Αυτοκίνηση 2006

Events και Εκθέσεις

Συντονιστής: Events Moderators

Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Αυτοκίνηση 2006

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

http://www.autokinisi2006.gr

Εγκαινιάστηκε η έκθεση «Αυτοκίνηση 2006», που λαμβάνει χώρα από τις 28 Οκτωβρίου ως τις 5 Νοεμβρίου στο πρώην Ανατολικό Αεροδρόμιο του Ελληνικού. Παράλληλα, από τις 12:30 το μεσημέρι της Πέμπτης ως τις 10 το βράδι θα διεξαχθεί και η Ημέρα Τύπου, για τους δημοσιογράφους όλων των έντυπων και ηλεκτρονικών μέσων.

Η φετινή έκθεση αναμένεται να είναι η καλύτερη από όσες ανάλογες έχουν διοργανωθεί μέχρι σήμερα, καθώς θα εξελιχθεί σε έκταση 30.000 τ.μ., η οποία θα καλυφθεί με τα προϊόντα 30 εταιρειών (από 24 που ήταν στην προηγούμενη «Αυτοκίνηση»).

Πέρα από τα νέα μοντέλα, τα περισσότερα εκ των οποίων έδωσαν το παρόν στην πρόσφατη Έκθεση του Παρισιού, οι επισκέπτες και υποψήφιοι αγοραστές αυτοκινήτων θα μπορούν να δοκιμάσουν τις δυνατότητες των μοντέλων που τους ενδιαφέρουν στις ειδικά διαμορφωμένες από την Promauto on και off-road πίστες.

Η Έκθεση θα είναι ανοικτή τις καθημερινές από τις 4 το απόγευμα μέχρι τις 10 το βράδι, ενώ τα Σαββατοκύριακα από τις 10 το πρωί ως τις 10 το βράδι.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Tigraki...!!! την Πέμ Μάιος 31, 2007 3:45 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Εικόνα

Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

Kyriakh 5 tou mhna to meshmeraki tha pame me ton Joe01 sthn ekthesh volta... opoios thelei akolouthei...
emeis leme kata tis 15:00 to meshmeraki na pame. Prin den ginetai logo oti tha eimai Korintho kai meta den ginetai logo agona kai ekpomphs.
Εικόνα

jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

Παίζει να ερθω εγω...Αλλα δεν ξερω ακομα γιατι θα παω στο Ντερμπυ!!!! :dan: :dan: :dan: ΠΑΟ!!!!
Εικόνα

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

Κι εσύ μέσα θα είσαι?Πάμε να τους πάρουμε τα σώβρακα,ο Μήτσος θα κάνει μόνος του εκπομπή.... :P Για ποιά θύρα πήρες?
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

εγώ παίζει να είμαι εκτός Αθηνών οπότε το πιθανότερο είναι μεσοβδόμαδα να πάω αν πάω..πάντως έχω ακούσει καλά λόγια για την έκθεση μέχρι τώρα..

Mimovic
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 04, 2006 1:17 pm
Τοποθεσία: Αργυρουπολη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Mimovic »

Egw pou piga stis 27 den entypwsiastika kai poly.. Den eixe olous tous ekthetes kai to test drive den itan etoimo :( Ektos apo to kainourgio to Type-R pou itan sketi k$%#@a.....
ΕικόναΕικόνα
Εικόνα

Rover 216Gti
Serpent Motorsport

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

άκυρο το post μου.. νόμιζα ότι ήταν μέχρι την επόμενη βδομάδα.. για αύριο δε ξέρω στάνταρ..θα προσπαθήσω..αν είναι να έρθω θα επικοινωνήσουμε και τηλεφωνικά..

jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

i-VTec έγραψε:Κι εσύ μέσα θα είσαι?Πάμε να τους πάρουμε τα σώβρακα,ο Μήτσος θα κάνει μόνος του εκπομπή.... :P Για ποιά θύρα πήρες?
Δυστυχώς θυρα 17!Πισω απο το τερμα!Το μονο καλο ειναι οτι στο ημιχρινο που θα βαραμε εκει θα βλεπω τα γκολ που θα βαλουμε...
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

εισαι τυχερος γιατι οσα φατε στο πρωτο θα τα βλεπεις καλα!!!!!!!!!!!!!!!11 :lol: :lol: :lol: :beer:
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

machos_si έγραψε:εισαι τυχερος γιατι οσα φατε στο πρωτο θα τα βλεπεις καλα!!!!!!!!!!!!!!!11 :lol: :lol: :lol: :beer:
πελάαααατη μας.. :lol:

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Events - Shows”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες