow »

Νικολα Thanks! Άσχετο, αλλά ήθελα να τονίσω οτι παρόλο που δεν postarw συχνά παρακολουθώ το forum αρκετά συχνά και προσπαθώ όποτε βλέπω κάποιον με αμάξι rover ή mg να του πώ για το site. Πιστεύω οτι όλο και κάποιος θα έγινε μέλος από δική μου παρακίνηση - ίσως να έχει ποστάρει και περισσότερο από εμένα! Όμως γενικά οι περισσότεροι δεν δείχνουν ιδιαίτερο ενδιαφέρον, ακόμα και για μια απλή χαιρετούρα με τα φώτα. Πολλές φορές παίζω φώτα σε άλλα αμάξια και ειδικά tf (που ειμαστε και μειονότητα σε σχέση με μχ-5 και περιμένεις ανταπόδωση), αλλά τίποτα. Τόσο σνομπ είναι όσοι παίρνουν TF? Α, ρε Πέρρυ που είναι η Αθηναϊκή μετενσάρκωσή σου!
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

τίποτα ρε συ..να'σαι καλά..και έλα σε καμιά συνάντηση να σε γνωρίσουμε κιόλας..
Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 31 επισκέπτες