Xpower Springs

Silver Arrow
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Τετ Ιουν 29, 2005 5:57 pm
Τοποθεσία: Ηλιούπολη-Λούτσα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Silver Arrow »

Μπράβο Πέρρυ, καλοτάξιδα! Φυσικά αναμένουμε ολοκληρωμένες εντυπώσεις, μιας και θέλω και εγώ να το τολμήσω! Αυτό που με ενδιαφέρει πιο πολύ είναι όχι τόσο το look ή το στήσιμο (έχω κόψει τις πολλές μ@λ@κίες) αλλά, αν είναι πιο προοδευτικα ή μαλακά (πάρ'το όπως θες), δηλ. πιο φιλικά σε.... σκληροτράχηλους δρόμους απ'τα μαμά. Γιατί με αυτά που φοράει απ΄το εργοστάσιο δεν μπορώ να ευχαριστηθώ βόλτα εδώ που μένω!! Είναι εκνευριστικά άγαρμπα!!
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

Nai tha grapsw!
Pantws den xamhlwse poly kai ayto moy arese giati den thelw kagoyriko look, eimai arkata kagoyras apo monos moy hehehehe

Kai xthes brady kai shmera to blepw stis anwmalies ton k*lodromwn mas pio ekseygenismeno pio politismeno, kamia sxesh me kanena sentan bebaia alla kalytera apo prin. Alla kai stis megalyteres lakoybes den einai toso "ksero" to trantagma alla pio kalo...
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
Silver Arrow
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Τετ Ιουν 29, 2005 5:57 pm
Τοποθεσία: Ηλιούπολη-Λούτσα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Silver Arrow »

Περιμένω ολοκληρωμένη εικόνα λοιπόν! Χαίρομαι που δεν χαμηλώνει πολύ, μιας και εγώ έχω τα ίδια γούστα με σένα! Άσε που ακόμα και έτσι το βλέπω δύσκολο να τα βάζω, γιατί μετά το αμάξι δεν θα μπαίνει στο γκαράζ λόγω της κλίσης της ράμπας με το δρόμο! Όταν το πρωτοπήρα έβρισκε και αναγκάστηκα να βγάλω και άλλο έξω την ράμπα του γκαράζ (το τσιμεντένιο ανάχωμα εννοώ) προς τον δρόμο. Τώρα θα με καταριούνται όσοι κοπανάνε το αμάξι τους εκεί γιατι η αλήθεια είναι οτι βγαίνει αρκετά επικίνδυνα στον δρόμο! Πανω από όλα όμως το TF μου! Τώρα όποτε το κοιτάω από κάτω την ώρα που μπαίνει και βρίσκεται στο οριακό σημείο (όχι ταυτόχρονα, κατεβαίνω κάτω δεν είμαι ο Χουντίνι 8) ) απέχει ελάχιστα από το έδαφος, το πολύ 1 εκατοστό. Και μάλιστα δεν απέχει το ίδιο το αμάξι, αλλά ένα ηλίθιο προστατευτικό καπάκι που χαμηλώνει πολύ περισσότερο το αμάξι απ΄οτι είναι. Οπότε το βλέπω χλωμό να βγάλω και άλλο έξω το τσιμέντο! Θα πάω φυλακή! Έξω δεν θέλω να το αφήνω, ήδη μου το κάνανε μια φορά με κλειδι :evil: Κλαψ!!
Πάντως εμένα με ενοχλούν τα συνεχή μπαλώματα στους δρόμους. Αυτά κάνουν την πιο απαίσια δουλειά! Κοπανάει σαν τρελό! Τις λακούβες τις αποφεύγεις (όχι πάντα)
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

Genika pantws me to TF den exw brei katw enw px me thn ALFA moy ebriska parolo poy den htane xamhlwmenh htane mama!!!

Stwn dikwn moy to spiti sto garaz ebriska an den prosexa enw me to TF kai prin kai meta ta elathria einai mia xara.....den to katalabainw ayto!!! :lol: :lol:

Egw anysyxoysa gia to polyorofo parking sthn etairia poy oi rampes exoyne klish megalh alla telika kanena problhma!
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
BillyK
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 778
Εγγραφή: Τετ Ιαν 12, 2005 9:07 am
Τοποθεσία: Thessaloniki - Almyros Volou
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BillyK »

μεγεια σου πέρρυ πιπέρρυ!!!! άντε και περιμένω ακόμα βόλτα!!!! καλοτάξιδα!
Εικόνα Εικόνα
<<Ι SOLD MY SOUL FOR A NISSAN X-TRAIL>>
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

BillyK έγραψε:μεγεια σου πέρρυ πιπέρρυ!!!! άντε και περιμένω ακόμα βόλτα!!!! καλοτάξιδα!
Eyxaristw reeeeeeeeeeeee doc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ayrio paw Serres na ta dw kai se taksidi!!!
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

BillyK έγραψε:μεγεια σου πέρρυ πιπέρρυ!!!! άντε και περιμένω ακόμα βόλτα!!!! καλοτάξιδα!
Eyxaristw reeeeeeeeeeeee doc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ayrio paw Serres na ta dw kai se taksidi!!!
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

Loipon meta apo to taksidi stis Serres, yparxoyne strofes sto dromo me thn nhsida poy prin balw ta elathria to eniwtha to aytokinhto ligo sto orio kai ekoba taxythta....koinws ta epaiza ligo....meta ta elathria sta idia shmeia paidia KAMIA SXESH!!!!!!!!!!!! den katalabaine tipota!!!!! den perimena tosh diafora! soy dinei tetoia stetherothat kia aisthish sigourias poy les den einai dynaton poly taxythta......
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
RafaelMGTF
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 05, 2005 6:37 pm
Τοποθεσία: Βούλα(Αθήνα)
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από RafaelMGTF »

bravo perry!kalorizika na einai!mallon kai ego auta tha paraggulo :)
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

RafaelMGTF έγραψε:bravo perry!kalorizika na einai!mallon kai ego auta tha paraggulo :)
Eyxaristw Rafael!!!!!!
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Μηχανικές βελτιώσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 29 επισκέπτες