Athens Tech + Speed Festival 2011

Events και Εκθέσεις

Συντονιστής: Events Moderators

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Athens Tech + Speed Festival 2011

Δημοσίευση από nikolas »

πετρακης έγραψε:
kostas200vi έγραψε:Υπό αυτές τις συνθήκες δεν ξέρω ποιος θα ρίσκαρε να αφήσει το αμάξι του εκεί, εγώ πάντως σίγουρα όχι, εχω ξοδέψει αρκετά χρήματα και θα ήθελα να βρίσκεται σε κλειστό χώρο, και εάν γίνει καποια ζημία-κλοπή ποιος θα την πληρωσει.

εγω το δικο μου θα το αφησω μεσα και δεν φοβαμαι ιδιαιτερα για κατι.
παντα ειχε security ο χωρος.
ελπιζω να μην αλλαξει κατι φετος.
σωστά, πάντα υπήρχε φύλαξη, απλά το μεγάλο τους μείον, είναι ότι ποτέ δεν αντιμετώπισαν τα club σοβαρά με χώρο στεγασμένο κλπ..
και όπως είπα και παραπάνω, ουσιαστικά σε τέτοιες εκθέσεις εμείς είμαστε η πηγή των εσόδων τους..!!

darkgsi
Support member
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: Τετ Δεκ 08, 2010 10:32 am
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Επικοινωνία:

Re: Athens Tech + Speed Festival 2011

Δημοσίευση από darkgsi »

nikolas έγραψε:
πετρακης έγραψε:
kostas200vi έγραψε:Υπό αυτές τις συνθήκες δεν ξέρω ποιος θα ρίσκαρε να αφήσει το αμάξι του εκεί, εγώ πάντως σίγουρα όχι, εχω ξοδέψει αρκετά χρήματα και θα ήθελα να βρίσκεται σε κλειστό χώρο, και εάν γίνει καποια ζημία-κλοπή ποιος θα την πληρωσει.

εγω το δικο μου θα το αφησω μεσα και δεν φοβαμαι ιδιαιτερα για κατι.
παντα ειχε security ο χωρος.
ελπιζω να μην αλλαξει κατι φετος.
σωστά, πάντα υπήρχε φύλαξη, απλά το μεγάλο τους μείον, είναι ότι ποτέ δεν αντιμετώπισαν τα club σοβαρά με χώρο στεγασμένο κλπ..
και όπως είπα και παραπάνω, ουσιαστικά σε τέτοιες εκθέσεις εμείς είμαστε η πηγή των εσόδων τους..!!
Πηγη των εσοδων ειμαστε ολοι μας και για αλλες εκδηλωσεις π.χ ποδοσφαιρο, η ακομα και ενας καφες απο τον Γρηγορη!!! που και εκει υπαρχουν καποιοι κυριοι απο πισω που εκμεταλευονται καταστασεις, εγω προσωπικα ομως κοιταζω και την αλλη οψη του νομισματος οτι δηλαδη ειναι ενας χωρος που θα ερθουν χιλιαδες κοσμος που αγαπαει το αυτοκινητο και την βελτιωση, καινουργιες γνωριμιες αποψεις χαβαλες και κουβεντα για το αντικειμενο που αγαπαμε και υπαρχει σχεδον καθημερινα στις κουβεντες με την παρεα, οσο για τον χωρο οπως ειπε και ο Πετρακης παντα υπηρχε φυλαξη, πιο πιθανο ειναι να γινει καποια ζημια οταν το εχεις αραγμενο κατω απο το σπιτι σου παρα μεσα στο χωρο της εκδηλωσης!!!
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Athens Tech + Speed Festival 2011

Δημοσίευση από nikolas »

Στο πρώτο Athens Tuning Show, είχαν φτιάξει στεγασμένο χώρο για τα club όμως η κατασκευή δεν ήταν καλή, και σε συνδυασμό με λίγο περίεργο καιρό, έπεσε και έγιναν ζημιές σε αυτοκίνητα..
Εκ τοτε, σου λένε βάλε ότι σταντ θες εσύ και ευθύνη δική σου..
Όταν είχαμε συμμετάσχει, και είχαμε βάλει τέντα, την έσπασε ο αέρας το βράδυ και την ξεστήσαν οι security για να μην κάνει ζημιά στα αυτοκίνητα που ήταν από κάτω..

andreas
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 29, 2006 5:21 am
Τοποθεσία: Eyboia
Επικοινωνία:

Re: Athens Tech + Speed Festival 2011

Δημοσίευση από andreas »

εμεις μολις νυχτωσει την μαζευουμε την τεντα για να ειμαστε σιγουροι.
το 2006 νομιζω την βρηκαμε πανω στα αυτοκινητα και απο τοτε προνοουμε!!!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Events - Shows”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες