ΜΗ ΣΤΑΘΕΡΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ

Problems
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

Nικολα τωρα που αλλαξα βαλβιδα δεν μενει παλι σταθερο ανεβαινει λιγο μεχρι τη μεση αλλα οχι παντα και αμεσως την κατεβαζει στο δικο μου.Απλα μαλλον δεν ετυχε να το προσεξω απο τοτε που πηρα το αμαξι αλλα μαλλον δεν πρεπει να μενει σε κανεναν απολυτα σταθερη η θερμοκρασια ετσι δεν ειναι ρε παιδια μιληστε :D :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

δε ξέρω για σας πάντως γνώμη μου ότι είναι μεγάλο πράγμα να μένουν σταθεροί οι δείκτες..όταν καμιά φορά φτάνει στη μέση η θερμοκρασία με πιάνει η καρδιά μου μέχρι να ανάψει το βεντιλατέρ και να κατέβει..γιατί μια φορά είχε καεί η ασφάλεια του βεντιλατέρ..και εκει που περίμενα να κατέβει..ανέβενε..και ανέβενε.. :P
BillyK
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 778
Εγγραφή: Τετ Ιαν 12, 2005 9:07 am
Τοποθεσία: Thessaloniki - Almyros Volou
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BillyK »

egw allaksa thermostati evala 82ari kai menei sta8eri, den exei anevei oute mia fora sti mesi ka8eta pleon.... nomizw oti forane 88ari thermostati apo ti mana tous i 87-85 kapou ekei
Εικόνα Εικόνα
<<Ι SOLD MY SOUL FOR A NISSAN X-TRAIL>>
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

το σκέφτομαι και εγώ για τον 82άρι γιατί ίσως είναι και πιο κατάλληλος για να διατηρηθεί η φλάντζα αν ισχύουν όσα αναφέρονταν σε κάποιο site..αλλά δε ξέρω το καλοκαίρι μήπως δε προλαβαίνει να σβήνει καθόλου με τις θερμοκρασίες που έχουμε εδώ..
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

NIkola το καλοκαιρι θα βαζεις το κλιματισμο και θα ανοιγουν και τα δυο ventilater οποτε δεν θα εχουμε προβλημα εγω περισυ ολο το καλοκαιρι δεν ειχα προβλημα παντως 82 θερμοστατη που θα βρεις?εγω ειπα στο Βωσσο να βαλω και μου ειπε δεν υπαρχει λογος.Τωρα τι να σας και εγω δεν ξερω
rainfallgr
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Δευ Μάιος 02, 2005 6:12 pm
Τοποθεσία: KILKIS
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από rainfallgr »

ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ Ο ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗΣ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ. ΕΠΙΣΗΣ ΠΩς ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΛΥΝΩ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΨΥΞΗΣ?
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

Γιατι να μπεις στη διαδικασια να ψαχνεις αν πασ στο συνεργειο με 20 ευρω θα στον αλλαξουν και ειναι μεσα και το ανταλλακτικο στη τιμη. Και δευτερο το συστημα ψυχης αυτοκαθαριζεται με το υγρο που εχει μεσα αν θελεις αλλαξε το παραφλου και τελειωσε γιατι ο καθαρισμος του ψυγειου με διαφορα χημικα απο τους ψυγειαδες προκαλειαργοτερα προβληματα στο ψυγειο ,αυτο μου το ειπαν σε συνεργειο
Εικόνα
rainfallgr
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Δευ Μάιος 02, 2005 6:12 pm
Τοποθεσία: KILKIS
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από rainfallgr »

ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΜΑΚΡΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΤΟΥ. ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΚΟΙΤΑ ΤΑ ΝΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΦΕ, ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΚΟΥΡΙΑΣΑΝΕ, ΝΑ ΤΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ. ΤΟ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΑ--> ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΝΑ ΤΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ. ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ, ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΑΙΒΑΤΖΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΡΙΞΕ ΦΑΡΜΑΚΟ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΨΥΞΗΣ, ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ?--> ΚΟΛΛΗΣΕ Ο ΘΕΡΜΟΣΤΑΣΗΣ, ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΥΝΕΠΕΙΑ ΕΒΡΑΣΕ ΤΑ ΝΕΡΑ, ΕΣΠΑΣΕ ΨΥΓΕΙΟ, ΚΑΙ Η ΜΗΧΑΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΠΛΕΟΝ . ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΟΣ,
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟ Γ@Μ!ΜΕΝΟ ΤΟ ΘΕΡΜΟΣΤΑΣΤΗ.

ΥΣ: ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕ Η ΠΙΕΣΗ ΠΑΛΙ.
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

θα συμφωνήσω με το Σπύρο να το πας κάπου να στον αλλάξουνε.. εκτός και αν είσαι σίγουρος ότι μπορείς και δε θα δυσκολευτείς σε κάτι..για καθάρισμα ούτε εγώ ξέρω κάτι εκτός από το να αλλάξεις παραφλού..
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

basika an sou eginana kafe ta nera tou paraflou koitakse gia flatsa giati se proti pafsi pernane ladia mesa sto paraflou.ego nomizo oti ksero pou einai o thermostatis alla den mporo na perigrapso.einai pantos mprosta konta sto psigeio oso gia sinergeio an eisai edo athina pisteyo exoun anafrthei kapoia pou einai kala.ego apo to diko mou eimai apolita ikanopoimenos pantos axriastos na einai alla leme
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες